Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Jaki najlepszy olej do CF500?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 15:23



Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Jaki najlepszy olej do CF500? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 22.06.2015 11:11
Posty: 63
Miejscowość: Pabianice
Imię: Jakub
Quad: CF Moto 500 X5
PostWysłany: 29.10.2018 15:41 
Re: Jaki najlepszy olej do CF500?
Nie powinno się wymienić tylko i wyłącznie oleju silnikowego. Masz jeszcze filtr oleju, który powinieneś wymienić za każdym razem. Wtedy do silnika, przynajmniej w moim wypadku wchodzi coś koło 2l.
Trochę off- topicowo- kupiłem na lato motula 15w60 bo miałem bardzo fajną (prawie za darmo) i zalałem. Olej ten ma fajną specyfikę na lato, ale całkowicie nie nadaje się na zimę, bo jest za gęsty. Generalnie stosuje się go do najbardziej wymagających sprzętów, a poza tym jest dosyć drogi- kosztuje coś koło 60 zł za litr. I generalnie nie czułem jakiejś dużej różnicy. Faktycznie odpalał łatwo, ale mogło to być spowodowane dosyć wysokimi temperaturami powietrza. Generalnie chyba warto zalać 15w40, który jak wspomniał kolega na początku, odpowiedniej firmy będzie aż nadto dobry.

_________________
Pozdrawiam,
Jakub

Szukam ludzi do wspólnych wypadów z okolic Pabianic, Łodzi, Rzgowa, Aleksandrowa Łódzkiego i Konstantynowa.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.