Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Prędkość maksymalna LS 300, mam problem.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 21:20



Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Prędkość maksymalna LS 300, mam problem. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.09.2007 11:55
Posty: 18
Miejscowość: z neta
Quad: LS300
PostWysłany: 19.10.2007 20:38 
aXcid napisał(a):
Sam stożek ci absolutnie nic nie da. Do tego trzeba modyfikacji airboxa, a co za tym idzie - układu paliwowego czyli dysz w gaźniku i układu wydechowego.


Z dyszami w gażniu nic nie robiłem nie znam się na tym, oplacalne to jest? Zaś wydech to podstawa, oczywiście zrobiłem, jest dużo głośniejszy, ale i na pewno mocniejszy. Myślałem, że sam filtr powietrza coś da :)

_________________
Thomas W.


 
Profil Tlen Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 19.10.2007 20:44 
No to też żeś nabroił :P Jak już robić to musisz robić wszystko, bo robienie "po kawałku" doprowadzi jedynie do wizyty w serwisie z nadpalonym zaworem. Jesli oddławiłeś/wyprułeś wydech, to teraz musisz dokonać zmiany składu mieszanki w gaxźniku odpowiednimi dyszami (wymienić na większe) i poprawić dolot powietrza, np. poprzez poszerzenie otworu wlotowego w pokrywie. Zdjecia pokrywy nie polecam, bo airbox jest tak skonstruowany, ze dziala jak swego rodzaju turbo.

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.09.2007 11:55
Posty: 18
Miejscowość: z neta
Quad: LS300
PostWysłany: 19.10.2007 20:51 
Kurcze, spróbuje. Tzn kolega spróbuje z tymi dyszami, tylko boję się, aby nic się nie zepsuło, bo jak narazie fajnie hula. Jakoś nie mam przekonania do silników motocyklowych (może poprzednie przeżycia z posiadania co chwile psującej się wski :) )

_________________
Thomas W.


 
Profil Tlen Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 19.10.2007 20:53 
E tam, od razu zepsuło. Po prostu ustawienie odpowiednich dysz to też sztuka. Ale sztuka opłacalna - z dziecięcego wózka może zrobić ładnego ściganta. - niestety wymaga to wprawy, bądź też dużo wolnego czasu i spokojnego nastawienia ;)

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.09.2007 11:55
Posty: 18
Miejscowość: z neta
Quad: LS300
PostWysłany: 19.10.2007 20:56 
aXcid napisał(a):
E tam, od razu zepsuło. Po prostu ustawienie odpowiednich dysz to też sztuka. Ale sztuka opłacalna - z dziecięcego wózka może zrobić ładnego ściganta. - niestety wymaga to wprawy, bądź też dużo wolnego czasu i spokojnego nastawienia ;)


Kto mi taką sztuke wykona? :), ja znam się tylko na meblach :). Ale mam gościa co jest w tym szpecem, to tyrkne sobie do niego i zobaczymy. Dzięki za radę.

_________________
Thomas W.


 
Profil Tlen Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 07.10.2007 14:39
Posty: 4
Miejscowość: mielec
Quad: LS 300
PostWysłany: 28.10.2007 16:03 
Witam kolege chłopie jak chcesz posmigac po asfalcie to nie ls-em kupsobie Raptora 700
Pozdro . :) :)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.09.2007 11:55
Posty: 18
Miejscowość: z neta
Quad: LS300
PostWysłany: 28.10.2007 17:21 
Marze o raptorze tak jak Ty. Ale dla mnie wydać 30tyś zł, a 15yś zł to jest różnica. A kupować używkę to widziałeś chyba jak oni katują takie raptory, wydasz 20tyś za używkę, spieprzy się coś i holuj ją do serwisu lub płać majątki za części. A Tu tajwan, wygląda super, jeżdzi w miarę i części za grosze i gwarancja 2 lata. Także na początek wystarczy LS300.

_________________
Thomas W.


 
Profil Tlen Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.