Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Chłodzenie w Aeon Cobra 350
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 17:07



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Chłodzenie w Aeon Cobra 350 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.04.2009 20:42
Posty: 45
Miejscowość: Poznań
Quad: Aeon Cobra 350
PostWysłany: 26.04.2009 20:22 
Chłodzenie w Aeon Cobra 350
Witam!Mój Quad ma przejechane 230km,do tej pory bylo dobrze i włączał się wentylator,dzisiaj jeździłem głownie po asfalcie i po powrocie gdy wjechałem do garażu to zauważyłem,że przez wężyk od zbiorniczka wyrównawczego wyciekło mi trochę płynu,(dzisiaj nie włączał się wentylator).I teraz moje pytanie:Czy może się popsuł czujnik na chłodnicy,termostat lub pompa cieczy?Poratujcie bo niewiem co dalej.W zbiorniczku jest stan ponad full,a zawsze było powyżej minimum.Zgóry dzięki za odpowiedź. :oops:

-- dodano 26.04.2009 21:22 --

Już jest ok z chłodzeniem,po odkręceniu korków od zbiorniczka i chłodnicy po odpaleniu i rozgrzniu silnik zaciągnął płyn i teraz jest dobrze.Do tej pory temperatura szła na maxa(10 kreska) i nie włączał się wentylator,a teraz po odpowietrzeniu (7 kreska)włącza się wentylator i się nie grzeje.Widocznie sprzedawca przy zalewaniu płynami dobrze go nie odpowietrzył.Więc temat uważam za zamknięty :).


 
Profil

Rejestracja: 01.05.2009 12:00
Posty: 5
Quad: aeon crossland 350
PostWysłany: 01.05.2009 12:21 
Re: Chłodzenie w Aeon Cobra 350
Siemanko:)też posiadam tego quada.Mozesz dokładnie opisc co zrobiłes z tym chłodzeniam.proszę moje gg 10623290.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.