Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Aeon Cobra 220 - blokada do 60 km/h
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 01:17



Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Aeon Cobra 220 - blokada do 60 km/h 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 20.10.2005 13:52
Posty: 2
Miejscowość: Sosnowiec
Quad: Aeon Cobra 220
PostWysłany: 16.12.2005 20:18 
No tak, to już się dowiedzialem ze tylko tak... ale fajniej by bylo miec wieksza moc jesli to jest mozliwe ale nie po to by jechac 80-90km/h bo wg mnie nie o predkosc tu chodzi. Na wiosne mam zamiar nauczyc się czegos nowego. Zaczne chyba od uczenia się jak padac by se krzywdy nie zrobic:)

pzdr


 
Profil Facebook Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 17.12.2005 00:37 
DAS napisał(a):
Zaczne chyba od uczenia się jak padac by se krzywdy nie zrobic

No co Ty, przecież to nie rodeo. Lepiej wcale nie upadać, tylko balansować ciałem ...
Naukę rozpocznij od filmu Madagaskar i pośpiewaj sobie: "Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało, dla mnie to... mało ! :D Po filmie na quadzika i do przodu ...
A po za tym gumowych drzew !!! :D

PS> No i strój na quada: zbroja, kask, ochraniacze na kolana, buty - na wsjakij słuczaj kak gawarit druzja w rasiju. :D

Powodzenia :D

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2005 16:39
Posty: 219
Miejscowość: Skórzewo k.Poznania
Quad: Kawa!
PostWysłany: 31.12.2005 16:52 
Ja mam cobre I ze 3 latka ma i jedzie 85:):) nie wiem kupilem ja uzywana może miala cos robione w silniku ale muszę powiedziec ze jedzie super...jak dla mnie


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.08.2005 11:20
Posty: 214
Miejscowość: Gdynia
Quad: TRX 500 FE 4x4
PostWysłany: 31.12.2005 18:04 
Moim zdaniem wszystko zależy od przełożeń tzn od wielkości zębatek jeśli mowa o prędkościach max.
Cobra 220 w terenie ( wypowiadam się jako obserwator) nie radzi sobie tak dobrze jak mocniejsze sprzęty 4x2. Nawet porównanie stromego podjazdu wypada gorzej dla Cobry w stosunku np: do Adly 300.
Możliwe że to kwestia opon bo moce obu sprzętów są porównywalne. Poza tym w terenie często umiejetności jeźdźca decydują o tym jak poradzi sobie jego maszyna.
Ja nie przykładałbym tak wielkiej wagi do tego czy Twój Sprzęt poleci 70 km/h czy 85 km/h. Fakt to cieszy ale maszyna powinna mieć przede wszystkim duzy zapas mocy i momentu obrotowego to najważniejsze w terenie.


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.