Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - przedni naped do tyłu???
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 05:03



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
przedni naped do tyłu??? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.01.2009 10:08
Posty: 93
Miejscowość: okolice Krakowa
Quad: Suzuki LT Z400 full tuning
PostWysłany: 15.02.2009 15:08 
przedni naped do tyłu???
Witam wszystkich!

Pisze do was jako do znawców hińszczyzny ;P ;) mam Allroad Challenger 300 4x4 z 2007r (chodź piszą tu ze to wszystko to samo mniej wiecej co Linhai) niestety mam problem z załączeniem przedniego napędu. MIanowicie dziś chciałem pojeździc i przód nie łapał, wiec po lekturze tutaj odpiołem kostke UP która odpowiada za kontrolki N ,R , i H (Ktoś pisał że czasem te dzwigienki się zawieszają i odcina dopływ na r i L. oraz podobno za nie załączanie napędu 4x4) Jak przeczytałem tak zrobiłem ale nic to nie dało. Ku zdziwieniu po wielu próbach gaszenia go i odpalania, przęłączaniu napędu w nadziei że w końcu złapie okazało się że napęd na 4x4 jest ale tylko do tyłu i nie da się go rozłączyc. :P
Podsumowując do tyłu jest tylko 4x4 a do przodu (H , L - bez różnicy) jest tylko 2x4

Czy ktoś wie co można z tym zrobic prócz zezłomowac?? :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.09.2007 01:28
Posty: 491
Quad: Grizzly
PostWysłany: 15.02.2009 21:11 
rozsypał Ci się plastikowy koszyczek w przednim dyfrze. Ja już wymieniłem 3 sztuki ( 60 zł ) - 2 godziny roboty

_________________
Pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.01.2009 10:08
Posty: 93
Miejscowość: okolice Krakowa
Quad: Suzuki LT Z400 full tuning
PostWysłany: 16.02.2009 11:58 
WIelkie dzięki.
Jak zrobię to na pewno to skomentuje :P A tak na marginesie to nie ma na to zamiennika metalowego? może dorobić taką częśc... ? A i gdzie można dostać taką część??

Pozdrawiam

_________________
...why you drink & drive when you can smoke & FLY!!!


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.09.2007 01:28
Posty: 491
Quad: Grizzly
PostWysłany: 16.02.2009 16:22 
przerabiałem ten temat gdyż byłem ( i jestem) wściekły że producent zrobił takiego babola. Metalowy koszyk nie może być gdyż cały układ\działa nan zasadzie elektromagnesu więc metal odpada. Kupiłem już walec z bardzo twardego plastkiku, znalazłęm już nawet tokarza który mi to utoczy. Czekam teraz aż ponownie rozpadni mi się koszyk i wtedy zawiozę to wszystko do utoczenia.
Ja kupuję plastikowy koszyk w serwisie w Rybniku ( 60 zł). Poprosiłem kiedyś aby sprowadzili więcej, oczywiście wg serwisu koszyk się sypie z powodu niewłaściwego użytkowania i nie podlega gwarancji _ IDIOTYZM

_________________
Pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.