Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Barabasza widzenie UTV
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 22:46



Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Barabasza widzenie UTV 
Autor Wiadomość
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.02.2008 16:54
Posty: 1006
Miejscowość: Beskid Makowski
Quad: RYDWAN
PostWysłany: 30.07.2011 23:36 
Re: Wildcat 1000 by Artic Cat
barabasz napisał(a):
Jest temat na forum <czy cross i quad mogą iść w parze>
-odp: nie mogą

Oczywiście że mogą i idą w parze od ponad 3 lat. Można się przy tym dobrze bawić obserwując jak te same przeszkody pokonują quady i crosy. Czasem lepiej sobie radzi cross innym razem quad i jest fun. Ważne aby ludzie się nawzajem rozumieli a nie myśleli tylko o tym co się ma pod d...

barabasz napisał(a):
Nomen omen,akurat dziś na krótkiej trasie (90km) na której znalazł się też niebieski szlak na odcinku Koskowa góra - Jordanów, tuż przy Jordanowie,przy ujęciu wody pitnej,jest karkołomny podjazd jak na dach,z wystającymi śliskimi korzeniami,gliną,środkiem rów na 40cm,ślisko jak to w deszczu-niby nic strasznego,poza jednym punktem-szerokość,szerokość chodniczka i rozstaw drzew która żadne UTV nie przepuści.

Tak, u nas jest ciasno. Znam ten odcinek, robiliśmy go w obie strony także w nocy i faktycznie tam UTV miał by kłopot, ale pewnie zrobiłby objazd.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.03.2007 09:12
Posty: 1673
Miejscowość: 012
Quad: sprzedany
Poprzednie quady: Polaris SP500 H.O. '10
PostWysłany: 01.08.2011 21:57 
Re: Barabasza widzenie UTV
barabasz

Nie lubisz UTV, nie posiadasz takowego i posiadać pewnie nie masz zamiaru bo wolisz quada, o czym nagle postanowiłeś powiedzieć szerokiemu gronu, tylko kogo to obchodzi? Proste że każda sroka swój ogonek chwali, to normalne ludzkie zachowanie a zwłaszcza wśród sympatyków, a Ty nagle poczułeś potrzebę inkwizycji działu UTV i nawracania niewiernych quadowiczów...

P.S. zaraz pewnie zapodasz coś o błędnej interpretacji ;)

_________________
mniej znaczy więcej


Ostatnio zmieniony przez Seba78, 01.08.2011 21:57, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 01.08.2011 22:04 
Re: Wildcat 1000 by Artic Cat
barabasz napisał(a):
Otóż jechałem, jednak chcąc być uczciwym, powinienem powiedzieć że nie jechałem - co można bowiem powiedzieć kilkukilometrowa przejażdżka po bezproblemowej drodze? Nic o właściwościach tego pojazdu, natomiast pierwsze wrażenie pozostało, nie najlepsze zresztą.

Aaa, to już wiem czym jechałeś. Taką Chińską pierdziawką. Prawdopodobnie byłeś na wakacjach nad naszym morzem i postanowiłeś sobie na chwilę wypożyczyć. Pełno tego teraz jeździ. W każdej pipidówie wypożyczalnia.

Musisz przejechać się, używając Twojej przenośni, porządnym rumakiem, a nie naszą szkapą. :uśmiech:


 
Profil

Rejestracja: 23.02.2010 21:27
Posty: 1178
Quad: 200-tka Moto Magnus
PostWysłany: 02.08.2011 00:27 
Re: Barabasza widzenie UTV
Kolego barabasz czytając Twoje wypowiedzi twierdzę, że jeździłeś takim sprzętem :
Image

A to ma naprawdę inne własności terenowe, moc, (i wiele innych czynników) jak rzr czy inne UTV(z wyższej półki), to tylko zwykła zabawka w porównaniu do np. Rzr-a. Też twierdzę jak BuBu, że jeździłeś na takim czymś jak wkleiłem wyżej na wypożyczalni.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.03.2008 00:01
Posty: 1971
Miejscowość: Trzebinia
Quad: Halina Renegade
PostWysłany: 24.08.2011 22:09 
Re: Barabasza widzenie UTV
Dziewczyny po co się udzielacie.Temat brzmi"barabasza widzenie" więc wystarczy jeden post i po temacie...

_________________
ATV IRBIS™SQUAD


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.08.2009 08:08
Posty: 453
Miejscowość: wieliczka
Quad: Polaris Rzr ranger 800 EFI
PostWysłany: 31.08.2011 09:57 
Re: Barabasza widzenie UTV
Dla mnie to tylko prowokacja, niektórych podnieca burzliwa konwersja.
Ja osobiscie dużo jeździłem jednym i drugim, oba typy kocham, uważam, że utv ma więcej plusow z racji mojej żony, która boi się po moich wypadkach na quadzie jeździć z moją osobą, a na utv bez problemu - radość :) temat rzeka, tam samo jak z samochodami ...


Ostatnio zmieniony przez Seba78, 31.08.2011 09:57, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.