Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Mikołaje z WOPR Dąbrowa Górnicza - relacja
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 08:28



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Mikołaje z WOPR Dąbrowa Górnicza - relacja 
Autor Wiadomość
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 31.12.2009 18:24 
Mikołaje z WOPR Dąbrowa Górnicza - relacja
W mroźny sobotni dzień 19 grudnia 2009 roku wraz z Sebą i Przemem udaliśmy się na spotkanie z zaprzyjaźnioną grupą należącą do Sekcji Psów Ratowniczych działającą przy WOPR w Dąbrowie Górniczej. Ale po kolei :)

Około godziny 10 w sobotę przyjechał po mnie Seba i wraz z moją Suzi zapakowaną na przyczepkę udaliśmy się do Jaworzna , gdzie dołączył do Nas Przemo . Zapakowaliśmy Nasze gadzinki na przyczepki i w sile trzech chłopa przy trzaskającym mrozie ( na blacie widniało - 16 stopni ) udaliśmy się na miejsce spotkania to jest nad zalew Pogoria III w Dąbrowie Górniczej . Na miejsce dotarliśmy około godziny 12 gdzie czekali już na Nas pozostali uczestnicy tejże akcji. Zaplanowana przez członków grupy WOPR akcja miała na celu zbieranie datków dla dzieci z placówek opiekuńczych. Na miejscu zastaliśmy silną grupę wraz ze swoimi podopiecznymi ;) rasy Nowofunland ( potocznie znane jako Niófki lub jak kto woli Wodołaz )

Tutaj zdjęcie zbiorowe :)

Image

Następnie dokonaliśmy krótkiej prezentacji maszyn ;) oraz wygłosiliśmy dla uczestników spotkania prelekcję ( jak to ładnie brzmi :) ) na temat bezpieczeństwa jazdy na quadach oraz o zagrożeniach jakie powodują za nieodpowiedzialne zachowania prowadzących takie pojazdy . Mowa była w dużej mierze o stosowaniu odzieży ochronnej w trakcie jazdy jak i o samej technice jazdy.

Tutaj Nasze gadzinki w komplecie

Image

A tutaj uczestnicy prelekcji . Jak widać po minach zadowoleni :)

Image

Image

Kolejnym punktem programu była oczywiście przejażdżka :uśmiech: Wszyscy na tą część programu czekali nie zważając na siarczysty mróz . Rozpoczęła się jazda z uczestnikami.

Image

Image

Na koniec Naszego wspólnego pobytu wszyscy zgromadziliśmy się przy ognisku co by się ogrzać , podzielić wrażeniami ze wspólnego spotkania oraz zjeść tradycyjny polski posiłek czyli kiełbasę pieczoną nad ogniskiem :)

Image

Wiem , że wszyscy uczestnicy spotkania bawili się tak wyśmienicie jak my. Nawet psiaki :)

Image

I to tak w wielkim skrócie. Mam nadzieję , że w następnym roku 2010 Nasza współpraca będzie również tak owocna jak w kończącym się roku 2009 .

Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.07.2008 21:19
Posty: 5235
Miejscowość: Żory
Imię: Marcin
Quad: Renegade 1000
Poprzednie quady: G660, BF750, TRX 500, TRX 680, G700, CAN-AM 800
PostWysłany: 31.12.2009 21:11 
Re: Mikołaje z WOPR Dąbrowa Górnicza - relacja
Brawo :brawo1: :okok:


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2007 19:34
Posty: 6236
Miejscowość: Kraków i okolice ;-)
Quad: Polaris... był, jest i zawsze będzie ;-)
PostWysłany: 03.01.2010 14:43 
Re: Mikołaje z WOPR Dąbrowa Górnicza - relacja
Super! bardzo żałuję że mnie nie było na tej akcji!

_________________
<<<<<zawsze ważne z kim, ważne jak a resztę przyniesie los>>>>>


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2007 21:55
Posty: 3986
Miejscowość: Jaworzno i okolice:)
Quad: KQ 700 i kilkanaśCię PolarisĂłw :D
PostWysłany: 03.01.2010 15:09 
Re: Mikołaje z WOPR Dąbrowa Górnicza - relacja
fajnie było - taka lataliśmy bokami, że rano nie miałem powietrza w tylnych kołach. Ranty się poodklejały :diabeł: :lol:

Myślę, że organizatorzy byli zadowoleni - choć szkoda, że frekwencja nie dopisała.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.01.2006 19:11
Posty: 523
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Quad: stare Suzuki
PostWysłany: 03.01.2010 19:50 
Re: Mikołaje z WOPR Dąbrowa Górnicza - relacja
fajna relacja tylko czemu jeździcie mi za płotem a nie dacie znać koledzy quadowcy?

_________________
kupa brudnej roboty i w dodatku za swoje pieniądze


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.