Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quadowcy dla Fundacji MAM MARZENIE. Licytacja dla Paulinki
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 10:51



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Quadowcy dla Fundacji MAM MARZENIE. Licytacja dla Paulinki 
Autor Wiadomość
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 06.08.2012 14:08 
Quadowcy dla Fundacji MAM MARZENIE. Licytacja dla Paulinki
ATV Polska przyłącza się do organizowanej wraz z portalem internetowym Allegro przez Fundację "Mam Marzenie", ogólnopolskiej aukcji internetowej „Kiermasz Marzeń”. Dochód z aukcji zostanie przekazany na realizację marzeń podopiecznych Fundacji. Aukcja odbędzie się między 5 a 12 sierpnia 2012 r.

Image

Cytuj:
Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Od 9 lat wolontariusze fundacji ofiarowują swój wolny czas, aby przerwać okres smutku spowodowanego chorobą i wnieść w życie dzieci i ich rodzin chwile radości oraz dać siły do walki z chorobą. Taką terapeutyczną moc ma spełnianie najskrytszych pragnień. Naszych podopiecznych nazywamy Marzycielami.

Udało nam się zyskać grono przyjaciół, do którego zaliczają się m. in. znani artyści, sportowcy czy po prostu życzliwi nam ludzie. Na naszą aukcję piłkę ze swoim podpisem przekazał Przemysław Tytoń. Będzie też można wylicytować sukienkę od Anny Popek, plakat podpisany przez Agnieszkę Radwańską, książki z autografami Anny Dymnej i Jolanty Kwaśniewskiej czy jeden dzień na planie zdjęciowym serialu „rodzinka.pl”. Lista powiększa się każdego dnia!

Wierzymy, że „Kiermasz Marzeń” pomoże nam zdobyć niezbędne środki na spełnianie wielu dziecięcych marzeń.


http://www.facebook.com/events/390599957666240/

Wśród licznych przedmiotów wystawionych do licytacji pojawi się polar ATV Polska, rozmiar L

Kupując ten przedmiot, pomagasz spełnić marzenie 9-letniej Paulinki, która marzy o podróży do świata bajek Disneya pod Paryżem! Zapraszamy do licytacji!

Link do licytacji :strzałka:
http://allegro.pl/polar-atv-gorzow-i2541758971.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy również do licytacji koszulki z Pharaons Rally 2010, rozmiar M (polskie M/L) - podpisane przez: Rafała Sonika, Camelię Liparoti, Dmitry Pavlova oraz Marcosa Patronelliego.
Link do licytacji :strzałka: http://allegro.pl/koszulki-pharaons-ral ... 58813.html

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 06.08.2012 14:08, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.