Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Artic Cat 700 alterra 2018 Proszę o pomoc
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 11:54



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Artic Cat 700 alterra 2018 Proszę o pomoc 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 19.09.2023 19:45
Posty: 1
Imię: Tomas
Quad: Artic Cat 700 Alterra 2018
Poprzednie quady: Kymco MXU 300R
PostWysłany: 19.09.2023 20:15 
Artic Cat 700 alterra 2018 Proszę o pomoc
Witam wszystkich :okok:
Od kilku dni jestem połowicznie szczęśliwym posiadaczek artic cat-a 700 alterra z roku 2018 a mianowicie :
quada zakupiłem uszkodzonego. tj. quad odpalał jednak po chwili gasł. rozebrałem górę silnika i tak: pokrywa zaworów jest do wymiany, dodatkowo wałek rozrządu jest przytarty oraz głowica( posiada tzw. łoże jest przytarte przez wałek.) szukam po Internecie jednak nigdzie nie mogę znaleźć części jak i również firmy która by podjęła by się regeneracji tego.
Może ktoś z Was posiada informacje kto ma na sprzedaż sprawne te części lub wie kto by to ogarnął.
jaki może być powód zatarcia tych części ??

mam również pytanie jaki olej polecacie do takiego quada ma on przejechane około 10 tyś.
i drugie pytanie ponieważ zauważyłem że wałek rozrządu od CF 500 wygląda identycznie, przynajmniej na zdjęciach czy to jest taki sam wałek?
może z innych quadów podchodza do niego cześci?


Ostatnio zmieniony przez TSulo, 19.09.2023 20:15, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.