Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 06:54



Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 29.11.2010 22:40 
MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
Grupa MotoBracia motocykle i quady wraz z klubem studenckim Tabun 4 grudnia będzie zbierac pieniadze na remont pomieszczen mieszkalnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym.

Przebrani za mikołaje z workami cukierków quadowcy beda przeprowadzac przejazdzki na quadach po starym miescie w Olsztynie. Za baze bedziemy mieli parking pod wysoka brama w olsztynie. Calosc zaczyna się o 9 rano, przejazdzki na quadach od godziny 13.00 do 15.00. O 15.00 przejazd paradny przez miasto.

Jesli sa chetni to serdecznie zapraszamy!

wymagania : stroj mikolaja, dowolny pojazd i kg. cukierkow do rozdania :)

Image

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2008 18:42
Posty: 1015
Miejscowość: Olsztyn
Quad: KQ 750
PostWysłany: 30.11.2010 20:53 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
Jak czytam Fabiq jak ludziom oczy mydlisz to mnie krew zalewa ,stadko Ci się rozbiegło strona podupada to wylewasz bzdury tutaj.

Co Ty organizujesz ?
Bo z pewnością nie to :

[url][URL=http://img444.imageshack.us/i/plakatmotomikoaje2010a3.jpg/]Image[/url]

Uploaded with ImageShack.us[/url]

Tutaj to my zap..... od samego rana a skoro to ,że przyjedziesz o 13-tej uważasz za organizacje to dobry jesteś :wizi:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.09.2009 21:29
Posty: 4
Miejscowość: Olsztyn
Quad: Yamaha YFZ 450
PostWysłany: 30.11.2010 22:10 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
To jest to co kolega z Tabuna napisał do mnie na stronie sQuaduOlsztyn

Pavulon » N lis 28, 2010 2:16 pm
Wpis na prośbę Mariusza z Fuksa:
Zbieramy się po godz. 9 na starówce (między Starym Ratuszem a Staromiejską). Generalnie nasze Motomikołaje różnią się od trójmiejskich Mikołajów na Motocyklach, bo akcja głównie polega na zbieraniu kasy od przechodniów na olsztyński szpital dziecięcy. W zamian oferujemy przejażdżki i cukierki. Po zakończeniu zbiórki (ok. godz. 15) zorganizowany przejazd przez miasto, a wieczorem impreza w jakiejś knajpie. Jeśli chcecie przyłączyć się do akcji to jak najbardziej zapraszamy.
http://www.tabun.olsztyn.pl/index.php?show=imprezy
Pavulon TABUN

Więc my tak będziemy zbierać pieniążki na Olsztyński Szpital Dziecięcy !! i oczywiście SQUAD OLSZTYN tam będzie

_________________
www.squadolsztyn.pl


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.09.2009 21:29
Posty: 4
Miejscowość: Olsztyn
Quad: Yamaha YFZ 450
PostWysłany: 30.11.2010 22:22 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
I to są fakty :)

_________________
www.squadolsztyn.pl


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2008 19:48
Posty: 226
Miejscowość: OLSZTYN
Quad: Yamaha Raptor 700r
PostWysłany: 30.11.2010 22:26 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
Patrze Fabiq że wpychasz się łokciami i nogami we wszystkie imprezy organizowane w Olsztynie i piszesz że to Ty wszystko hahahaha ,twoja stronka podupada czy co :uśmiech: ?
mam takie pytanie czemu zrezygnowałeś z organizacji WOŚPU w Olsztynie z nami to znaczy ze sQuadem Olsztyn ,nie ma zaangażowania w twojej grupie czy co :uśmiech: :uśmiech: :uśmiech:
miałeś w grupie Morgana i go zlałeś no to chłopak przyszedł do nas i zaproponował pomoc (gość sam zorganizował WOŚP w roku 2010 dla grupy sQuad Olsztyn i Motobraci )

-- dodano 30.11.2010 22:26 --

taki post wpisał kolega z grupy TABUN główny organizator tej imprezy na stronie www.sQuadOlsztyn.pl

Pavulon napisał(a):
Zbieramy się po godz. 9 na starówce (między Starym Ratuszem a Staromiejską). Generalnie nasze Motomikołaje różnią się od trójmiejskich Mikołajów na Motocyklach, bo akcja głównie polega na zbieraniu kasy od przechodniów na olsztyński szpital dziecięcy. W zamian oferujemy przejażdżki i cukierki. Po zakończeniu zbiórki (ok. godz. 15) zorganizowany przejazd przez miasto, a wieczorem impreza w jakiejś knajpie. Jeśli chcecie przyłączyć się do akcji to jak najbardziej zapraszamy.
http://www.tabun.olsztyn.pl/index.php?show=imprezy
Pavulon TABUN

_________________
www sQuad Olsztyn pl


 
Profil Tlen
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 01.12.2010 15:16 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
Jak czytam tę awanturę, to zaczynam tracić wiarę w istnienie Świętego Mikołaja :panna: .

Po prostu zbierzcie się wszyscy w wyznaczonym miejscu i czasie, i wesprzyjcie organizowaną akcję, aby zakończyła się takim samym (albo nawet większym!) sukcesem niż w zeszłym roku.


Cytuj:
Szpital otrzymał pieniądze od Motomikołajów
4953,14 zł taką kwotę zebrali organizatorzy akcji Motomikołaje 2009, członkowie Klubu Motocyklowego Tabun Olsztyn. W środę symboliczny czek przekazali dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego.
- To bardzo wysoka kwota jak na taką zbiórkę publiczną - oceniła dyrektor Krystyna Piskorz-Ogórek. - A takie datki są dla nas bardzo cenne. Tym bardziej należy docenić osoby, które z własnej woli poświęcają swój czas, by nieść pomoc innym. Pomoc tak potrzebną, bo skierowaną do dzieci.

Przypomnijmy, że Tabuniarze pieniądze zbierali do puszek 5 i 6 grudnia na olsztyńskiej starówce. Można było wówczas skorzystać z okazji i przejechać się motocyklem z koszem, a ci "mniej odważni" mogli sfotografować się przy jednym z kilkunastu zgromadzonych motocykli.

- Cieszymy się, że udało się zebrać kwotę wystarczającą do zakupu tych pomp - mówi Adam Bojarski, wiceprezes K.M. Tabun. - Wielka w tym zasługa samych olsztynian, którzy wsparli naszą akcję. Dzięki temu wiemy, że jest sens, by powtórzyć ją i w tym roku. Pieniądze są już na koncie szpitala, który teraz zakupi potrzebny sprzęt.


Zbiórkę przeprowadził Klub Motocyklowy TABUN Olsztyn z siedzibą przy ul. Gałczyńskiego 29/17 działający przy Akademickim Centrum Kultury UWM. Zebrano 4953,14 zł. Pozwolenie na zbiórkę wydał Prezydent Miasta Olsztyna decyzją Nr BOK.5022-22/09 z dnia 24 listopada 2009r. Całość zebranych środków została przekazana na rachunek bankowy WSSD z przeznaczeniem na zakup pomp infuzyjnych. Koszty przeprowadzenia zbiórki wyniosły 311,28 zł.

Źródło: www.gazetaolsztynska.pl

A potem wklejcie tutaj zdjęcia uśmiechniętych dzieci, z buziami pełnymi cukierków ... i w kaskach ;) :D .

Powodzenia !

Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 01.12.2010 17:08 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
panowie ze sQuadu nauczcie się czytac

Cytuj:
Grupa MotoBracia motocykle i quady wraz z klubem studenckim Tabun 4 grudnia będzie zbierac pieniadze na remont pomieszczen mieszkalnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym.


nie mam zamiaru w zaden sposob z wami dyskutowac, jesli macie cos mi do powiedzenia to kazdy z was zna nr tel do mnie

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.03.2010 16:13
Posty: 133
PostWysłany: 01.12.2010 17:21 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
czytam i nie wierze :zalamka:

_________________
kulka = Hegon


 
Profil

Rejestracja: 07.02.2010 12:45
Posty: 191
Miejscowość: Racławówka
Quad: CFmoto300
PostWysłany: 01.12.2010 18:00 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
Macie wspólny cel to go realizujcie a nie ośmieszacie siebie nawzajem inicjatywa fajna uważam że warto wspierać jeżeli by mnie ktoś spytał w mojej okolicy czy chcę pomóc to chętnie bym to zrobił


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2008 19:48
Posty: 226
Miejscowość: OLSZTYN
Quad: Yamaha Raptor 700r
PostWysłany: 01.12.2010 18:54 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
Andrut83 napisał(a):
Macie wspólny cel to go realizujcie ,inicjatywa fajna uważam że warto wspierać jeżeli by mnie ktoś spytał w mojej okolicy czy chcę pomóc to chętnie bym to zrobił

i to robimy :D :D :D

_________________
www sQuad Olsztyn pl


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2008 18:42
Posty: 1015
Miejscowość: Olsztyn
Quad: KQ 750
PostWysłany: 01.12.2010 19:27 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
Andrut83 napisał(a):
Macie wspólny cel to go realizujcie a nie ośmieszacie siebie nawzajem inicjatywa fajna uważam że warto wspierać jeżeli by mnie ktoś spytał w mojej okolicy czy chcę pomóc to chętnie bym to zrobił


Nie znasz tematu to sobie daruj komentarz :|
Pozdrawiam ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.03.2010 16:13
Posty: 133
PostWysłany: 02.12.2010 12:08 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
mudmarker napisał(a):
panowie ze sQuadu nauczcie się czytac

Cytuj:
Grupa MotoBracia motocykle i quady wraz z klubem studenckim Tabun 4 grudnia będzie zbierac pieniadze na remont pomieszczen mieszkalnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym.


nie mam zamiaru w zaden sposob z wami dyskutowac, jesli macie cos mi do powiedzenia to kazdy z was zna nr tel do mnie


Nie zabierałem głosu w tej farsie ale jednak muszę

Fabiqu drogi jeżeli pijesz do sQuadu znakiem tego pijesz też do mnie. To co wyprawiasz przechodzi ludzkie pojecie nie organizujesz nic w tym temacie a podłączasz się do tej imprezy i to w dodatku tylko na sam przejazd parady przez miasto, nie wiem po co żeby się wylansować czy jak. Nawet nie będziecie uczestnikami tej imprezy bo będziecie w całkowicie innym miejscu. Zastanów się zanim cokolwiek napiszesz a potem pisz czy chcesz jak zwykle przypisać sobie czyjeś zasługi. sQuad Olsztyn pomaga czynnie w tej imprezie będąc już od samego rana start 8,30 a nie 13,00 i nigdzie nawet o tym nie wspomina bo my pomagamy a nie lansujemy się . Kończąc ten wywód zadam Ci pytanie czemu wycofaliście się z przyszłorocznego WOŚPU czyżby Mb nie miało czasu, ludzi , pieniędzy czy może strach przed tym że zasługi nie beda przypisane tylko Wam jak to jest. Nie pisze tego żeby się z Tobą kłócić bo nie o to w tym wszystkim chodzi ale na Boga przestań ludziom mydlić oczy po co ten temat

Cytuj:
Grupa MotoBracia motocykle i quady wraz z klubem studenckim Tabun 4 grudnia będzie zbierac pieniadze na remont pomieszczen mieszkalnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym.


nie lepiej było napisac

Dnia 04,12,2010 Klub studencki "Tabun" organizuje MotoMikołaje . Grupa Mb będzie czynnie brała udział w tej akcji

i tu dodać plakat

nie było by teraz tego tematu

Pozdrawiam


Mod Team przepraszam za wpis nie będący tematem ale niestety takie życie i trzeba wyjaśniać pewne sprawy i nazywać je po imieniu

_________________
kulka = Hegon


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 04.12.2010 23:23 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
Powiem szczerze, bylo mega fajnie :ok: , wesolo i przyjemnie.

A wszystko to dzięki klubowi Tabun z ktorego chlopaki wzieli się za organizacje tego przedwsieziencia, po raz kolejny szacunek dla chlopakow z Tabuna. :blagam:

Mysle ze chyba wszyscy z akcji sa zadowoleni, bylo na co popatrzec i czym się przejechac.

Z mojej strony szczegolne podziekowania dla Buziaczka, Mariana, Łukasza i Anett za pomoc!

.... Wracając zrobilismy sobie mega wyprawe po ciemaku z Marianem i Buziaczkiem ;)

Jazda po zamarznietych i zasypanach polach byla naprawde wesola ale oczywiscie Buziaczek znalazl też i dziure z blotem w ktorej skrupulatnie się zagrzebal.

Podsumowujac : do nastenego razu! ho ho ho

ps. podczas akcji udalo się zebrac 2870,36 zl :hura:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

-- dodano 04.12.2010 22:57 --

http://olsztyn.wm.pl/28217,Zamiast-reni ... kaski.html

-- dodano 04.12.2010 23:23 --

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.03.2010 16:13
Posty: 133
PostWysłany: 05.12.2010 10:26 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
kilka fotek od nas http://picasaweb.google.com/KiniaOlszty ... koAje2010#

_________________
kulka = Hegon


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 05.12.2010 18:34 
Re: MotoMikołaje 4. grudnia 2010 - Olsztyn
fajna foto relacja Hegon

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.