Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - LINHAI 400 PROBLEM Z ODPALENIEM
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 18:21



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
LINHAI 400 PROBLEM Z ODPALENIEM 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.08.2018 18:13
Posty: 9
PostWysłany: 07.09.2018 13:48 
LINHAI 400 PROBLEM Z ODPALENIEM
Witam mam Linhai 400 z 2013r i mam problem z ODPALENIEM. Rozrusznik ładnie kreci ze starteru ,ale nie ma tak jakby sily przekręcić silnikiem.raz na jakiś czas uda się go odpalić i normalnie pracuje. A co dziwne odpali już praktycznie jak akumulator jest słaby. Dodam że wcześniej były objawy takie jak chwilę dłużej podkręcić ale odpalił lub nie bylo sygnału na rozrusznik lub przerywany. Czy jest możliwość słabego akumulatora ? Albo że coś jest z rozrusznikiem . Że kreci dobrze ale coś się tam niezaaprzegla . A i jeszcze odkrecilem pokrywa wariatora i jak kręcę rozruszniki to wariator lekko się buja do przodutylu

-- dodano 07.09.2018 13:47 --

Witam A więc sprawa jest taka akumulator ok rozrusznik kreci. Tlok pracuje iskra jest paliwo dochodzi do gaznika. Nawet czyscilem gaźnik. Więc moje pytanie co może być jeszcze przyczyną tego że nie odpala co sprawdzić?

-- dodano 07.09.2018 13:48 --

I jeszcze jedno pytanie u gory przy gazniku jest takie plastikowe kolanko (kruciec) czy on powinien być podłączony ? Jeśli tak to gdzie ?


Ostatnio zmieniony przez Giggsio 07.09.2018 13:48, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil

Rejestracja: 09.12.2018 19:54
Posty: 2
Imię: Michał
Quad: Linhai 400
PostWysłany: 22.12.2018 00:11 
Re: LINHAI 400 PROBLEM Z ODPALENIEM
Spróbuj rozebrać rozrusznik i sprawdź czy nic go nie blokuje od wewnątrz. U mnie ukruszyl się seger i blokował rotor ( nie zawsze) co do gaźnika to podłączony powinien być do airboxa. Powodzenia.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.