Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - 2014 Polaris RZR 1000
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 16:39



Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
2014 Polaris RZR 1000 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.06.2011 21:07
Posty: 144
Miejscowość: Pogórze ! :D
Imię: Krzysiek
Quad: Can-Am Outlander XT-P Max 1000
Poprzednie quady: Cectek Gladiator T5 EFI / Diablo 200
PostWysłany: 03.07.2014 22:37 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Ja kupiłem Swojego XTP 1000 Max w Tarnowie w Firmie Auto-Max i jesztem mega zadowolony , uprzejmość , dobre ceny , pomoc , bardzo dobry kontakt i nie zbywa klienta przez tel jak inni , kiedyś przed zakupeł rozmawialiśmy prawie 20 - 25 min :D inny już by się na ciebie darł Bardzo polecam !

_________________
ATV & UTV Masters

Fast & Fun and MASTERfully !


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2006 20:27
Posty: 320
Miejscowość: b-stok
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 09.08.2014 15:55 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Piękna reklama firmy, a może coś o sprzęcie? :)
Jak to chodzi, jak zawieszenie, osiągi?

_________________
www.bikepics.com/members/kuba9449 <--- Zapraszam


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2012 22:53
Posty: 40
Miejscowość: dolny śląsk
Imię: Maciek
Quad: Yamaha Grizzly 660 2007r.
Poprzednie quady: Kingway 150cm/3,LINHAI TORNADO 300 4X4
PostWysłany: 03.02.2015 00:55 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Fajny ale bardzo często po dobrej jeździe od razu warsztat pisze tu o 800 setce,fajny ale jakoś mnie nie przekonuje swoją wytrzymałością,a części to tylko USA i ceny :bojesie:


 
Profil Gadu-Gadu
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 03.02.2015 13:59 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Na pierwszym filmie koleś zgiął tylny prawy wahacz i miał krzywo koło, a potem padł mu napęd lewego przedniego i zostało 3x4. W takim trialu, to już po zawodach. Temu na wydmach natomiast zablokował się amortyzator i katastrofa gotowa.

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil

Rejestracja: 08.04.2015 19:59
Posty: 2
Imię: Quenza
Quad: Can Am Renegade xxc 1000
Poprzednie quady: Yamaha Raptor 700
PostWysłany: 08.04.2015 20:25 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
rafał_k napisał(a):
Tarnów AUTO MAX sobie odpuść , krętacz kombinator , po prostu oszust .

Witam, ja również odradzam współpracy z tym importerem , kupiłem Renegade'a 1000 xxc z pakietem homologacyjnym w listopadzie ubiegłego roku, quad jako nowy miał być zarejestrowany, po przyjechaniu na miejsce zostałem poinformowany że niestety nie zdążyli wymienić dowodu na twardy i sprzedają go z miękkim dowodem a dowód stały doślą pocztą do miesiąca czasu, po miesiącu zadzwoniłem w celu ustalenia kiedy dotrze dowód bo tamten był już nie ważny i dowiedziałem się że trwa dalej postępowanie administracyjne i mam cierpliwie czekać, czekałem i czekam dalej mija już 4 miesiąc jak kupiłem quada a dowodu stałego jak nie było tak nie ma. Właściciel sklepu tłumaczy się że trudno jest zarejestrować teraz quada i wynikły komplikacje wiec musieli go wyrejestrować z dotychczasowego wydziału komunikacji i zarejestrować w innym dlatego też tyle czasu to trwa ale wszystko będzie dobrze. W tej chwili jestem na etapie oddania sprawy do kancelarii adwokackiej i jeżeli jest ktoś kto ma podobną sytuacje z tym importerem proszę o kontakt. Wracając do postu, odradzam kupna w AUTO MAX Tarnów, jeden wielkie przekręt, i strata gotówki do tego masa problemów.


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 08.04.2015 20:31 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Niestety coraz częściej będzie trudniej zarejsetrować quada ;)


 
Profil Facebook WWW

Rejestracja: 06.03.2015 21:28
Posty: 20
PostWysłany: 12.04.2015 17:23 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Kupiliśmy w auto max 3 quady i zero problemów .gość trochę specyficzny i ciężki w negocjacjach ale I tak ma najtańsze quady w Małopolsce z pełną fakturą


 
Profil

Rejestracja: 09.06.2009 10:10
Posty: 55
Imię: Paweł
Quad: Suzuki Kingquad 750
Poprzednie quady: Arctic Cat 650, Kymco MXU 500
PostWysłany: 30.07.2015 13:14 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Kolego tzr69 nie będę ukrywał że znam doskonale firmę Auto-Max z Tarnowa, jestem ich klientem od lat, nie dawno kupiłem u nich już kolejnego quada tym razem nowego Kinga 750, na dowód czekałem miesiąc taka jest procedura w wydziale komunikacji, nie jest jednak tajemnicą że są poważne problemy z rejestracją quadów w Polsce bo nie są to pojazdy mile widziane na naszych drogach.
O ile się nie mylę ten temat dotyczy czegoś innego niż do opisywania sprzedawców quadów.
Piszesz że straciłeś gotówkę, przecież masz sprzęt za który zapłaciłeś, przekręt ? kolego takie sytuacje z rejestracją quada mogą się zawsze zdarzyć, wystarczy że urzędas w wydziale komunikacji ma zły dzień i skutecznie utrudni rejestrację takiego pojazdu, w takim kraju żyjemy.
Zakładając że nie ściemniasz i nie jesteś z jakiejś konkurencyjnej firmy tak tak, bardzo wielu firmom nie na rękę że AUTO-MAX sprzedaje dużo quadów po takich cenach , ale zakładając że piszesz prawdę, to stałeś się ofiarą systemu w Polsce a nie firmy która sprzedała Ci quada

Pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.07.2014 17:14
Posty: 80
Miejscowość: RST
Imię: Popi
Quad: Pralka SP 850 XP
Poprzednie quady: motorynka :)
PostWysłany: 30.07.2015 21:23 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
misioXBF napisał(a):
nie jest jednak tajemnicą że są poważne problemy z rejestracją quadów w Polsce bo nie są to pojazdy mile widziane na naszych drogach
- sorry ale co to koncert życzeń w wydziałach komunikacji czy co?

Jak temat nie jest szemrany to jakie są podstawy żeby quada nie zarejestrować (jeżeli ma homologację, wbite ograniczenie mocy, pełną dokumentację itd)?

Miałem podobną sytuację - byłem już o krok od kupna nowego quada w Tarnowie ale czytałem, dzwoniłem, węszyłem aż w końcu trafiłem do autoryzowanego przedstawiciela marki Polaris w KRK.

Co się okazało - że przy kupnie nowego pojazdu u autoryzowanego przedstawiciela, z pełną homologacją (akurat Polaris ma na EU) rejestracja jest bezpośrednio przez właściciela a NIE jak to ma się w przypadku nieautoryzowanych sprzedawców, którzy wykorzystując pewnie swoje znajomości w wydziałach próbują sami rejestrować pojazdy.

Jak zadzwoniłem do pewnego sklepu w Tarnowie i zapytałem czy quad będzie rejestrowany przeze mnie (akurat u mnie to był bank) czy przez nich - odpowiedź była oczywista - oni rejestrują i wszystko gites.... na pytanie dlaczego hmm :bezradny: bo tak będzie lepiej...

resztę pozostawię bez komentarza

_________________
Lepiej mieć brzuch z piwa niż garba z roboty :)


 
Profil

Rejestracja: 09.06.2009 10:10
Posty: 55
Imię: Paweł
Quad: Suzuki Kingquad 750
Poprzednie quady: Arctic Cat 650, Kymco MXU 500
PostWysłany: 03.08.2015 18:21 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Kolego Popi_STW żyjemy w teoretycznie wolnym kraju, Ty wybrałeś dealera Polarisa.
Ja wybrałem "niezależnego" dealera , kupiłem quada parę tysięcy taniej niż u dealera autoryzowanego w dodatku z lepszą rejestracją bo jako ciągnik rolniczy, gdzie mam tanie ubezpieczenie AC i możliwość odliczenia całego Vatu.

Oczywiście mogłem wybrać tak jak Ty i dać zarobić krocie dealerowi oraz zapłacić fortunę za tzw "homologację" (15 kw w dowodzie a quad ma 75KM a świstak zawija w sreberka)

ale na szczęście umiem liczyć i wybrałem tam gdzie taniej i moim zdaniem lepiej , i chyba większość tak robi.

Czy wiesz ile taki Polaris czy Can-Am kosztuje w USA ? a ile u nas w Polsce ?
wiesz jaką importerzy autoryzowani mają przebitkę?
Dla mnie to rozbój w biały dzień.

Jak ceny spadną o 30 % (co nigdy się nie stanie) to będę kupował u dealerów autoryzowanych.

Chodzi też o wolną amerykankę w Polskich wydziałach komunikacji, bo co to ma znaczyć że w jednym wydziale komunikacji rejestrujesz quada bez problemu a w drugim są już problemy,
Niech albo rejestrują wszystkie albo żadnych.

Kolega sprowadził używanego quada z Niemiec i legalnie tam zarejestrowanego a w Polsce już nie mógł przerejestrować
Dopiero po wielu bojach z naczelnikiem wydziału komunikacji się udało i to z wielką łaską, pytam więc to jesteśmy w tej Unii czy nie ?

Dlaczego muszę kupować u dealera autoryzowanego ?
Żyjemy podobno w wolnym kraju, mamy gospodarkę wolnorynkową , jeśli ktoś chce sobie powiedzmy sprowadzić samemu nowego quada z USA czy z EU to powinien móc go zarejestrować jeśli zechce i to bez problemów.

Samochody sprowadzane z Anglii z kierownicą po nie właściwej stronie się rejestruje i się jeździ chociaż teoretycznie nie powinny przejść przeglądu bo stwarzają realne zagrożenie na drogach.

Przecież wszyscy wiemy w jakim kraju żyjemy.

Ja w każdym bądź razie chce mieć wybór i jeśli taka firma z Tarnowa czy jakaś inna chce sprowadzać quady i je sprzedawać zarejestrowane to powinni móc robić to bez przeszkód bo dzięki temu tacy jak ja na tym korzystają płacąc po prostu mniej.

Czy to czyni ich oszustami czy naciągaczami ? nie sądzę

Pozdrawiam


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 03.08.2015 18:53 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Porównywanie cen w USA i w Polsce jest czystym kretynizmem. Inny kraj, inne prawo, inna waluta inne podatki inny popyt - tak dla przypomnienia.


 
Profil Facebook WWW

Rejestracja: 09.06.2009 10:10
Posty: 55
Imię: Paweł
Quad: Suzuki Kingquad 750
Poprzednie quady: Arctic Cat 650, Kymco MXU 500
PostWysłany: 05.08.2015 19:28 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Kolego Shelton może się trochę narażę ale nie uważam żeby takie porównania były kretynizmem, może trochę
zbyt wiele oczekuję od Polskiego rynku ale skoro u autoryzowanego dealera ten sam quad z homologacją potrafi być droższy nawet o 10 tys zł ! co u dealera nie zależnego to chyba coś tu jest nie tak i ktoś nas pięknie goli z sałaty
A przecież Ci co mają dużo taniej też na tym zarabiają a przecież chyba nie kradną tych quadów.
I wcale nie mówię tu o imporcie z Usa tylko z Europy.

-- dodano 05.08.2015 20:28 --

Przepraszam że to trochę nie po Polsku piszę :)


Ostatnio zmieniony przez misioXBF, 05.08.2015 19:28, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 05.08.2015 20:04 
Re: 2014 Polaris RZR 1000
Pretensje miej do polskiego rządu i gości, którzy tworzą prawo, akcyza, podatki, podatek grunotwy etc. to wszystko kosztuje stąd te ceny. Sam siedzię w tym od wielu lat i bynajmniej nie posiadając salou, tylko mały, tunignowy warsztat widzę ile państwo mi zabiera i ile mi zostaje.


Pamiętaj, że są na tym rynku także cudotwórcy gdzie quad jest tańszy niż w USA, a później się okazuje, że trzeba tą brakującą kwotę dopłącić razy cztery ;)

Jak to mawiają: Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle ;)


 
Profil Facebook WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.