Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wszystko o quadach AEON
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 17.04.2024 00:12



Odpowiedz  [ 436 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Wszystko o quadach AEON 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.07.2017 20:52
Posty: 3
Miejscowość: JG
Imię: Krzysztof
Quad: Aeon Overland 180
Poprzednie quady: brak
PostWysłany: 20.08.2017 12:03 
Re: Wszystko o quadach AEON
Witam wszystkich,

pytanie które mam pojawiło się już w 2011 roku na forum i dotyczy quada Aeon Overland 180. Wtedy nikt nie udzielił na nie odpowiedzi, ale może po tylu latach ktoś już coś na ten temat wie, więc zapytam :

czy da się jakoś przerobić instalację elektryczną aby na światłach mijania działały oba reflektory ? W Aeon Overland 180 jest tak że działają na zmianę na krótkich lewy na długich prawy... Ktoś ma na to jakiś patent ?

Czy w Aeon Cobra 180 jest tak samo ?

Boję się że z tego powodu nie przejdę przeglądu, jako że chciałem go zarejestrować, choć wiem że homologację ma, ale diagnosta skąd to będzie wiedział.

Poza tym nie działa mi wyświetlacz (nic nie pokazuje) - bateria nowa, macie jakieś pomysły dlaczego odmawia współpracy ?

Z góry dziękuję za pomoc :D


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 436 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.