Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - cforce 550 rozrusznik
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 15:14



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
cforce 550 rozrusznik 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 03.04.2019 13:47
Posty: 1
Imię: robert
Quad: cfmoto cforce 550l
Poprzednie quady: CF Moto
PostWysłany: 03.04.2020 08:19 
cforce 550 rozrusznik
Witam wszystkich forumowiczów
problem dotyczy quada CF Moto 550,quad ma problemy z odpaleniem bardzo słabo kreci rozrusznik (po regeneracji oczywiscie już) czy może to być wina dekompesatora i czy w ogóle ten model go posiada przebieg 2000 km


 
Profil

Rejestracja: 07.12.2016 22:21
Posty: 24
Imię: Sławek
Quad: CF Moto X6
Poprzednie quady: kinqway 110
PostWysłany: 21.08.2020 21:51 
Re: cforce 550 rozrusznik
Ja się podepnę pod pytanie. Jest w ogóle coś takiego jak dekompresor przy odpalaniu? Było by to chyba idealne rozwiazanie na moje problemy. Mam problemy z odpalaniem od roku, wymieniłem już 4 rozruszniki i dwa tryby napędu rozrusznika i dwa akumulatory 20A. Ciężko ma przekrecić wałem. Z szarpaka to trza chłopa powyżej 110kg wagi by dał radę pociągnąć. Mój to 600 pojemności, szarpałem 550 TBG i oporów nie ma na szarpaku, a u mnie jak punkt kompresyjny złapie to idzie się zesrać z wysiłku... Teraz kupiłem znowu nowy zestaw rozrusznik + zębatka i jak zatrzyma mi się silnik w punkcie kompresyjnym to szarpakiem na siłę pokonam kompresję i palę z rozrusznika, bo inaczej rozrusznik nie obruci. Dodam że jak odpali to zapierdziela jak talala...


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.