Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - gwarancja
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 15.06.2024 22:17



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
gwarancja 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.12.2008 15:02
Posty: 441
Miejscowość: Twardogóra
Quad: Bashan 200
PostWysłany: 25.01.2009 13:04 
Powiem tak .Poprostu kasy mają za dużo i tyle.Obowiązku nie mają serwisować , a to jest zazdrość , że kupiłeś gada w Gdyni , a nie u nich.Jak masz możliwość to lataj do nich , aby jakieś pieczątki w książce gwarancyjnej były bo to różnie bywa , a potwierdzenie , że był serwisowany pozostanie i w razie jakiejś poważnej awarii(odpukałem w niemalowane :okok: )masz zabezpieczenie , że był serwisowany ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=gaQDql_b ... annel_page


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 25.01.2009 14:43 
Generalnie jest tak że jeśli firma zajmuje się obrotem sprzętu danej marki i prowadzi serwis,ma podpisaną umowę z importerem to powinna przyjąć quada do serwisu. Takie są zasady dobrze pojętej "kultury" serwisowej.
Takie wybryki rzutują na opinię o marce i Importer powinien zareagować odpowiednio na takie zachowanie dealera. Zrozumiał bym takie zachowanie gdyby quad był zakupiony za granicą , tak jak to ma miejsce w przypadku wielu Yamah ,Hond , Suzuk itp wtedy dealerzy mają "prawo" odmówić serwisu ale z reguły tego nie robią , nie wykonują tylko napraw gwarancyjnych bezpłatnie , a na naprawy i serwis nie dają po prostu klientowi "obcemu" zniżek. Z tego co czytam to firmie SMK musi się nieźle powodzić bo przecież za przeglądy się płaci a na olejach też mają na pewno marżę.
Polak potrafi :?
Pozdrawiam M I K E


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.01.2009 20:35
Posty: 57
Miejscowość: Władysławowo
Quad: ls300s
PostWysłany: 14.02.2009 21:03 
:? Mojego quda zakupiłem w Gdańsku, a serwis mam w swojej miejscowości czyli wszelkiego rodzaju sprawy załatwiam na miejscu bez problemu. Jest to autoryzowany serwis. :lol:
Zrobiłem pierwszy przegląd na 300km i wymieniono ojej silnikowy, filtr i olej w skrzyni biegów. Wydałem niecałe 250 zł.

Pozdrawiam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 103 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.