Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - CF Moto 500 Allroad bezpiecznik
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 09:37



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
CF Moto 500 Allroad bezpiecznik 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.05.2022 07:29
Posty: 2
PostWysłany: 30.05.2022 07:43 
CF Moto 500 Allroad bezpiecznik
Witam, jak w temacie. Cf 500 alroad z 2014 roku. Przebieg niecałe 2000klilometrow używany sporadycznie.
Pali bezpiecznik 10A pierwszy w skrzynce, opisany jako 2-4 diff signal switch. W momencie przepalenia gaśnie cala konsola czyli wskaźniki , światła kierunki starter, zapłon. Nie działają też przełączniki przy kierownicy. Wymieniłem nawet przekaznik rozrusznika, ale bez zmian. Robiąc zwarcie na przekaxniku quad odpala i jeździ normalnie tylko prędkościomierz i inne wskaźniki Ne pracują, nie ma prądu na kierownicy wszystko martwe, światła sygnał etc.
Odpiąłem mechanizm załączania fwd, sprawdziłem przekazniki pod siedzeniem. Mam wrażenie że pali bezpiecznik kiedy przełączam światła przesuwając załącznik swiatel przy lewej manetce. Niestety nie mam już w domu więcej bezpieczników na dalsze próby.

Podobno jest przekaznik do świateł, który to jest, a może jest nie pod siedzeniem?
Przyda się porada, dziękuję z góry


 
Profil

Rejestracja: 08.11.2020 17:09
Posty: 28
PostWysłany: 19.09.2022 10:52 
Re: CF Moto 500 Allroad bezpiecznik
Hej w moim przypadku nadpalony kabel przy wydechu przy tylnej prawej lampie robił podobne objawy :) pozdro


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.