Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wyciek płynu chłodniczego CF Moto 520
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 07:14



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Wyciek płynu chłodniczego CF Moto 520 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.07.2017 20:05
Posty: 7
Miejscowość: Augustów
Imię: Michał
Quad: CF Moto 520L
Poprzednie quady: Kymco MXU 250,300
PostWysłany: 25.01.2018 14:44 
Wyciek płynu chłodniczego CF Moto 520
Witam,
Przed dzisiejszą przejażdżką wyprowadziłem quada na podwórko, żeby silnik się rozgrzał. Po ruszeniu zauważyłem w lusterku coś niepokojącego... zielone ''ślady'' po płynie z chłodnicy.. natychmiastowo zawróciłem i wjechałem z powrotem do garażu.. otworzyłem przednią ''klapę'' i co rzuciło mi się pierwsze w oczy to bardzo mała ilość płynu w zbiorniku wyrównawczym, natomiast w samej chłodnicy płyn był aż pod korek. Kapie z niego jak jest pochylony, bo w garażu nawet śladu nie ma, żeby coś ciekło.
Dodam jeszcze, że tydzień temu wywaliłem go na prawy bok :D i od tamtej pory jeździłem wieczorami.. dopiero dzisiaj to zauważyłem. Jakieś pomysły, porady? Cokolwiek? Z góry dziękuję za każdą pomoc.

-- dodano 25.01.2018 14:44 --

Dzisiaj z rana jeszcze na szybko przed pracą, podniosłem go od tyłu podnośnikiem, aby pochylić przód i włączyłem go na chwilę.. okazało się, że płyn skrapla się i cieknie od spodu jakoś po środku. Jak wrócę z roboty to postawię go na kanale i będę rozkręcał spód :płacz:


Ostatnio zmieniony przez Michalaug12+, 25.01.2018 14:44, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 03.11.2019 12:43
Posty: 1
Imię: mateusz
Quad: CF Moto 520 long
PostWysłany: 03.11.2019 12:53 
Re: Wyciek płynu chłodniczego CF Moto 520
Witam, i co zrobiłeś? Ten wyciek jest z wężyka pod lewą osłoną silnika. Ja zauważyłem, że dziś mi zostawiło plamę płynu chłodzącego. Przebieg 1000km. Czy coś jest uszkodzone? W chłodnicy jest płyn pod korek. W tym wężyku płyn na obrotach dochodzi i kapie, później cofa.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.