Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Keeway GTX 300
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 08:23



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Keeway GTX 300 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.08.2012 14:27
Posty: 2
Quad: Keeway GTX 300
Poprzednie quady: ------
PostWysłany: 15.08.2012 14:53 
Keeway GTX 300
witam od 4 dni jestem wlascicielem Keeway GTX 300...i niestety nie mam pozytywnych odczuc :(((

a mianowicie mam same problemy z nim.. może wymienie..

- hamulec nozny ..jest strasnie twardy trzeba naprawde duzo sily zeby go wcisnac...prblem z hamulcami jest też taki ze po przejechaniu ok.1,5 km zaczynaja mi się blokowac kola..co za tym idzie quad nei ma sily jechac trzeba mu sporo zagazowac az leci dym podejrzewam ze się pasek slizga... dodam jeszcze ze tarcze sa strasznie gorace

- akumulator rozladowal się

- cieknie benzyna z wezyka ( ale jak czytalem wczesniej jest to normlane) pytanie czy to ustanie ?

- chcialem sprawdzic poziom oleju, okazalo się ze jest 2 x wiecej niz powinno być co wiecej dostala się tam benzyna i wlasnei to spowodowalo taka ilosc...

- nie podokrecane srubki ( standard jak czytalem )


prosilbym o rady czy ktoś też mial problem z tymi hamulcami i z benzyna w oleju

dodam ze przejechalem nim okolo 5 -8 km

przepraszam jak w zlym miejscu zamiescilem temat ://


Ostatnio zmieniony przez zbyszek123123, 15.08.2012 14:53, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.09.2008 21:12
Posty: 319
Miejscowość: Końskie, Świętokrzyskie
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 15.08.2012 16:57 
Re: Keeway GTX 300
Jeśli nowy to na pewno na gwarancji. Wstawiasz do serwisu i niech robią.
Co do hamulca to masz zapewne bardzo podciągniętą pompę. Mianowicie pomiędzy pompą a pedałem hamulca nożnego masz takie cięgno które musisz troszkę poluzować, powinno pomóc.
Cytuj:
cieknie benzyna z wezyka


A dokładnie z którego miejsca bo tu można zrozumieć, że po prostu wężyk jest uszkodzony, wymienić i po problemie.
A co do paliwa w oleju to raczej jest jedna droga którędy się mogła dostać i to nie wróży nic dobrego. Nie jestem mechanikiem ale tak mi się wydaje.

Tu masz sporo na temat GTX300
viewtopic.php?f=58&t=28285


Ostatnio zmieniony przez misiek_393, 15.08.2012 16:57, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 15.08.2012 14:27
Posty: 2
Quad: Keeway GTX 300
Poprzednie quady: ------
PostWysłany: 16.08.2012 11:17 
Re: Keeway GTX 300
tak na gwarancji, co do tego wezyka to chodzilo mi o ten przelewowy..
a co do hamulcow to o ile malym problemem jest to ze ciezko chodzi to wiekszym jest to ze podzczas jazdy samoczynie zaciskaja mi się klocki jakby nie byl odpowietrzony ale sam nie wiem..


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.09.2008 21:12
Posty: 319
Miejscowość: Końskie, Świętokrzyskie
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 17.08.2012 01:09 
Re: Keeway GTX 300
Miałem podobnie w swojej CF. Przedobrzyłem z podciągnięciem pompy hamulcowej co skutkowało że klocki mimo że nie naciskałem hamulca już lekko ściskały tarczę i nieznacznie hamowały co po kilku minutach jazdy powodowało szybkie nagrzewanie całego zacisku i tarczy. Wiadomo że każdy metal podczas nagrzewania zwiększa swoją objętość a to w tym przypadku powoduje większą siłę hamowania. Podejrzewam że ktoś za bardzo podkręcił ten łącznik, ja bym od tego zaczął.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.