Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - zakup 1go SxS <buggy>
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 07:08



Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
zakup 1go SxS <buggy> 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 22.01.2009 21:11 
Maki00 napisał(a):
Klatka byla tylko nad glową...


To wcześniejszy. Przed 80.

Maki00 napisał(a):
Moje buggy też mam sztywne i powiem ze trochę to przeszkadza,trzeba uwazac z predkoscia w terenie...nawet na nierownej trawie


No właśnie...nie chciałbym sprawdzać w ten sposób czy mi się kręgosłup dobrze pozrastał :P

Maki00 napisał(a):
A swoja droga ile kosztuje przytaszczenie takiego cudu? 8)


Nie zamierzam przeznaczyć na sprzęt więcej jak 2K USD, czyli na pewno będzie do roboty - coś co tygryski lubią najbardziej. Co do kosztów - sam transport sądze, że powinien się zamknąć w 500 USD. Do tego dochodzą koszty przewiezienia po Stanach do shipper'a, które bywają różne - będę szukał ze wschodniego wybrzeża. Teraz właśnie jest jeden na Staten Island w NY - zawsze mam fart, że okazje są, jak mnie tam nie ma :bezradny:

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 21.10.2007 18:50
Posty: 147
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Quad: Polaris Trail Boss 350l 4x4||budowa buggy
PostWysłany: 22.01.2009 21:28 
aXcid napisał(a):
No właśnie...nie chciałbym sprawdzać w ten sposób czy mi się kręgosłup dobrze pozrastał :P

Tzn.nie jest az tak zle bo opony jednak cos amortyzuja...gokarta gorzej wspominam.Zamierzam jak się trochę rozpogodzi przerobic prozd na wahaczach i silnik podkrecic.Ale to narazie tylko plany,bo mozliwe ze go sprzedam,a jakbym go sprzedal to chcialem kupić jakas rame z quada,np z Blastera albo warriora ew jakiegos do roboty estetycznej(zeby za drogi nie byl) lub też trajke Hondy atc BIG RED.Chcialem zeby mi wojek sciagnal kiedys z USA jakiego quada ale jakos rozmyslilem się...

_________________
http://picasaweb.google.com/Termimaki/BudowaBuggy#


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.