Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - jaki olej lać do mostów
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 21:00



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
jaki olej lać do mostów 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.09.2007 18:19
Posty: 88
Miejscowość: Warszawa
Quad: CF-MOTO 500
PostWysłany: 02.01.2008 16:05 
jaki olej lać do mostów
Witam mam pytanie jaki olej najlepiej lać do mostów w quadach ja mam cf-moto 500 chociaż do wszystkich można lać to samo zapewne bardzo bym prosił o pełną nazwę lub link na dany olej z góry Dzięki

_________________
MoD.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 02.01.2008 16:31 
Re: jaki olej lać do mostów
Xmen napisał(a):
...chociaż do wszystkich można lać to samo zapewne ...

Nie pisz proszę takich głupot.
Zupełnie innego oleju w dyfrach wymagał mój Grizzly (taki sam olej z przodu jak i z tyłu. I chyba to było coś w rodzaju 80W-90)
Teraz jestem na bieżąco z wymianą olejów w Brutalu.
Okazało się (tak napisali z instrukcji), że do przedniego dyfra mam lać taki sam olej jak do silnika :szok: (konsultowałem z Axcidem i wynika to z konstrukcji blokady mechanizmu różnicowego, która działa podobnie jak sprzęgło na jakichś tarczkach)
Zaś do tylnego dyfra w brutalu leje się jakiś wynalazek Mobil Fluid 424 (dedykowany do mostów napędowych z "hamulcami mokrymi").

Xmen - wysil się więc i doczytaj w instrukcji obsługi. Tam MUSI być napisane jaki rodzaj oleju bełta się w dyfrach Twojego sprzętu.

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 02.01.2008 17:14 
...tia...w G660 chyba był 80W a w Bombie jest 75W90, wiec najbardziej typowy do przekładni...ale już gearboxie 75W140...jak w Toyocie :lol:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.09.2007 18:19
Posty: 88
Miejscowość: Warszawa
Quad: CF-MOTO 500
PostWysłany: 02.01.2008 20:00 
...
ASTERIX do instrukcji nie mogę zerknąć bo już jej nie mam zadzwoniłem do serwisu i już wiem ale możesz się tak nie udzielać z tą moją gafą każdy czasami się myli a ja z racji że tego nigdy nie robiłem pomyliłem się chyba mi to wybaczysz :lol:

_________________
MoD.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.