Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Linhai 300 problem z napędem na przód
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 14:50



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Linhai 300 problem z napędem na przód 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 28.07.2012 13:08
Posty: 2
Quad: linhai 300
Poprzednie quady: brak
PostWysłany: 28.07.2012 22:22 
Linhai 300 problem z napędem na przód
Witam
Proszę o pomoc odnośnie problemu z uruchomieniem napędu na przód w moim Linhai 300. Przeszukałem posty na forum ale nie udało dzięki nim się rozwiązać mojego problemu.
Prosiłbym o informację na temat elektromagnesu, który steruje przełączaniem napędu na przednią oś, czy mat ktoś może informację jakie napięcia powinny być na kostce ? Ja mam taką sytację że po przełączeniu na 4WD cały czas wraca na 2 WD mimo że przełącznik na kierownicy jest na WD. Po odkreceniu elektromagnesu zauważyłem że jeżeli sam przestawię ręcznie na WD samoczynnie zmienia się, przypuszczam że może to świadczyć że napięcie nie zmienia się i cały czas steruje na 2WD.
Proszę o radę jak sobie z tym poradzić, co powinienem zrobić aby przetestować czy zawodzi elektromagnes czy może coś ze stykami jest

Dzięki


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.