Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - ciezko mu przekrecic rozrusznikiem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 03:45



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
ciezko mu przekrecic rozrusznikiem 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11.06.2008 08:57
Posty: 14
Miejscowość: WIELUŃ
Quad: LINHAI 300 4X4
PostWysłany: 10.01.2009 22:48 
ciezko mu przekrecic rozrusznikiem
Witam!
mam taki problem quad stal ok miesiaca nieodpalany po czym chcialem go odpalic przedwczoraj po tych mrozach a tu patrze akumulator się rozladowal wiec szybko podlaczylem go pod prostownik naladowalem zachodze do garazzu podlaczam akumulator a on ledwo co przekrecil rozusznikiem i nawet niezapalail
poczatkowo mysalem ze akumulator szlak trafil lecz w domu mialem akumulator samochodowy naladowany i 100% odpalajacy samochod wiec pomysalem ze odpale go od niego za pomoca przewodow a tu ta sama reakcja ledwo co może przekrecic rozruszniekiem
wiec podjechalem samochodem do garazu przeciagnolem przewody od akumulatora 65Ah odpalilem samochod i wtedy jakos przekrecil rozrusznikiem lecz niebylo to jakies szalenstwo ale quad odpalil
i teraz pytanie jaka może być przyczyna ??
na poczatku mysalem ze moga to być szczotki w rozruszniku lecz quad ma zrobione dopiero 1200km !! i pol roku
droga mysl to slabo stykacjace się kable np. masa na rozruszniku lub jakiejs kostce co prowadzi do slabego przeplywu pradu ale nic narazie z tym niezrobilem
POMOCY!

_________________
BŁASZCZU33 LINHAI 300 4X4


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.09.2007 01:28
Posty: 491
Quad: Grizzly
PostWysłany: 11.01.2009 10:16 
Re: ciezko mu przekrecic rozrusznikiem
błaszczu33 napisał(a):
Witam!

droga mysl to slabo stykacjace się kable np. masa na rozruszniku lub jakiejs kostce co prowadzi do slabego przeplywu pradu ale nic narazie z tym niezrobilem
POMOCY!


Tu masz odpowiedź, dobrze wyczyść kable i styki, zobacz czy nie masz zardzewiałych kabli lub styków kabe- zacisk. Jeśmi kable kupiłś w markecie za 12 zł to na bank są zgnite.

_________________
Pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 19.11.2008 16:04
Posty: 16
Miejscowość: polanec
PostWysłany: 12.01.2009 18:07 
tak przyjacielu ja miałem to samo zew swoim sprzętem i też gdy postał dłużej to nie chciał przekręcić .Ale gdy wyczyściłem styki i dobrze dokręciłem to wtedy maszyna zapaliła bez problemowo.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.06.2008 08:57
Posty: 14
Miejscowość: WIELUŃ
Quad: LINHAI 300 4X4
PostWysłany: 13.01.2009 10:42 
dziekuje koledzy trochę muszę poczekac az się ociepli i zobaczyc tam do niego jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam:)

_________________
BŁASZCZU33 LINHAI 300 4X4


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.