Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 05:31



Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2008 19:48
Posty: 226
Miejscowość: OLSZTYN
Quad: Yamaha Raptor 700r
PostWysłany: 18.05.2012 06:56 
WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Panowie oraz Panie rzadko mi się zdarza być poważnym ale się zdarza. I teraz przyszła taka chwila, kto jeszcze nie wie MAX nasz kochany zachorował na poważną chorobę jaką jest ostra białaczka szpikowa.
Spadło to na niego i jego rodzinę jak grom z jasnego nieba ale również wszyscy ci którzy się już dowiedzieli wczorajszego dnia na zebraniu nie mogli w to uwierzyć...niestety to prawda.
Jednak jak to mawiał słynny poeta NIE TRAĆ NADZIEJE JAKKOLWIEK SIĘ DZIEJE..czy jakoś tak, zatem nie tracimy nadziei i działamy tu i teraz.
Zatem moi drodzy w imieniu swoim i MAXA apeluje do was o pomoc w zwiększeniu szansy na wyleczenie się naszego drogiego kolegi z tej choroby.
Pierwszym krokiem jaki ja wykonałem to zapisanie się jako potencjalny dawca szpiku w centralnej bazie dawców DKMS http://www.dkms.pl/choose.html a dokładnie w tym miejscu https://rejestracja.dkms.pl/register/
To nic nie kosztuje a po wysłaniu próbki (wszystko dostaniecie w meilu zwrotnym po wysłaniu zgłoszenia) do tej centralnej bazy zwiększamy szanse na wyleczenie się MAXIORA.
Proszę was naprawdę gorąco o ten ruch, to tylko 1min wypełnienia formularza a może dużo zdziałać.
Proszę was również o przekazanie tej informacji dla wszystkich Waszych znajomych, przyjaciół czy wrogów celem wsparcia tej akcji. Akcji która ma jeden cel WYLECZENIE MAXA I POWRÓT DO ZDROWIA a ma do kogo.
Urodził mu się niedawno piękny i dorodny synek .
Zatem do roboty moi kochani!!!

Miło mi też powiadomić że członkowie sQuadu Olsztyn, wszyscy się zapisali jako honorowi dawcy szpiku .

Obecnie Max przebywa w Gdańsku na chemioterapii od poniedziałku i trochę tam zabawi :( , życzmy naszemu quadowemu koledze szybkiego powrotu do zdrowia :)


DZIĘKI

_________________
www sQuad Olsztyn pl


 
Profil Tlen
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 18.05.2012 07:32 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Dołączamy się do akcji. Przekaż od nas pozdrowienia dla MAXA, życz mu szybkiego powrotu do zdrowia i powiedz mu, że czekamy na Niego.

Dodam istotne informacje o samej rejestracji w bazie dawców komórek macierzystych, które być może, pomogą w podjęciu decyzji:
Cytuj:
1. Kto może zostać dawcą?
Dawcą może zostać każdy, ogólnie zdrowy człowiek w wieku pomiędzy 18, a 55 rokiem życia, poza wyjątkami omówionymi w następnym punkcie.
4. Rejestracja przez internet – jak? (Pałeczki, inaczej waciki)
Rejestracji można dokonać też przez Internet na stronie DKMS lub dzwoniąc do biura Fundacji. Pocztą otrzymasz komplet dokumentów oraz pałeczki do pobrania wymazu z jamy ustnej. Pałeczki wraz z deklaracją należy odesłać pocztą na adres DKMS Polska. Jest to metoda prostsza dla dawcy, nie wymaga wychodzenia z domu, wizyty u lekarza, pobierania krwi.

Więcej informacji na http://www.dkms.pl :strzałka: Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 18.05.2012 07:32, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.06.2009 20:42
Posty: 191
Miejscowość: Warminsko-Mazurskie
Quad: KAWA BF 750
Poprzednie quady: Lucky Star 300 XP 850
PostWysłany: 18.05.2012 18:53 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Witam, jak przeczytałem to aż mi się łezka w oku zakręciła. Choroba nie wybiera a padło na mnie. Czeka mnie długie leczenie i droga przez męki, ale nie poddam się tak szybko bo w domu czeka na mnie półtora miesięczny synek oraz żona o reszcie rodziny i przyjaciołach nie wspomnę. I oczywiście muszę kontynuować moja pasję :^^D: Na 100 % będę musiał mieć przeszczep szpiku, prawdopodobieństwo dawcy może mieć mój brat rodzony który będzie wkrótce badany, jeśli się nie uda będą szukali dawcy ze "świata". Od poniedziałku zaczynam przyjmować pierwszą chemię więc trzymajcie za mnie kciuki i z góry dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc :D

_________________
sQuadOlsztyn


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 18.05.2012 19:23 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
max82
Trzymamy kciuki, szybkiego powrotu do zdrowia!! :)

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Mod-Team Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.07.2008 21:19
Posty: 5235
Miejscowość: Żory
Imię: Marcin
Quad: Renegade 1000
Poprzednie quady: G660, BF750, TRX 500, TRX 680, G700, CAN-AM 800
PostWysłany: 18.05.2012 20:29 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Wśród moich znajomych też zdarzył się taki przypadek... na szczęści znalazł się dawca i jest OK.

Jestem niemal pewien że Tobie też się uda.

TRZYMAMY KCIUKI ZA CIEBIE!

POWODZENIA!


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2008 19:48
Posty: 226
Miejscowość: OLSZTYN
Quad: Yamaha Raptor 700r
PostWysłany: 18.05.2012 21:20 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Dzwoniłem do DKMS tam gdzie się rejestrujemy i mamy cierpliwie czekać około 2 tygodni aż przyjdzie pocztą formularz i "pałeczki" do pobrania próbki ze śliny z ust i to trzeba odesłać. Po odesłaniu po około 3 miesiącach przychodzi nam potwierdzenie w postacji legitymacji że jestesmy dawcami więc nie niećerpliwmy się po prostu te badania tyle schodzą niestety. Natomiast żeby była jasność niemamy żadnego wpływu na to gdzie nasz szpik trafi ponieważ kod DNA jest kodem unikalnym i prawdopodobieństwo jest bardzo małe na trafienie akurat na tego którego byśmy chcieli ale może być tak że znajdzie się osobo np. z Krakowa której kod będzie zgodny z kodem MAXA i o tu chodzi, MY KOMUŚ POMOŻEMY, KTOŚ POMOŻE MAXOWI na zasadzie wymiany.
Apeluje zatem do pozostałych o zwiększenie tej szansy trafienia we właściwy kod i pomc naszemu koledze szanownemu.

_________________
www sQuad Olsztyn pl


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:18
Posty: 525
Miejscowość: dawniej Ełk teraz wiocha.pl
PostWysłany: 18.05.2012 22:06 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
mk3551 napisał(a):
Apeluje zatem do pozostałych o zwiększenie tej szansy trafienia we właściwy kod i pomc naszemu koledze szanownemu.


zwiekszymy

_________________
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 24.09.2008 06:31
Posty: 2921
PostWysłany: 18.05.2012 22:54 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
mam oddane próbki do DKMS-u już dawno (Żona mnie namówiła)

zupełnie nic nie boli i nic nie kosztuje

wysyłamy ankietę,przychodzi paczka z patyczkami i po odesłaniu patyczków,którymi mażemy sobie po policzkach wewnątrz - po jakimś czasie otrzymujemy kartę dawcy - wygląda jak karta kredytowa i znaczek dawcy do przypięcia

TO WSZYSTKO

to naprawdę nie dużo biorąc pod uwagę czyjeś życie ...


Ostatnio zmieniony przez Użytkownik usunięty, 18.05.2012 22:54, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.11.2011 19:28
Posty: 86
Miejscowość: Bytom ( Szombierki )
Quad: ACCESS 400
PostWysłany: 19.05.2012 04:10 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
mk3551 napisał(a):
Panowie oraz Panie rzadko mi się zdarza być poważnym ale się zdarza. I teraz przyszła taka chwila, kto jeszcze nie wie MAX nasz kochany zachorował na poważną chorobę jaką jest ostra białaczka szpikowa.
Spadło to na niego i jego rodzinę jak grom z jasnego nieba ale również wszyscy ci którzy się już dowiedzieli wczorajszego dnia na zebraniu nie mogli w to uwierzyć...niestety to prawda.
Jednak jak to mawiał słynny poeta NIE TRAĆ NADZIEJE JAKKOLWIEK SIĘ DZIEJE..czy jakoś tak, zatem nie tracimy nadziei i działamy tu i teraz.
Zatem moi drodzy w imieniu swoim i MAXA apeluje do was o pomoc w zwiększeniu szansy na wyleczenie się naszego drogiego kolegi z tej choroby.
Pierwszym krokiem jaki ja wykonałem to zapisanie się jako potencjalny dawca szpiku w centralnej bazie dawców DKMS http://www.dkms.pl/choose.html a dokładnie w tym miejscu https://rejestracja.dkms.pl/register/
To nic nie kosztuje a po wysłaniu próbki (wszystko dostaniecie w meilu zwrotnym po wysłaniu zgłoszenia) do tej centralnej bazy zwiększamy szanse na wyleczenie się MAXIORA.
Proszę was naprawdę gorąco o ten ruch, to tylko 1min wypełnienia formularza a może dużo zdziałać.
Proszę was również o przekazanie tej informacji dla wszystkich Waszych znajomych, przyjaciół czy wrogów celem wsparcia tej akcji. Akcji która ma jeden cel WYLECZENIE MAXA I POWRÓT DO ZDROWIA a ma do kogo.
Urodził mu się niedawno piękny i dorodny synek .
Zatem do roboty moi kochani!!!

Miło mi też powiadomić że członkowie sQuadu Olsztyn, wszyscy się zapisali jako honorowi dawcy szpiku .

Obecnie Max przebywa w Gdańsku na chemioterapii od poniedziałku i trochę tam zabawi :( , życzmy naszemu quadowemu koledze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Ja jestem jestem w bazie potencjalnych dawców szpiku, kiedyś oddałem próbkę krwi do badania w takim mobilnym krwiobusie, chcąc pomóc pewnej osobie. Trzymam kciuki za powodzenie tej akcji i za samego Maxa.
DZIĘKI


 
Profil Gadu-Gadu
Q.T.B. Quad Team Bydgoszcz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.08.2011 15:59
Posty: 391
Miejscowość: Bydgoszcz
Quad: Grizzly 660
PostWysłany: 19.05.2012 13:23 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Max, duzo zdrowia, sil i nadziei zycze ! Białaczka to nie wyrok, ale to pewnie już wiesz.

Info dla potencjalnych dawcow: pamietajcie, ze dawcą może być tylko osoba, ktora nie przyjmuje na stałe na zadnych lekow - wspominam o tym, bo sama zrobilam już dwa zbędne kursy do punktu krwiodawstwa. Nie wiedzialam, ze np. choroba tarczycy wyklucza mnie jako dawcę :/

Kto może zostac dawca?
Cytat: Urszula Jaworska: Powinna to być osoba zdrowa, w wieku od 18-55 lat. Dawcą może zostać ktoś, kto nie chorował nigdy na nowotwory, choroby hematologiczne, gruźlicę, wirusowe zapalenie wątroby, choroby rozrostowe, endokrynologiczne, astmę oraz nie jest nosicielem wirusa HIV, HBS (tzw. żółtaczka typu B) i CMV (wirusa, który wywołuje cytomegalię).

POWODZENIA MAX!

_________________
:strzałka: ATV on ice


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 19.05.2012 18:45 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Od dłuższego czasu jestem zarejserowany w DKMS naprzwde to nic nie kosztuje i robisz to nie wychodząć z domu.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.12.2008 13:25
Posty: 489
Miejscowość: Stryszawa
Quad: Honda TRX420 FE BIG BEAR 400 CC
PostWysłany: 19.05.2012 21:03 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Zarejestrowałem się- życzę sił do walki z choróbskiem!

_________________
jeśli wiesz dokąd idziesz nie musisz się spieszyć
https://www.facebook.com/jarekstryszawa


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.12.2011 18:15
Posty: 48
Miejscowość: Ełk
Quad: Samurai, G660 plus pilot Zmoty
PostWysłany: 19.05.2012 23:36 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Max82 jesteśmy z Tobą :D !


 
Profil
Q.T.B. Quad Team Bydgoszcz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.03.2012 17:28
Posty: 387
Miejscowość: Bydgoszcz
Quad: Outlander 800
Poprzednie quady: CF Moto 500,Grizzly 700
PostWysłany: 20.05.2012 07:18 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
już się zarejestrowałem - Max powodzenia :okok:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.02.2012 09:10
Posty: 37
Miejscowość: Ełk
Imię: yoorevich
Quad: Sportsman 850
PostWysłany: 20.05.2012 18:08 
Re: WYCIĄGNIEMY CIĘ MAXXX !!!
Pozdrawiam Ciebie Max do zobaczenia w błocie wokolicach Ełku.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.