Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - 3 szybkie pytania RZR 800
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 15:49



Odpowiedz  [ 1 post ] 
3 szybkie pytania RZR 800 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 08.09.2011 01:50
Posty: 17
Miejscowość: Wrocław
Quad: Polaris RZR 800
PostWysłany: 02.10.2011 23:53 
3 szybkie pytania RZR 800
Witam,

Mam trzy szybkie pytania i liczę na Wasza fachowa pomoc :D

1. Czy istnieje jakiś zamiennik do amortzatora kierownicy mój poscil i nie trzyma tymczasowo spusty paskiem pod kierownica - może od czegoś da soe dopasować :zalamka:

2. Jak wyregulowac obroty - do dziś miałem średnia 1150 - 1250 natomiast dziś spadły do 950 - 1100 co powoduje brak ładowania na wolnych obrotach - wyczyscilem filtr powietrza, sprawdziłem świece wszystko ok. Próbowałem podkrecic linka od gazu ale to nie jest zbyt szczęśliwe rozwiazanie raczej chwilowe niż docelowe.

3. Czy próbował już ktoś wymienić lampy ze standardowych RZR owych na ledowe od XP ? Mam założone 2 dodatkowe ksenony i w terenie jest ok natomiast podczas normalnej drogowej jazdy to seryjne lampy świeca jak świeczki a nadrodze raczej ksenonow nie włącze bo by innym czapki pospadaly :lol:


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.