Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kupmno nowego quada.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 22:39



Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Kupmno nowego quada. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 10.10.2017 09:48 
Kupmno nowego quada.
Witam,

Chcialbym zasiegnac informacji gdyz moj szwagier ma ochote zakupic Quada.

I terez nie wiem do kogo kierowac pytanie i w ktorym dziale a mianowicie.

Jest upatrzony sprzed CF Moto 800 nowy cena ok 45 ,000 zl już mielismy go kupić w Krakowie gdy pan zaproponowal cos takiego : https://www.stels.com.pl/guepard-850 .

Czy ktoś ma jakiekolwiek info. dot. tej marki i pojazdow ?

będę wdzieczny za jakiekolwiek info.

Pozdrawiam,


 
Profil

Rejestracja: 25.08.2014 14:30
Posty: 1263
Quad: Outlander
Poprzednie quady: Renegade, Sportsman, Kingquad, Grizzly, CFmoto, Kymco
PostWysłany: 10.10.2017 10:14 
Re: Kupmno nowego quada.
Do czego to Wam potrzebne?
Jezusie......45 tyś za CF czy Geparda.....że można aż tak zbłądzić? Egzorcysta na szybko potrzebny. :pop:

Za tyle masz nowa japonię , masz Outlandera 570 maxa jak musi być długi....

Te gepardy pooglądaj sobie na ruskich filmikach. One tam u nich jak i Cf X8 nawet sobie dzielnie radzą. Ale u nich jest widocznie inny klimat, bardziej "przyjazny" :lol2:
Ale za te kasę to chyba najgorszy wybór z możliwych. Wg mnie.

_________________
V2.....sound of madness


Ostatnio zmieniony przez Robsson, 10.10.2017 10:14, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 10.10.2017 10:19 
Re: Kupmno nowego quada.
No tak ale to caly czas gola 500-tka :/ . Co do CF Moto to slyszalem ,ze trochę wadliwe :/ . A o Ruskich malo co wiem - czytalem trochę na ruskich forach i wyglada to bardzo zachecajaco . Wyposazenie jest.... mega silnik też ROTAX , Polaris chyba odpadnie bo nie bardzo go kto zachwala. Niebawem będę szwagier jedzie zobaczyc tego Geparda ( sprzedawca mowil) ,ze maszyna jakociowo lepsza nic Polaris a na pewno nie gorsza ( no ale to szwagier będzie wybieral). A i uparl się na duza pojemnosc.

Pojazd kupujemy na dluzej i będzie sluzyl do wszystkiego :) od zabawy w lasach i blocie , czasem do roboty itd.


 
Profil

Rejestracja: 22.06.2015 11:11
Posty: 63
Miejscowość: Pabianice
Imię: Jakub
Quad: CF Moto 500 X5
PostWysłany: 10.10.2017 11:44 
Re: Kupmno nowego quada.
Skoro będzie służył do jazdy w błocie i lasach to nawet 500 się nada. W tej cenie ja bym nie brał nic innego niż G700. Jest to cholernie dzielny sprzęt, tańszy pod względem eksploatacji niż CANAM którego ceny po prostu zabijają. Gepard...? Ogólnie nie widziałem ani jednego, ale jaki jest sens kupować coś czego nie ma? Nie dostaniesz do tego części zbyt szybko, nikt pewnie nie będzie się znał na tych quadach i ogólnie w razie jakiejś awarii zostaje Ci tylko pewnie bardzo drogi serwis który i tak za pierwszym razem źle zdiagnozuje. G700 jeździ bardzo wiele, jest mnóstwo osób które Ci pomogą i jest duży dostęp do części. To taka skoda tyle że quad :)

_________________
Pozdrawiam,
Jakub

Szukam ludzi do wspólnych wypadów z okolic Pabianic, Łodzi, Rzgowa, Aleksandrowa Łódzkiego i Konstantynowa.


 
Profil

Rejestracja: 25.08.2014 14:30
Posty: 1263
Quad: Outlander
Poprzednie quady: Renegade, Sportsman, Kingquad, Grizzly, CFmoto, Kymco
PostWysłany: 10.10.2017 12:13 
Re: Kupmno nowego quada.
Tylko 500-tka? A że V-ka i ma mocy tyle co G700 to nieważne bo ma "małą" pojemność.... :brawo:
Kolego zanim zaczniesz pisać poczytaj trochę żeby choć akceptowalne minimum tematu liznąć.
O Cfce słyszałeś że coś tam dzwoni ale też gdzie to nie wiesz mimo, że to jest bardzo popularny quad. O gepardzie nic nie słyszałeś to już jest OK? A cokolwiek o nim słyszałeś? Ciekawe dlaczego NIC o nim nie ma. Bo tego u nas nie ma?
Generalnie parcie w takie tematy to proszenie się o kłopoty na własne życzenie. Ale jestem w stanie to zrozumieć gdy oferta jest tania a budżet niski. Ale tu u Was? Co Wam naopowiadał ten sprzedawca? Idźcie do każdej innej marki i wybierzcie tego co najlepiej nawija makaron na uszy. W każdym razie każdy inny wybór wg mnie będzie lepszy niż ten gepard (nawet jeśli sam sprzęt nie jest specjalnie zły). Nawet ten Polaris.
A co do Polarisa - napisałem Ci o outlanderze 570 (Can-amie)* maxie (długa wersja)* bo beeee bo 500-tka a o Polarisie 570 myślicie i zakładacie temat kolejny? :bezradny:
I jak kolega słusznie zauważył jak coś trzeba będzie wymienić naprawić, kupić część to jak to będzie wiązało się z unieruchomieniem quada to stoicie i jesteście na łasce i niełasce dystrybutora bo nikt inny Wam nie pomoże.
A generalnie zanim napiszesz, poczytaj. Bo mam wrażenie, że słabo z teorią nawet (nie obraź się) i wystawiacie się na tłusty strzał jakiemuś cwanemu dilerowi. Na forum jest wszystko żeby nie być kompletnie zielonym :okok:

* W nawiasie doprecyzowanie bo może nie wiemy o czym piszemy.

_________________
V2.....sound of madness


 
Profil

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 10.10.2017 12:17 
Re: Kupmno nowego quada.
trochę golas taki .Szwagier cisnie na tego ruska i sprzedawca tez-podobno maja fajna opinie. Polaris mu się w ogóle nie podoba. Ale dzięki za informacje będę przekazywal. Wiec xf moto odpada i zostaje albo Polaris albo rusek. Bedziemy decydowac po zobaczeniu tej roayjskiej machiny na zywo. Jakby ktoa coa o niej alyszal czy widzial pisac :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 10.10.2017 13:03 
Re: Kupmno nowego quada.
ten rusek to masakra, zerknij chociażby na wagę
jeśli chcesz coś tajwańskiego to skoncentruj się na firmach dłużej dostępnych na rynku Kymco i CF Moto
idąc w nowość\ na rynku ryzykujesz że będą problemy z częściami a nawet z tym że sprzedawcy je sobie całkiem odpuszczą i wtedy zostaniesz na lodzie, tak było miedzy innymi z dinli , model 700 był mega zachwalany przez sprzedawców kilka lat temu, okazał się nietrwały i po chyba 3 latach wszyscy sprzedawcy od odpuścili

w tej cenie bierz canama np Renegade 570 , będziesz zachwycony

ten rusek to jak daewoo
canam to poziom bmw

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 10.10.2017 14:26 
Re: Kupmno nowego quada.
O już lepiej. Napisane. Tylko dziwi mnie jedna rzecz ze piszecie ze ten rusek jak dełuuu a potem ze nikt nic o nim nie wie tak jak i ja. Pytalem czy ktoś to widzial jezdzil itd. Ok wezme pod uwage tego canamowca. A co do części CF Moto to pytalusmy kilku sprzedawcow i dostepnosc jest lekko mowiac marka dlatego też zrezygnowalem. Jestem umowiony na ogledziny i wrzuce fotki może cos podpiwiecie.


 
Profil

Rejestracja: 25.08.2014 14:30
Posty: 1263
Quad: Outlander
Poprzednie quady: Renegade, Sportsman, Kingquad, Grizzly, CFmoto, Kymco
PostWysłany: 10.10.2017 14:45 
Re: Kupmno nowego quada.
Dostępność do części CF Moto jest marna wg tych ludzi co się pytałeś?

_________________
V2.....sound of madness


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 10.10.2017 15:31 
Re: Kupmno nowego quada.
Matko kochana, kolega błotoATV to sobie żarty robisz, nabijasz się czy testujesz zachowanie ludzi na forum?


 
Profil

Rejestracja: 21.04.2011 20:58
Posty: 193
Quad: BRUT 750
Poprzednie quady: G700 SE
PostWysłany: 10.10.2017 15:51 
Re: Kupmno nowego quada.
robertmuszka napisał(a):
Matko kochana, kolega błotoATV to sobie żarty robisz, nabijasz się czy testujesz zachowanie ludzi na forum?

Mam dokładnie takie same odczucie :okok: :okok: [wow]


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.12.2009 15:41
Posty: 2266
Miejscowość: Zasole Bielańskie Oświęcim
Quad: Renegade 800, Grizzly 700
Poprzednie quady: Vinson 500 inne motocykle
PostWysłany: 10.10.2017 16:15 
Re: Kupmno nowego quada.
Polaris to bardzo dobra marka tak jak Can Am do cfmoto jest wszystko dostępne czego niemożna powiedzieć o tym gepardzie bo unas nie ma kompletnie doniego części

Jakiś czas temu naprawiałem quada CECTEK który był kupiony za grosze, silnik się zatarł i okazało się że cena części do niego to kosmos i tani zakup okazał się wyrzuceniem pieniędzy bo odremontować się go nieopłaca


 
Profil

Rejestracja: 07.06.2015 11:02
Posty: 532
Miejscowość: kielce
Imię: Darek
Quad: brak
Poprzednie quady: cf500
PostWysłany: 10.10.2017 16:54 
Re: Kupmno nowego quada.
nie słuchaj dobrych rad - kup geparda, opisz wrażenia.


 
Profil

Rejestracja: 27.09.2017 11:42
Posty: 2
Imię: Janek
Quad: Yamaha Raptor YFM
Poprzednie quady: brak
PostWysłany: 10.10.2017 18:02 
Re: Kupmno nowego quada.
Opisz wrażenia ? Chyba opisz rozczarowanie :D Nie no jakbym miał coś radzić to też ten G700

_________________
http://www.witryna.info/silniejszy_pl.html


 
Profil WWW

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 10.10.2017 20:00 
Re: Kupmno nowego quada.
dzięki Darek ;)

Poswiece sobote i zobacze kilka pojzdow ze szwagrem :) może i ja cos wezme w leasing.

A wypowiedzi typu "rozczarowania" sa dziwne ze wzgledu ,ze nikt tego nie widzil i z zaklada ze to kupa :] . Ja wypowiem się po "ogledzinach" porownaniu modeli itd.

Jak cos Kupię to dam znac.

Do wyboru zostaje Polaris , Stels i Can-amek.

Choc Polaris najmniej mi podchodzi :/ .

Sklaniam się ku Stelsowi jako 1 tester w Polsce :)


Załączniki:
2700846396.jpg
2700846396.jpg [ 91.78 KiB | Obejrzany 7273 razy ]
 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.