Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - brak mocy strzela
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 14:16



Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
brak mocy strzela 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 10.02.2017 12:42
Posty: 4
Miejscowość: zamosc
Imię: jarek
Quad: Arctic Cat 650 v2
Poprzednie quady: eagle 2506
PostWysłany: 17.02.2017 06:36 
brak mocy strzela
witam
wiem że może zdubluje temat ale szukałem już na Kawasaki i w ac i nie mogę nic znaleźć. A więc zacznijmy od początku przy odpaleniu muszę dodać gazu bez niego nie odpali czy zimny czy ciepły czy z gazem czy bez ,po przejechaniu kilku kilometrów objawy wyglądaly następująco spada moc kota potrafi strzelić w wydech no i już się nie zbierze na pełne obroty prędkość max 55km/h po zgaszeniu i odczekaniu chwili odpala no i jak to naleci albo się powtórzy albo nie zaczęło mnie to denerwować więc trafił do mechanika. Wymiana pierścieni uszczelki świece regulacja po odebraniu odpalal w ten sam sposób z gazem jeździł normalnie (fakt mój błąd bo nie miałem czasu na dłuższą przejażdżkę bo okazało się ze jest to samo) do czasu kiedy wybrałem się w teren po przejechaniu wystąpiły te same objawy miałem zrezygnować ale spróbowałem podjechać pod górę zaliczyłam rolke i jak ręka odjal wszystko przeszło odpalal bez gazu cały dzień jazdy i żadnych objawów do momentu jak go mylem po zdjęciu siedzenia zobaczyłem piach pod modułem cdi więc go odloczylem wymylem wysuszylem i mam spowrotem te same objawy muszę odpalac z gazem braknie mocy i strzela. Moje pytanie brzmi czy do wymiany moduł cdi czy może być inna przyczyna. A może ma ktoś kota w mojej okolicy żeby sprawdzić mi moduł oczywiście odpłatnie pozdrawiam

-- dodano 17.02.2017 06:36 --

nikt nie ma pomysłu jaka może być przyczyna tych objawów ?proszę o pomoc Arctic Cat 650 v2 2005r.


Ostatnio zmieniony przez Woloda650v2, 17.02.2017 06:36, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.01.2015 14:48
Posty: 39
Miejscowość: Nowy Bartków
Quad: Arctic Cat 400
Poprzednie quady: Kymco mxu 150
PostWysłany: 26.02.2017 14:37 
Re: brak mocy strzela
Dziwne te twoje obiawy. Myślałem że tylko ja mam dziwne problemy z kotem, i też rozwiązania nie mogę znaleźć. Ani na forum ani samemu. Ja u siebie mam brzęczenie jak by zawory cykanie z tym że zawory miałem ustawiane na kilka sposobów i tak jak książka pisze i mniejsze luzy i nic to nie zmienia. Rozrząd mam zmieniony na nowy i dupa. Mieszkam około Siedlec pożyczył bym ci moduł ale daleko mieszkam. Pozatym mój kot to 400cc. A powiem ci że mój pali jak zimny bez gazu a jak rozgrzeję to żeby odpalić muszę dać gaz trochę bo nie odpali.


 
Profil

Rejestracja: 10.02.2017 12:42
Posty: 4
Miejscowość: zamosc
Imię: jarek
Quad: Arctic Cat 650 v2
Poprzednie quady: eagle 2506
PostWysłany: 01.03.2017 16:03 
Re: brak mocy strzela
witam
co do objawów to wszystko mi wskazuje na moduł cdi i pewnie go kupię bo ciężko o odpowiedź albo poradę. Jeżeli będzie tak samo po podłączeniu nowego to swój sprzedam jak dobry i będę szukał dalej jaka to przyczyna. A co do zaworów to az tak się nie znam, u mnie było słychać też taki dźwięk jakiś metaliczny ale wymieniłem napinacze lancuszkow i przeszło. Wracając do objawow to czy zimny czy ciepły muszę dodać gazu ale jak pisałem wcześniej po rolce odpalal bez gazu czy zimny czy ciepły i nie było braku mocy ani strzałów. pozdrawiam i dzięki za chęć pomocy


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2011 18:41
Posty: 2586
Miejscowość: Dolny Śląsk
Imię: Jarek
Quad: TraktoReX 680 :)
Poprzednie quady: Kawka w ciapki 650
PostWysłany: 01.03.2017 17:13 
Re: brak mocy strzela
Nikt ci tu nie doradzi bo to są dziwne objawy , ja bym sprawdził wszystkie masy i połączenia elektryczne(jeśli była rolka i po niej quad normalnie latał to pewnie coś się przestawiło w kablu i lepiej zwierało) , jeśli masz serwis manuala to powinno być napisane jak sprawdzić moduł , do tego gaźnik bym sprawdził czy jest dobrze synchronizowany , wyczyszczony i wyregulowany , nowy moduł będzie drogi lepiej kupić jakiś dyno z inną krzywą zapłonu ;)


 
Profil

Rejestracja: 10.02.2017 12:42
Posty: 4
Miejscowość: zamosc
Imię: jarek
Quad: Arctic Cat 650 v2
Poprzednie quady: eagle 2506
PostWysłany: 02.03.2017 07:30 
Re: brak mocy strzela
dzięki za odpowiedz
zacznę jeszcze raz od styków i połączeń i zobaczymy czy się poprawi
pozdrawiam


 
Profil

Rejestracja: 06.03.2017 11:14
Posty: 1
PostWysłany: 06.03.2017 11:15 
Re: brak mocy strzela
czesc :uśmiech: :uśmiech:


 
Profil

Rejestracja: 10.02.2017 12:42
Posty: 4
Miejscowość: zamosc
Imię: jarek
Quad: Arctic Cat 650 v2
Poprzednie quady: eagle 2506
PostWysłany: 05.04.2017 11:12 
Re: brak mocy strzela
witam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.