Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Pali tylko na kable.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 07:33



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Pali tylko na kable. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.05.2019 18:49
Posty: 3
Imię: Przemek
Quad: Access Motor BR300-UD TRITON
PostWysłany: 27.05.2019 14:47 
Pali tylko na kable.
Witam wszystkich.
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Access Motor Ud 300, w weekend chciałem pojeździć i pojawił się problem, mianowicie quad odpala tylko na kable lub urządzenie rozruchowe. Tak jak by rozrusznik nie miał siły zakręcić, podczas opalania normalnego przygasa licznik, akumulator był podmieniany na nowy i jest to samo. Zdejmowałem owy rozrusznik i był w nim olej i uszkodzony zimering na wałki, wszystko oczyśiłem i poskładałem, rozrusznik na sucho chodzi z lekkim oporem podłączony bezpośrednio do akumulatora pracuje. Po założeniu objawy jak przed czyszczeniem i niewiem co jest grane czy kupować nowy. Dodatkowo jak już odpali to trzeba trochę bagazować bo inaczej gaśnie po lekkim rozgrzaniu jest prawie ok tylko obroty dość sporo falują. A i szykuje się do wymiany oleju i płynu, jakie polecacie i ile tam wchodzi będę robił to pierwszy raz.
Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

-- dodano 27.05.2019 14:47 --

Temat do zamknięcia. Wymieniony rozrusznik, pali, jeździ.


Ostatnio zmieniony przez Przemas333, 27.05.2019 14:47, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.