Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Linhai M550 pierwsza awaria-wyciek oleju.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 06:56



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Linhai M550 pierwsza awaria-wyciek oleju. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.11.2016 19:05
Posty: 5
Miejscowość: Opole-Grabczok
Imię: Grzegorz
Quad: LINHAI M550
Poprzednie quady: Brak :( ale jest jeszcze moto Yamaha xt600e
PostWysłany: 07.03.2017 16:29 
Linhai M550 pierwsza awaria-wyciek oleju.
Jak w temacie. Nie zrobiłem nawet 100km i to tylko po lesie,kiedy z przewodu który "prowadzi" z chłodnicy oleju do silnika (metalowo-gumowy) zaczął wyciekać olej. Już poradziłem sobie z usunięciem awari,pomógł serwis ASP z Dąbrowy zaliczając to do naprawy na "gwarancji". W jednym z tematów był poruszany problem "piszczących" chamulców. U mnie też to było i pomogła zmiana klocków.Zapytacie po co to piszę skoro naprawione i działa. Ano po to żeby się podzielić spostrzeżeniami z eksploatacji nowego sprzętu,nowiutkiego ze "sklepu".Może to wina wieku młodzieńczego tego modelu,ale ak widać chińczykom jeszcze nadal nie można do końca ufać :zalamka:
Mam jednak nadzieje na niezapomniane "momenty" z posiadania tego sprzętu i że nie będą to tylko momenty w garażu i ręce umazane od smaru :okok:


 
Profil

Rejestracja: 08.03.2015 08:56
Posty: 205
Imię: Szymon
Quad: Grizzly 700
Poprzednie quady: Kawasaki 750, CF Moto 500
PostWysłany: 07.03.2017 18:10 
Re: Linhai M550 pierwsza awaria-wyciek oleju.
No to niezła przygoda na początek zabawy z quadem ,
mogło się skończyć nawet przytarciem pojazdu jak by tego oleju więcej wyleciało w terenie można od razu nie dojrzeć.
Pękł przewód czy śruba nie dokręcona ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.11.2016 19:05
Posty: 5
Miejscowość: Opole-Grabczok
Imię: Grzegorz
Quad: LINHAI M550
Poprzednie quady: Brak :( ale jest jeszcze moto Yamaha xt600e
PostWysłany: 07.03.2017 20:12 
Re: Linhai M550 pierwsza awaria-wyciek oleju.
Pękł przewód,widocznie wada produkcyjna. Na całe szczęście awarie namierzyłem w miare szybko,praktycznie pod domem więc nie było obawy że nie wróce z "terenu". Pozatym tak jak pisałem nie przejechałem nim więcej niż 100km a biorąc pod uwagę że to "chińczyk" na dodatek na dotarciu to "inspekcji" wzrokowej dokonuje co przejażdżke. Myśle też że nikt o zdrowych zmysłach nie pchał by się w ciężki teren czy gdzieś daleko od domu nowiutkim sprzętem.
Tak więc taka przygoda na sam początek. Postaram się w miare na bieżąco "relacjonować" przyjemność lub nie z obcowaniem z tym sprzętem :metal:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.06.2012 11:19
Posty: 110
Imię: Artur
Quad: Sportsman 1000 XP
Poprzednie quady: Brak
PostWysłany: 08.03.2017 08:50 
Re: Linhai M550 pierwsza awaria-wyciek oleju.
Dosłownie przed chwilą zobaczyłem Twój post z "zakupu" quada ze zdjęciami i chciałem pogratulować a tu nagle coś takiego :) Pechowo, ale nie martw się :)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.