Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wynalazki side x side w Polsce
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 21:57



Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Wynalazki side x side w Polsce 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 05.01.2007 00:54 
Wynalazki side x side w Polsce
Witam wszystkich którzy zaglądają do tego działu , działu pojazdów na pierwszy rzut oka dziwnych i pokracznych :D . Sam gdy dwa lata temu miałem okazję dosiąść tego cudaka (było to rhino660 podczas pierwszej edycji GoldenCup w Krokowej) pomyślałem "... to nie chwyci" Po pierwsze ustrojstwo z silnikiem gryzzli nie miało kopa jak pierwszy właściciel tego silnika, po drugie cena Rhino w Polsce była kosmiczna (dalej jest :zły: ) no i wygląd , niby agresywny ale czegoś za dużo i ta kierownica :szok:
Ale minęło trochę czasu i nasi koledzy postanowili dozbroić nieco cudaka i pojechać nim do Chorwacji :!: :!: Wszyscy ich znają , pierwsza publiczna prezentacja miała miejsce na RR (znamy ten skrót :D ) Popatrzyłem , pomyślałem i zakupiłem (jak to powiedział kiedyś jeden wielki wódz 3 słowa ....)
Po kilku dniach spędzonych w terenie z nowym nabytkiem stwierdziłem że pojazd ma 2 główne wady .
1 Mało mocy 2 Duże gabaryty poza Ty jest całkiem poręczny i bardziej praktyczny w życiu codziennym niż quad - to oczywiście moje prywatne odczucia.Jak już kiedyś napisałem preferuję w terenie jazde quadem i to jedno osobowym (w rhino trzeba się dzielić kierowaniem jak się jedzie z partnerem -każdy chce trochę poprowadzić - nie wspomnę o Polarisie gdzie do podziału może być nawet 3 delikwentów
lub w Kawasaki i Bobkacie które robią nawet siodełka dla 5 osób.)
Ale się rozpisałem....konkretnie , będzie tu o takich cudakach różnych firm(głównie firmowych Kawa,Yama ,Suza ,Polar,Bomba ale wynalazki też nie sa zabronione :D ).
Liczę że nasz kolega Mariusz Kulak który ma spore doświadczenie nabyte w Croatia Trophy podzieli się tu z nami swoją wiedzą :D
Zapraszam do wpisywania się do ankiety użytkowników tego typu pojazdów w naszym kraju.
Pozdrawiam MIKE
P.S jeśli coś namotałem to przepraszam , późno było :D


 
Profil

Rejestracja: 10.01.2007 22:26
Posty: 21
Quad: Honda: Rincon Polaris: Sportsman & Ranger
PostWysłany: 13.02.2007 21:39 
Witaj,

Mike, mój Ranger już na ukończeniu, prawdopodobnie w ten weekend wyskoczę w Bieszczady na testy !!!

Zrobię pare fotek i wyślę

Pzdr

Maciej


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 13.02.2007 22:54 
Super , widze ambitnie podszedłes do planu od razu w Bieszczady na testy.
A Polaris widze chce grać pierwsze skrzypce w klasie bo już testuje nowego RZR :D Robi się ciekawie
w tej niszy :D
Pozdrawiam i czekam na foty z testów


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 14.02.2007 09:58 
MIKE napisał(a):
Pozdrawiam i czekam na foty z testów


My też czekamy ;) Na fotki i na test.

Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 04.03.2007 23:06 
Motofun jak tam Twój prototyp , wszyscy tu czekają na foty , jak prace ?
Minęło już sporo czasu , daj znać czy żyjesz bo z wynalazcami i twórcami to różnie bywa podczas prób ,
uspokuj nas troszkę ;)
Pozdrawiam MIKE


 
Profil

Rejestracja: 10.01.2007 22:26
Posty: 21
Quad: Honda: Rincon Polaris: Sportsman & Ranger
PostWysłany: 10.03.2007 19:52 
gotowy już dawno
Witam wszystkich zainteresowanych.

Sprzęt gotowy już od dawna, pierwszy wyjazd to ośmiogodzinna przejażdżka w beskidzie makowskim z czego większa część to jazda NOCĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!, To jest hardcore polecam wszystkim !!!

Mike zapraszam do Krakowa !!!

Byłem równierz z wizytą na imprezie w Tarnowie (opis i zdjęcia na stronie głównej atvpolska) można tam na dwóch zdjęciach dojrzeć RANGERA.

Mam jakieś foty lecz nie wiem jak je dodac na forum

Jutro czyli 11-03-07 ( od 7:30)będę jeździł, startuję z okolic Myślenic i udaję się ...........
Jeśli ktoś ma ochotę to proszę o kontakt na [email protected]

Pzdr
Maciej


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 10.03.2007 23:43 
Super , czekamy na szczegółowe fotki :D
Dzięki za zaproszenie , ale chyba nie wcześnie będę mógł skorzystać , chyba że gdzieś bliżej. :D
Pozdrawiam MIKE


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 12.11.2007 00:00 
fotki
czesc, jak sprzecik? szykuje się do zakupu RHINO 700, nie wiem czy dobrze robię,
wszyscy wokół maja quadziki a ja jakos nie za bardzo chce kupić quada tylko cos innego.
Jakie wrazenia z jazdy, jestem bardzo ciekaw, pomóż doradź, odstrasz ;)

Pozdrawiam
Jacek


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 13.11.2007 00:46 
Hej
Nie wiem jak 700 ale staruszkom 660 brakuje mocy. Zależy do czego chcesz go używać ? jeśli nie ma to być w zastępstwie sportowego quada to się sprawdza , pomocne w obejściu jak masz dużo placu przed domem (robi zamiast taczki , wywrotki , pługu no i sporo potrafi pociągnąć no i żone lub dziewczyne możesz w teren zabrać) Jeśli las w okolicy masz żadki to się zmieścisz bo to trochę szersze od quada.
Ja jestem zadowolony w sam raz do pracy i do zabawy.(z tym że mam jeszcze w garażu kilka quadów co może rzutować na moją opinię)
Pozdrawiam M I K E


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 22.11.2007 20:16 
rhino
witam, dzięki za wskazówki. Faktycznie może majac w garazu trochę innego sprzetu masz
takie zdanie. muszę to dobrze przemyslec. Poki co czekam do stycznie kiedy pojawi się 700.
może nie musi to być Rhino a np. RANGER 800 też podobno niezły diabeł?
Pozdr JACEK


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 23.11.2007 00:15 
Witaj
Z opinii na forach w USA Polaris RZR to podobno rewelacja, a przy tym jest wielkości kingquada (szerokości ) jest lekki i ma duża moc ,wszyscy się tym zachwycają , ja jeszcze tym nie jeździłem ale niedługo to przetestuję i wtedy coś napiszę więcej.
Pozdrawiam M I K E


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2007 19:34
Posty: 6236
Miejscowość: Kraków i okolice ;-)
Quad: Polaris... był, jest i zawsze będzie ;-)
PostWysłany: 23.11.2007 10:42 
Widziałem i macałem potworka z MotoFun ;-)

ostra maszynka im wyszła!

jak będę u nich w najbliższych dniach zmontuje kilka fotek i zapodam na forum!

gadałem z Maćkiem i próbowałem go przekonać, żeby wyskoczył na Sudety Ch. ale mówi że się troszkę przesilił i chyba sobie odpuści!

na pewno na wiosnę będę napierał żeby pojawił się "wynalazkiem" na kilku imprezach ;-)

_________________
<<<<<zawsze ważne z kim, ważne jak a resztę przyniesie los>>>>>


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 23.11.2007 23:41 
Ja dalej będę promował tego typu sprzęty na moich (naszych) rajdach i liczę że w przyszłym roku już zjawi się w końcu parę sztuk i rozdamy te puchary co zostały po ostatnich rajdach dla klasy Side x side.
Być może pierwsza okazja już będzie na początku przyszłego roku kalendarzowego. :D
Pozdrawiam M I K E


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.