Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.06.2024 13:42



Odpowiedz  [ 790 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53  Następna
Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2010 10:14
Posty: 68
Miejscowość: Łomianki
Quad: był Eagle Lyda 250,SHINERAY 250 jest LS 300/400
PostWysłany: 05.06.2011 22:42 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
no tak ale quad chodzi jak wściekły nie kopci nie dymi czy zimny czy ciepły pali na dotyk świeca książkowa,olej jest ok przy odkręconym korku chłodnicy nie "bulgocze" , hmmm może naprawdę za ostro mu wstawiam sam nie wiem , nie chcę wymieniać uszczelki żeby wymienić , dodam że chłodnica wymyta jak nówka z zewnątrz jak wewnątrz , coś mi mówi że ten quad to jest naprawdę turystyczny bo jak dostaje troszkę ostrzej po dupsku to grzeje się jak przysłowiowy "chinol"


 
Profil

Rejestracja: 15.05.2011 12:39
Posty: 103
PostWysłany: 09.10.2011 08:29 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
Witam serdecznie mam pytanie typowo techniczne,czy w LS 300 przez pompę wodną może dostawać się płyn do oleju silnikowego,nadmieniam że góra silnika jest ok.',więc tylko pompa może być tu winowajcą,nie znam LS-a,i nie wiem jak jest uszczelniona ta pompa i proszę mądre głowy o jakąś poradę,jeżeli to pompa to ją wymienię.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.04.2008 22:35
Posty: 623
Miejscowość: WARSZAWA WAWER
Quad: LS 250
PostWysłany: 10.10.2011 06:46 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
W pompie wody masz otwory przez które woda zaczyna lecieć jeśli uszczelniacz na wałku napędzającym się wypracowuje/zuzywa. Jesli masz zapchane otwory, albo ktoś mądrze pomyślał i zatkał je bo zaczęło cięknąć, a nie chciał kupowac nowej, to może w końcu zacząć woda przedostawać się do oleju silnikowego.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 17.09.2011 20:11
Posty: 68
Quad: Lucky Star 250
PostWysłany: 10.10.2011 17:21 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
Mam pytanko poszło sprzęgło jednokierunkowe więc odkręciłem pokrywę i wyjąłem zębatkę która łączyła rozrusznik z tym sprzęgłem poco wydawać kasę odpalam z szarpaka zaszkodzi laiemu taka modyfikacja???


 
Profil

Rejestracja: 15.05.2011 12:39
Posty: 103
PostWysłany: 10.10.2011 18:55 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
kocurekm7 dzięki śliczne,miałem do czynienia z wieloma pompami,ale pierwszy raz w LS-ie i tu byłem zaskoczony że awaria z powodowała dostawanie się płynu do oleju,ale kto pyta nie błądzi,jeszcze raz dzięki za info,całe życie człowiek się uczy.
Pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.04.2008 22:35
Posty: 623
Miejscowość: WARSZAWA WAWER
Quad: LS 250
PostWysłany: 10.10.2011 19:50 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
Access napisał(a):
Mam pytanko poszło sprzęgło jednokierunkowe więc odkręciłem pokrywę i wyjąłem zębatkę która łączyła rozrusznik z tym sprzęgłem poco wydawać kasę odpalam z szarpaka zaszkodzi laiemu taka modyfikacja???


To wolne kółko. Nic się nei stanie.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 29.09.2010 17:28
Posty: 133
Miejscowość: warszawa/łomianki
Quad: Lucky Star SP300
PostWysłany: 12.10.2011 21:08 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
szarpaki maja to do siebie że też się szybko psuja proponuje naprawić rozruch elektryczny miałem taki przypadek u kolegi odpalał z ręcznego raz wybraliśmy się na wyprawę prawie 60 km od domu i w polu się szarpak zepsuł :D


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 28.12.2011 15:10
Posty: 2
Quad: Lucky star SP250S
PostWysłany: 10.01.2012 18:14 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
Cześć mam taki problem jechałem na prostej drodze asfalt w pewnym momencie szczeliło cos w tłumiku i zgasł wyswietlacz na pewno padł akumulator (bo jest suchy oglądałem) problem w tym ze nie wiem co się stało nie ma zasilania mam nowy akumulator wyswietlacz nie działa jedynie kierunkowskazy i lampa z przodu aha podczas tego incydentu rozwaliło mi żarówkę z tyłu widocznie przyszło większe napięcie prawdopodobnie jest gdzies zwarcie odkryłem cos takiego z przodu nie wiem co to jest z prawej strony jak jest sciagnięty plastik srodkowy prostokatny plastik z dziurą w srodku :?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.05.2011 11:27
Posty: 192
Miejscowość: Ostrołęka
Quad: Lucky Star 300... jeszcze...:)
PostWysłany: 12.01.2012 00:27 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
z tego co piszesz to jest to moduł zapłonowy (mógł strzelić przy skoku napięcia), ale upewnij się czy to na pewno to, bo on troszkę kosztuje.....


 
Profil

Rejestracja: 25.10.2010 19:44
Posty: 20
Miejscowość: Klodzko
Quad: LS CB500U
PostWysłany: 12.01.2012 12:59 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
quadcross napisał(a):
Cześć mam taki problem jechałem na prostej drodze asfalt w pewnym momencie szczeliło cos w tłumiku i zgasł wyswietlacz na pewno padł akumulator (bo jest suchy oglądałem) problem w tym ze nie wiem co się stało nie ma zasilania mam nowy akumulator wyswietlacz nie działa jedynie kierunkowskazy i lampa z przodu aha podczas tego incydentu rozwaliło mi żarówkę z tyłu widocznie przyszło większe napięcie prawdopodobnie jest gdzies zwarcie odkryłem cos takiego z przodu nie wiem co to jest z prawej strony jak jest sciagnięty plastik srodkowy prostokatny plastik z dziurą w srodku :?


Wyglada to na uwalony regulator napiecia lub modul zaplonu.

_________________
Podpis niezgodny z Regulaminem Forum ATV Polska//ADMIN


 
Profil

Rejestracja: 28.03.2011 15:08
Posty: 55
Miejscowość: Śląsk
Quad: Lucky Star 250
PostWysłany: 12.01.2012 13:24 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
quadcross napisał(a):
Cześć mam taki problem jechałem na prostej drodze asfalt w pewnym momencie szczeliło cos w tłumiku i zgasł wyswietlacz na pewno padł akumulator (bo jest suchy oglądałem) problem w tym ze nie wiem co się stało nie ma zasilania mam nowy akumulator wyswietlacz nie działa jedynie kierunkowskazy i lampa z przodu aha podczas tego incydentu rozwaliło mi żarówkę z tyłu widocznie przyszło większe napięcie prawdopodobnie jest gdzies zwarcie odkryłem cos takiego z przodu nie wiem co to jest z prawej strony jak jest sciagnięty plastik srodkowy prostokatny plastik z dziurą w srodku :?



Wypisz wymaluj idealnie jestem w tej samej sytuacji :wizi: to z dziurka to moduł zapłonu chyba najdroższa część jeśli chodzi o elektornike. Mechanik mi powiedział że może to być spowodowane tym że padł regulator napięcia a jeśli faktycznie padł to większosc jak nie wszystkie częsci elektroniczne padły więc kolego jesteśmy w wielkiej czarnej d....

_________________
Lucky Star 250.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2011 15:22
Posty: 888
Miejscowość: Wołomin
Quad: LS SP300s '08r.
PostWysłany: 14.01.2012 11:48 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
regulator napiecia 300zl+przesylka ok20zl - kupilem miesiac temu w motomaniacku.


Ostatnio zmieniony przez tayson1982, 14.01.2012 11:48, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 14.01.2012 21:40 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
O to ja miałem tańszy, ale nowego typu do 400cc (podobno od modelu na wtrysku) ma o jeden przewód więcej
ale elektryk dał sobie z tym radę, a koszt tego cudu to było 229 zł , koszt przesyłki zero :wizi: , bo kolega z mojej wioski sprowadza te zabawki z Tajwanu :uśmiech:


 
Profil

Rejestracja: 22.01.2012 00:00
Posty: 4
Quad: 250
PostWysłany: 22.01.2012 12:51 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
ja mam problem ze swiecą bo nie ma na niej iskry a była ona wymieniana 2 razy i nic na pewno to nie jest wina świecy a zaden mechanik się tym nie zajmie więc ja muszę cos zrobic sam więc proszę o pomoc


 
Profil

Rejestracja: 28.03.2011 15:08
Posty: 55
Miejscowość: Śląsk
Quad: Lucky Star 250
PostWysłany: 23.01.2012 15:42 
Re: Jeżeli masz problem z luckiem, to napisz.
master 1234 napisał(a):
ja mam problem ze swiecą bo nie ma na niej iskry a była ona wymieniana 2 razy i nic na pewno to nie jest wina świecy a zaden mechanik się tym nie zajmie więc ja muszę cos zrobic sam więc proszę o pomoc

a rozrusznik Ci kręci ? jeśli kręci rozrusznik a nie ma iskry na świecy to może padł Ci moduł zapłonu tak na moje oko :wizi:

_________________
Lucky Star 250.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 790 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.