Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - LINHAI 300 kupić CZY SOBIE DAC SPOKOJ
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 21:05



Odpowiedz  [ 157 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
LINHAI 300 kupić CZY SOBIE DAC SPOKOJ 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 26.06.2007 18:28
Posty: 2
Quad: chino:( ale niedlugo japonczyk
PostWysłany: 27.06.2007 10:45 
LINHAI 300 kupić CZY SOBIE DAC SPOKOJ
WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY KUPNEM LINHAIA 300 W TEJ WERSJI ZE SKOSNYMI LAMPAMI
BARDZO CHCIALBYM WIEDZIEC CO TEN Sprzęt JEST TAK NAPRAWDE WART JAKIE SA W NIM NAJCZESTSZE USTERKI I JAK SOBIE RADZI W TERENIE PONOC NIE ROZNI się ON OD TEJ STARSZEJ 3 SETKI NICZYM TYLKO UBRANIE JEST INNE


A może ktoś WIE GDZIE można kupić TAKA maszynę Z 24 MIESIECZNA GWARANCJA???


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.10.2006 20:17
Posty: 778
Miejscowość: Prądnik Czerwony
Quad: summit800xrs
PostWysłany: 27.06.2007 11:24 
Dać sobie spokuj i kupić yamahe.

_________________
//edited REGULAMIN


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.06.2007 09:39
Posty: 51
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 28.06.2007 09:49 
Witam

jestem tu nowy ale chciałbym się wypowiedzieć ;)


Mam Linhaia 300 od pewnego czasu i muszę przyznać że nie jest to zła maszyna. Wygodny, duży stabilny, wszystko zależy do czego potrzebujesz. Mam 2,5 letniego syna z którym bardzo często jeździmy rekreacyjnie tzn lnie topimy się po kolana w błocie i jest całkiem ok - mogę polecić. Jeśli szukasz czegoś do ciężkich jazd to faktycznie linhai się może nie sprawdzić, dodam że mam 120 kg i linhai jedzie bez problemu chociąż sportowych osiągów nie ma ;)

pozdr
misiaq
rybnik


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2007 15:24
Posty: 54
Miejscowość: Świecie
Quad: Linhai 300 Tornado/Muddy 4x4 '07
PostWysłany: 28.06.2007 14:23 
Dołączam się. Do rekreacyjnej jazdy starcza w zupełności. Bedziesz zadowolony ;)

_________________
Moje Video!
http://pl.youtube.com/user/fabiosw89
Oglądać


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.10.2006 20:17
Posty: 778
Miejscowość: Prądnik Czerwony
Quad: summit800xrs
PostWysłany: 28.06.2007 17:25 
Może i starcza ,ale ta cena to absurd. Dokładasz pare złotych i masz yamahe 350.

_________________
//edited REGULAMIN


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 28.06.2007 18:17 
maciekkrk napisał(a):
Może i starcza ,ale ta cena to absurd. Dokładasz pare złotych i masz yamahe 350.

pare złotych, to znaczy konkretnie ile?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.03.2007 21:06
Posty: 577
Miejscowość: Ogrodzieniec
Quad: może znowu kiedyś... na razie TJ
PostWysłany: 29.06.2007 00:23 
wojtek.a napisał(a):
BARDZO CHCIALBYM WIEDZIEC CO TEN Sprzęt JEST TAK NAPRAWDE WART


Nic.
:lol:
Lepiej używany ale firmowy: Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki.
Choć dwie pierwsze wymienione są zdecydowanie najbardziej trwałe.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.10.2006 20:17
Posty: 778
Miejscowość: Prądnik Czerwony
Quad: summit800xrs
PostWysłany: 29.06.2007 07:42 
Cytuj:
pare złotych, to znaczy konkretnie ile?

Sądze że coś w okolicach 3 tys za nówke. Lub 0 zł za używke z 2006 z przebiegiem pare km...

_________________
//edited REGULAMIN


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 10.08.2006 14:09
Posty: 93
Miejscowość: Kraków
Quad: linhai 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 09:06 
tomo27 napisał(a):
Nic.

Lepiej używany ale firmowy: Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki.
Choć dwie pierwsze wymienione są zdecydowanie najbardziej trwałe.

To jest właśnie jedna z tych super porad, która nic nie wnosi do tematu.
To tak jakby spytać na wsi co jest wart Lexus.... nic , tylko BM-a, Vw i Merol.
A dlaczego? Bo niemieckie ,tanie części używane ( bo dużo kradzionych) i jak coś się psuje na potęgę to części muszą być tanie.
No i jeździ po Polsce pełno takiego niemieckiego używanego badziewia , cieszą się warsztaty, cieszą się właściciele bo tanie części. I to jedyna zaleta. Nie chodzi natomiast o to żeby części były tanie, ale żeby się nie psuło a jak już się posypie to żeby te części były w przyzwoitej cenie.
Z kilkuletnim quadem nawet najlepszym jest jak z 25-letnią BM-ą, może się wszystko posypać i można większość czasu spędzać na warsztacie.
Jest jeszcze jedna niespodzianka - z używanymi częściami raczej kłopot, bo są najczęściej zużyte do cna i naprawiane po ileś tam razy...spawane, klejone itd. a za cenę niektórych części kupisz nowego chińczyka, nie mówiąc o innych rzeczach.
A jeszcze to czekanie , nieraz miesiącami na części.

Dlatego z takiego poziomu powinna rozpocząć się rozmowa co warto kupić. Nowego Chińczyka z górnej półki , które naprawdę są całkiem przyzwoite - popatrz na LS, jakie ma dobre recenzje i startuje w zawodach. Czy używanego Japońca , z którym może być duży problem.
Oczywiście nie ma co polemizować na temat nowych , markowych sprzętów bo to jest inna bajka, bo nawet wysoka cena części zamiennych nie boli , ponieważ są na gwarancji.
:D

_________________
Nie ściemniać, arni czuwa!!!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2005 10:23
Posty: 725
Quad: run.. Forrest.. run
PostWysłany: 29.06.2007 10:03 
Skoro używamy przenośni "samochodwych" odpowiedz sobie na pytanko czy - wolisz jeździć nowiutką pachnącą Dacią Logan czy 5- letnią Toyotą Corolla.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 10:14 
5 letnia corolla - zadbana, serwisowana, bezwypadkowa, - tak
5 letnia corolla - po dzwonie, wyorana w błocie, z kilkukrotnie zalanym silnikiem, bez papierów - zdecydowanie nie


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2006 09:26
Posty: 488
Miejscowość: Warszawa-Wawer
Quad: Rapciuch 700 Special Edition
PostWysłany: 29.06.2007 10:30 
arni napisał(a):
To tak jakby spytać na wsi co jest wart Lexus....

Wychodzi na to , że Honda , Yamaha , Kawasaki , Suzuki , to samochodowy odnośnik BMW , Mercedesa i VW .
Chińczyki (nawet te z górnej półki) , LS to Lexus ? Oj grzeszysz bracie - grzeszysz !
Ja uważam , że nie opłaci się kupować Chińszczyzny z górnej półki z podstawowego powodu - zbyt mała różnica w cenie zakupu w odniesieniu do sprzętu firmowego . Jaki sens jest płacić prawie 30tys za dobry Chiński czy Taiwański sprzęt , skoro , za max + 10% jest Japończyk z prywatnego importu .
arni napisał(a):
nawet wysoka cena części zamiennych nie boli , ponieważ są na gwarancji.

Gwarancja ? Co ta gwarancja ? Ja nie słyszałem przypadku , żeby np. padł komuś silnik , czy coś innego się nagminnie sypało w nowym firmowym sprzęcie na gwarancji . Przeglądy ? I tak darmowe nie są , bez względu czy na gwarancji czy nie . Koszty materiałów eksploatacyjnych są takie same . Nie wspomnę o uszkodzeniach mechanicznych , na które sprzęt jeżdżący w terenie jest cholernie narażony , a które i tak gwarancja nie obejmuje .
Uważam , że tak samo nie ma się co bać sprzętu używanego - to nie jest czarna magia - wszystko da się sprawdzić i ocenić , trzeba się tylko troszkę znać , bądź zdać się na wiedzę jakiegoś fachowca . Owszem zdarzają się wraki na kołach , ale są i sprzęty na których można jeszcze naprawdę długo pojeździć - nie można wszystkich wrzucać do jednego wora .
Oczywiście LSowi z całego serca życzę , żeby można go było porównywać do Lexusa , ale jeszcze nie teraz .
Oczywiście szanuję arni Twoją opinię , ale coś nie zgadza się ona z moim tokiem rozumowania - :uśmiech:


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 10:42 
wskoczyłem na allegro i widzę strasznie duży wysyp quadów, kiedy kupowałem linhaia rok temu nie było takiego wyboru, myśle że gdybym kupował teraz to zapewnie kupiłbym coś japońskiego ale trzeba by się było dobrze rozejrzeć bo padlin nie brakuje. Wydaje mi się że takie radzenie i pokazywanie quadów na allegro to jak wróżenie z fusów, wiadomo że nikt przy zdrowych zmysłach nie sprzedaje rocznego quada w bardzo dobrym stanie za niską cenę - to musi być mina, nie kierował bym się niektórymi opiniami na tym forum, wielu z użytkowników ma wystawione padliny na allegro i chcą się ich pozbyć, kupując używanego quada lepiej poprosić żeby obejrzał go ktoś kto się na tym zna.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 10:48 
[quote="Grzesiek G"]Ja uważam , że nie opłaci się kupować Chińszczyzny z górnej półki z podstawowego powodu - zbyt mała różnica w cenie zakupu w odniesieniu do sprzętu firmowego . Jaki sens jest płacić prawie 30tys za dobry Chiński czy Taiwański sprzęt , skoro , za max + 10% jest Japończyk z prywatnego importu .

30 tyś? :oczy: a gdzie są takie ceny?


 
Profil

Rejestracja: 10.08.2006 14:09
Posty: 93
Miejscowość: Kraków
Quad: linhai 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 10:55 
Grzesiek G napisał(a):
Oczywiście LSowi z całego serca życzę , żeby można go było porównywać do Lexusa , ale jeszcze nie teraz .

Nie zauważyłem , żebym porównywał LS-a do Lexusa. Przeczytaj jeszcze raz spokojnie moje wypociny :D to może Twój tok rozumowanie wejdzie na właściwe tory.
Bądż tak łaskaw i podaj mi cenę np. Nowego Linhai`a i cenę odpowiednika japońskiego.
Pojemność 300 , moc 20KM. napęd 4x4, reduktor ,kanapa na dwie osoby ( nie na 1,5)
Po co przerzucać się procentami :D
Grzesiek G napisał(a):
Przeglądy ? I tak darmowe nie są , bez względu czy na gwarancji czy nie

U importera Linhai`a przeglądy gwarancyjne są darmowe wraz z wymianą olejów, klocków oraz innych części które zużywają się naturalnie. :uśmiech:

_________________
Nie ściemniać, arni czuwa!!!!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 157 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.