Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 18:01



Odpowiedz  [ 993 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Następna
Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 21.08.2011 08:36
Posty: 249
Miejscowość: prawie Łomża
Quad: Suzuki KQ700
Poprzednie quady: Bashan 200, linhai 300
PostWysłany: 24.03.2013 18:45 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
krystiano85
krystiano85 napisał(a):
paliwo 50zł, opony szt 250zł, frajda z jazdy quadem bezcenna :D

No teraz z tym paliwem to już chyba nie aktualne :uśmiech: ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.08.2010 15:13
Posty: 725
Miejscowość: Wa-wa / okolice
Quad: wielka pustka
Poprzednie quady: 2 gówniane chinole i solidna SUZI KQ 400 i zielony Brutal
PostWysłany: 24.03.2013 21:28 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
...Panowie moje zdanie już znacie co do porównania powiem tak
Kewaya 300 kupiłem za 13,500 zł żeby się do czegoś nadawał zmieniłem wyciągarkę osłony kufy itp to około 3 tyś a po pół roku wiecznego użerania sprzedałem go za 9,5 tyś (ledwo)
następnie kupiłem Suzuki KQ 400z 2008r za 12,600 zł i porównania brak dosłownie niebo a ziemia !!!
oprócz klocków, płynów i linki gazu nic nie robiłem a wyczyniałem moją Suzi takie rzeczy że głowa mała !!!
co do napraw to Suzuki była tak banalną konstrukcją że linhaj to statek kosmiczny !!!

więc nie ma o czym rozmawiać , Suzi sprzedałem tylko dlatego że brakło mi troszkę mocy :|
tak apropo Suzi sprzedałem za 12,500 zł i człowiek który odemnie kupił dzwonił do mnie kilka razy i bardzo ją chwali

to tyle w temacie
pozdrawiam


 
Profil

Rejestracja: 21.08.2011 08:36
Posty: 249
Miejscowość: prawie Łomża
Quad: Suzuki KQ700
Poprzednie quady: Bashan 200, linhai 300
PostWysłany: 25.03.2013 16:40 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
Maykim napisał(a):
oprócz klocków, płynów i linki gazu nic nie robiłem a wyczyniałem moją Suzi takie rzeczy że głowa mała !!!
co do napraw to Suzuki była tak banalną konstrukcją że linhaj to statek kosmiczny !!!


To właściwie na jakiej podstawie twierdzisz o banalności budowy Suzuki przecież Ty tylko te klocki wymieniałeś :oczy:
"Suzi sprzedałem tylko dlatego że brakło mi troszkę mocy :| " - z tego samego powodu sprzedałem Linhaia którego kupiłem zaniedbanego za 4,5k ogarnąłem go za tysiaka pojeździłem 2 lata i sprzedałem za 7,5 k, w stanie moim zdaniem bardzo dobrym gdyby nie połamane plastiki.
Wniosek nasuwa się taki że widocznie linhai i keeway wspólne mają tylko jednostki napędowe a może i to z innych fabryk, więc nie ma co porównywać.


Ostatnio zmieniony przez grzymala100, 25.03.2013 16:40, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2010 10:09
Posty: 616
Quad: Halina 680
Poprzednie quady: G350 , Suka
PostWysłany: 26.03.2013 08:15 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
Panowie, czytam sobie wątek i ja coś dorzucę.

Miałem przyjemność ( Potem już mniejsza przyjemnośc bo wiecej go naprawialiśmy w terenie niż jeździliśmy )
jeździć z kumplem który godnie miał Keewaya .

Pierwszy wyjazd keeway-a wow.
Drugi wyjazd Keeway-a wow.
Trzeci wyjazd Keewaya - wow ale coś go przycina i gaśnie.
Czwarty wyjazd ... no kurde trzeba coś zrobić z elektryką bo gaśnie i wszytscy muszą czekać aż odpale - trzeba coś z tym zrobić.
Piąty wyjazd ( Wszystko pięknie uszczelnione ) - jest ok ... wow - ale pierdut zgasł. Wszyscy czekają wkurzeni a my na środku polany szukamy kabelka
który się dołączył.
Szósty wyjazd - kolega boi się wody ( my jeździmy on stoi ) .
Siódmy wyjazd - keeway boi się rosy ....
Ósmy wyjazd .... kurde zagotowała się woda w chłodnicy ... a niby czemu.


Podsumowując.

Keeway to jest sprzęt TYLKO i WYŁĄCZNIE na bardzo delikatne jeżdżenie - BARDZO !!!!
Nie lubi wody, jest powolny, nie lubi górek ( bo jest cięzki jak cholera a silnik mikry ) .

A co do jakości - Panowie, pare razy coś przy nim robiliśmy i jak nei sruba się ukręciła to coś pękło ... no szlak.

Ja jeżdziłem starym trupem Yamahą 350 który miał chyba coś ok 7000 i co .. .kurde nic nic nic się nie było wstanie popsuć oprócz standardowych usterek
( typy łożysko czy uszczelniacz z racji wieku lub km ) .

Z elektryką zero problemów ( teraz Honda mi cześciej przygaśnie niż zjechane Grizzly ) .
Z tego co wiem teraz Yamaszka jezdzi w wypozyczlani i jezdzi caly czas bez awari.

To samo mogę powiedziec o Suzuki Maykim-a - można bylo tym wjechać dosłownie wszedzie - nie do rozwalenia sprzęt.



Co do prostoty Kewaya i Suzuki - to i to jest proste - ale brak w zasadzie elektroniki w Suzuki powoduje ze to się nie psuje - a w keewayu każdy wie.
( może jakby wszysko z niego wypruł i zostawil sam silnik to by bylo OK ) .


Dla mnie Nowy keeway to pomyłka ( na pseudo gwarancji ) nie za te peiniądze - no chyba ze jak któryś z kolegów kupił za 4.5 tys i go troszke podrobil to ok .


Ostatnio zmieniony przez paffcio_25 26.03.2013 08:15, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil

Rejestracja: 17.01.2012 18:20
Posty: 26
Miejscowość: Pomorskie , Skarszewy
Quad: KEEWAY GTX 300 4X4
PostWysłany: 27.03.2013 20:24 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
paffcio_25
Ja mam KEEWAY GTX 300 z 2011 r. mam przejechane 2570 km. zaliczony jeden rajd i dalej jeżdże , jedyne co wymieniłem to klocki hamulcowe i oleje , a ile rolek miałem to nie pamiętam. Jedyne co mu brakuje to MOCY. Pozdrawiam.

_________________
Co było pierwsze Kura czy Quad?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2010 10:09
Posty: 616
Quad: Halina 680
Poprzednie quady: G350 , Suka
PostWysłany: 27.03.2013 21:48 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
presley39 napisał(a):
paffcio_25
Ja mam KEEWAY GTX 300 z 2011 r. mam przejechane 2570 km. zaliczony jeden rajd i dalej jeżdże , jedyne co wymieniłem to klocki hamulcowe i oleje , a ile rolek miałem to nie pamiętam. Jedyne co mu brakuje to MOCY. Pozdrawiam.


Kolego. to jesteś szczęśliwcem albo Maykim pechowcem.
Moja wypowiedz wynikała z obserwacji Keewaya Mikołaja.... i jeden chinol potrafił popsuć mi opinie tych quadów.
Chodz jeżdził z nami kiedyś inny chinolek Eagle ( czy coś takiego ) . Jeden wyjazd i się prawie rozpadł :-)
Zycze Wam najmniej awari ... i zadowolenia z jazdy.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.06.2011 18:10
Posty: 221
Miejscowość: Białystok - Klepacze
Imię: Wojtek
Quad: Keeway GTX 300
PostWysłany: 27.03.2013 22:30 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
Przejrzałem 25 pierwszych stron ( więcej mi się nie chciało ) bo kojarzyłem, że coś tu nie gra - Maykim poczytaj co sam pisałęś :
Maykim napisał(a):
....dzisiaj zacząłem docierać swojego zielonego szerszenia :)
zacząłem powoli jak trzeba z 20 km po szutrze max do 50 na godzinę ale to takie nudne że stwierdziłem że zjadę w taką boczną drogę gdzie jest odrobina błotka tak po traktorach :) tylko że z kilometra na kilometr robiło się coraz gorzej !!!
..aż wkońcu nie dało się jechać na tylnej osi więc zapiełem 4x4 :) byłem w szoku szedł jak burza :)

.....tylko że jak na docieranie to chyba nie najlepiej :(
Maykim napisał(a):
z śmieszniejszych wydarzeń mocno się ześlizgnąłem bokiem na drzewo i nie dość że plastik nie pękł to jeszcze bez śladu wrócił do swojej poprzedniej formy :0

Maykim napisał(a):
Właśnie wróciłem z nocnej eskapady co ja dzisiaj wyprawiałem z moim szerszeniem to tylko koledzy mogę powiedzieć.
Topiłem go tak że światła były mocno pod wodę i szedł jak szalony
Jedyny minus jaki w tym quadzie stwierdzam to wyciągarka nie da rady za jej pomocą wyciągnąć się z porządnego błota
A reszta jak narazie ok
Więc ja nie żałuję zakupu a quad nie ma u mnie lekko
Maykim napisał(a):
... ja mam dopiero 450 km i jest ok ale widze że klocków ubywa bo płynu też ubywa :)

Maykim napisał(a):
witam
Panowie ja swojego odebrałem z serwisu w piątek (polecam serwis Warszawa ul. Targowa)
powymieniali mi płyny poskręcali krzyżaki itp.
no i uszczelnili skrzynie pasowa i wyciągneli odpowietrzenia dyfrów pod kierownice itp.

..powiem Wam że taki hard jaki wczoraj odwalaliśmy to masakra i NARESZCIE bez przeszkód robiłem wszystkie bagienka i rzeczki :)

Maykim napisał(a):
..ja mam już 700 km przejechanie i jak narazie wszystko ok
tylko ostatniego weekendu okazało się że znowu szwankuje elektryka :(
raz palił raz nie i wszystko przez kostki które szwankowały :zalamka:
wkoncu wkurzyłem się wyciąłem kostki lutownica i dobra izolacja załatwiły sprawę :)


także jeżeli ktoś ma zamiar tak jak kolega pisał rekreacyjnie jeździć to na pewno wystarczy a zwłaszcza że zależy mu na gwarancji
ja na swojego nie narzekam za bardzo - fakt że nie jeżdżę w ostrym ternie i nie mam nabitych nie wiadomo ile km


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.01.2010 19:58
Posty: 458
Miejscowość: OKOLICE POZNANIA
Quad: TAKI MAŁY CZERWONY TYLKO 52KM
Poprzednie quady: LINHAI 300 4X4
PostWysłany: 28.03.2013 10:30 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
grzymala100 napisał(a):
No teraz z tym paliwem to już chyba nie aktualne ?

troszkę spalanie "minimalnie" wzrosło tak 12-13 na 100 :D ale liczy się frajda :)

_________________
paliwo 50zł, opony szt 250zł, frajda z jazdy quadem bezcenna :D

FILMY BY KRYSTIANO

JEST NOWA BESTIA :) JUPIIII


 
Profil WWW
Moderator Działu Chińskie Quady
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.07.2011 12:51
Posty: 1702
Miejscowość: Bieszczady:)
Imię: Rafal
Quad: Cagiva Elefant 125, Honda NS1 80
Poprzednie quady: Hammer 110
PostWysłany: 28.03.2013 11:14 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
krystiano85 mi się wydaje, że jemu chodziło o cene paliwa ;)

_________________
Pozdrawiam, Rafał ;)
Galeria mej zacnej 110 <- częste aktualizacje, zapraszam ;)Mój kanał YT<- również zapraszam ;)
Poradniki do chińskich quadów!
Zestaw schematów do silnika 139FMB (quady 50,70,110,125 oraz niektóre 150 produkcji chińskiej, znalazł monicadrift)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 21.08.2011 08:36
Posty: 249
Miejscowość: prawie Łomża
Quad: Suzuki KQ700
Poprzednie quady: Bashan 200, linhai 300
PostWysłany: 28.03.2013 22:31 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
Cena to pochodna chodzi o koszt (cena i zużycie), niepodważalna przewaga Linhaia nad mocniejszymi sprzętami to spalanie, na zbiorniku można było cały dzień się tłuc, a obecnie Kingiem bez kanistra strach dalej wyruszać.


 
Profil

Rejestracja: 03.03.2013 22:32
Posty: 18
Imię: Karol
Quad: Allroad 300
PostWysłany: 29.03.2013 09:13 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
grzymala100 ma rację...ja odkąd posiadam swojego potwora zapomniałem jak wygląda stacja benzynowa ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.01.2010 19:58
Posty: 458
Miejscowość: OKOLICE POZNANIA
Quad: TAKI MAŁY CZERWONY TYLKO 52KM
Poprzednie quady: LINHAI 300 4X4
PostWysłany: 29.03.2013 21:41 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
grzymala100 napisał(a):
niepodważalna przewaga Linhaia nad mocniejszymi sprzętami to spalanie, na zbiorniku można było cały dzień się tłuc, a obecnie Kingiem bez kanistra strach dalej wyruszać.

no a co ja mam powiedzieć BF to prawdopodobnie najbardziej paliwo-żerna i (olejo-żerna :D) gadzina ja to się boje nawet z kanistrem ruszać dalej niż 150 km :D

_________________
paliwo 50zł, opony szt 250zł, frajda z jazdy quadem bezcenna :D

FILMY BY KRYSTIANO

JEST NOWA BESTIA :) JUPIIII


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.08.2010 15:13
Posty: 725
Miejscowość: Wa-wa / okolice
Quad: wielka pustka
Poprzednie quady: 2 gówniane chinole i solidna SUZI KQ 400 i zielony Brutal
PostWysłany: 30.03.2013 11:36 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
krystiano85 napisał(a):
grzymala100 napisał(a):
niepodważalna przewaga Linhaia nad mocniejszymi sprzętami to spalanie, na zbiorniku można było cały dzień się tłuc, a obecnie Kingiem bez kanistra strach dalej wyruszać.

no a co ja mam powiedzieć BF to prawdopodobnie najbardziej paliwo-żerna i (olejo-żerna :D) gadzina ja to się boje nawet z kanistrem ruszać dalej niż 150 km :D


..coś o tym wiem :) ale wrażenia z jazdy BF - bezcenne :wizi:
a paliwa spali tyle ile mu wlejesz :)


 
Profil

Rejestracja: 03.04.2013 14:27
Posty: 9
Quad: Keeway GTX 300
PostWysłany: 03.04.2013 14:39 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad zakupem quada i ostatnio po naczytaniu się na tym forum na temat Keewaya postanowiłem zakupić GTX300.
W ślad za tym rozpocząłem poszukiwania tego sprzętu w okolicy i okazało się że go nigdzie nie ma. W jednym z salonów stwierdzono, że Keeway wycofuje się z Polski i nie ma w hurtowniach sprzętu a i części się kończą. Czy rzeczywiście jest to prawdą? czy tylko taki wymysł sprzedawcy?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.03.2012 17:34
Posty: 118
Quad: CF Moto X8
Poprzednie quady: Allroad 300is
PostWysłany: 03.04.2013 20:21 
Re: Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
Możesz pomyśleć nad zakupem CF Moto - Allroad 300. Jest to praktycznie ta sama konstrukcja!

Pozdrawiam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 993 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.