Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Nie działa wskaźnik paliwa
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 20:33



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Nie działa wskaźnik paliwa 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 12.09.2017 22:02
Posty: 4
Imię: Jarosław
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 04.03.2018 15:48 
Nie działa wskaźnik paliwa
Witam. Szukałem podobnego problemu i nie znalazłem.
Nie działa mi wskaźnik paliwa.
Maszyna to cfmoto 500 z 2008 roku z cyfrowymi zegarami, wskaźnik cały czas pokazuje pusty zbiornik, pływak wyeliminowałem bo czy odłącze kostkę od pływaka czy zrobię zworke na obwodzie to wskazuje cały czas pusto.
Zegary zmieniałem bo bo nie świeciły wszystkie segmenty świeciły i na starych i nowych zegarach ten sam efekt jeśli chodzi o wskazanie poziomu paliwa.
Nie mam pewności czy ktoś już tam kiedyś nie grzebał i czy pod odpowiednie piny jest wpięty pływak.

Jakby ktoś kto ma cfke z cyfrowym wyświetlaczem mógł zrobić zdjęcie kostek od licznika tak żeby było widać pod który pin jaki kolor przewodu idzie to było by fajnie lub jakiś schemat podłączenia zegarów to było by fajnie.


 
Profil

Rejestracja: 22.02.2017 22:36
Posty: 19
Miejscowość: Mrągowo
Imię: Seba
Quad: CF Moto 500 Long
Poprzednie quady: Enduro - Yamaha DT
PostWysłany: 20.03.2018 15:32 
Re: Nie działa wskaźnik paliwa
Mam to samo. Przewalilem całą instalacje i to prawdopodobnie wina licznika. Teraz mi ciągle pokazuje że mam włączone napędy. Jak mam odczepiona kostkę to powinno pokazać rezerwę A ciągle full. Moim zdaniem to wina tych liczników.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2010 12:09
Posty: 93
Miejscowość: Płock
Imię: Wojtek
Quad: CF Moto
Poprzednie quady: CF Moto 500l, keewey
PostWysłany: 18.04.2018 13:07 
Re: Nie działa wskaźnik paliwa
Problem z kontrolką napędu przerabiałem. W moim przypadku była winna kostka łącząca przewody pod maską. Styk zaśniedział od wilgoci. Wystarczyło poskrobać w nim śrubokrętem i znowu kontrolka zaczęła działać poprawnie


 
Profil

Rejestracja: 12.09.2017 22:02
Posty: 4
Imię: Jarosław
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 20.02.2020 21:51 
Re: Nie działa wskaźnik paliwa
MrSeba1987 napisał(a):
Mam to samo. Przewalilem całą instalacje i to prawdopodobnie wina licznika. Teraz mi ciągle pokazuje że mam włączone napędy. Jak mam odczepiona kostkę to powinno pokazać rezerwę A ciągle full. Moim zdaniem to wina tych liczników.

Może być że to wina licznika. Quad sprzedany i problem się rozwiązał. Teraz kolejny cf 550 i nowe problemy


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.