Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 16:03



Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.03.2007 09:12
Posty: 1673
Miejscowość: 012
Quad: sprzedany
Poprzednie quady: Polaris SP500 H.O. '10
PostWysłany: 19.05.2009 18:44 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
IMO patent zmiany biegów jest nietrafiony, a mogło być tak fajnie :oczy: , na youtube są filmiki gdzie widać nieskuteczne "rodeo" rajdera usiłującego nakłonić gladiatora do zmiany biegu

_________________
mniej znaczy więcej


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.12.2008 17:56
Posty: 56
Miejscowość: Płońsk
Quad: Raptor 700R SE
PostWysłany: 19.05.2009 20:58 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Albo ten rajder to jakaś pała albo mialem jakis ulepszony egzemplarz bo jak jezdzilem to nie widzialem roznicy w dzialaniu mechanizmu w porownaniu do wrzucania wsteka w moim raptorze a wchodzi raczej bez zająknięcia.

_________________
Pozdr :)


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 19.05.2009 21:28 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Witam: RafałM pytasz czy gladiator ma wystarczającą moc jak dla mnie ma w każdym terenie, aco do wad to można jedynie doczepić się zmiany biegów ponieważ to nie jest tradycjny drążek tylko pokretło ja się nauczyłem posługiwać się tym rozwiązaniem a ma go jesze ze starą skrzynią i raczej nie mam problemów a testowałem już z nową skrzynią z tego roku to naprawde nie ma problemu z przełączeniem,a co do 500 to nie wiem o który model dokładnie ci chodziło jeżeli o X5 to generalnie to ten sam pojazd co Allroad 500 tylko ma inny wygląd i nie które podzespoły jeszcze nią nie jeżdziłem ale jak tylko będę miał taką możliwość to na pewno się podziele wrażeniami ma być dopiero w czerwcu.
PS. Gladiator w przyszłym roku ma wyjść w wersji turbo ja na pewno zmienie swojego na z turbo.
Pozdrawiam: :D

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.02.2008 23:20
Posty: 992
Quad: Spełnienie marzeń!
PostWysłany: 17.06.2009 16:07 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
a co z kingcobrą kiedy będzie dostępny z turbiną?

_________________
K.W.I.S.A. DRAPERS SQUAD
RmfCarolineTeam
RMF4RacingTeam
BÓL MIJA A CHWAŁA JEST WIECZNA


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 17.06.2009 18:43 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Witam:
Wszystkie modele CECTEKA z turbiną wyjdą w przyszłym roku.
Ja czekam na nie z niecierpliwością Gladiator z turbiną wymiata naprawde 71KM.

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.03.2007 09:12
Posty: 1673
Miejscowość: 012
Quad: sprzedany
Poprzednie quady: Polaris SP500 H.O. '10
PostWysłany: 18.06.2009 14:01 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Andrzej, macie w Krakowie dilera z testówka Gladiatora, żebym się mógł przekonać o poprawkach dot. zmiany biegów?

-- dodano 18.06.2009 14:00 --

Znalazłem wspominany filmik, jak widać problemy ze zmianą biegów, nie to żebym był przeciwnikiem bo powiem że mi Gladiator bardzo się podoba, zastanawiam się tylko czemu robić takie pokrętło gdy wajcha by załatwiła sprawę. Mam nadziję, że to była właśnie stara wersja ;)


_________________
mniej znaczy więcej


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 18.06.2009 18:54 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Witam:
Na tym filmiku rzeczywiście jest stara wersja. W nowej jest dobrze i ja osobiście mam starą wersje i przełącza się już niezile prawdopodobnie wyrobiło się, przejechałem do tej pory pare rajdów i nie ma problemu by przełączac a w nowej to już w ogóle, szkoda że nie mogłem być na integracj to byś sobie sprawdził a że jest pokrętło to taki ich wymysł bo ma być inny niż inne gady wajcha wiadomo wszędzie popularna i sprawdzona ale naprawde jak się ktoś przyzwyczaji to nie ma problemu, a dilera nie mamy w krakowie jeszcze jak dobrze pamiętam, mozesz sprawdzić na REKLAMA-USUNĘTE, Jadę jeszcze w tym roku na takie rajdy jak: kowary k/jeleniej góry,dolina trphy k/poznańa,III WARMIŃSKI RAJD PRZEPRAWOWY i wszystkie ZK i jak do tej pory nie miałem jakieś poważnej awari.
Pozdrawiam:

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 22.09.2009 10:54, edytowano w sumie 3 razy

kolego, zlituj się ... przecież tego nie da się przeczytać! Zwracaj uwagę na pisownię!!



 
Profil

Rejestracja: 05.12.2008 21:30
Posty: 23
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Quad: CECTEK 500EFI GLADIATOR, CF 500
PostWysłany: 18.06.2009 21:02 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Witam!
Zrobiłem Cectekiem 1600 km. Byłem na 2 przeprawach w beskidach i jednej totalnie hardcorowej w pustyni błędowskiej. Jeśli chodzi o moc i możliwości to quad nie odstaje w ogóle (rajdy w towarzystwie g700, g660, Polaris 800, sym 600).
Gdybym miał go podsumować po tych paru miesiącach to uczucia mam mieszane:
+ wykonie,
+ stabilność (najszerszy z wszystkich quadów),
+ moc
+ pierwszy mój quad co mało pali,
+ design (mam zielonego - wygląd samo zło :D:D), wrażenia z jazdy itp.
a teraz minus:
- co za idiota wymyślił te pokrętła??? Biegi wchodzą delikatnie mówiąc losowo albo wcale. Normą jest to że w trakcie zmiany biegu musisz za pomocą dupy bujać quadem bo inaczej kupa,
- przełączanie 2wd 4wd - z 2 na 4 od razu i bez problemu. Z powrotem bywa różnie. Musisz kombinować bo nie przełącza. Najczęściej się udaje jadąc powoli musisz lewą ręką wciskać i przekręcać pokrętło znajdujące się z prawej strony quada!!! i po chwili zaskoczy,
- włącznie blokady most - to chyba najgoszy problem. Wg instrukcji kupe roboty a czasami w emocjach możesz któregoś z punktów zapomnieć, a więc: aby włączyć blokady mostów należy:
po pierwsze primo - dać na neutral
po drugie primo ;) - włączyć blokadę
po trzecie primo - quad przechodzi w tryb R ( tak jak na wstecznym)
po czwarte primo - poczejkaj aż quad przełączy się w normalny tryb i poskręcaj parę razy w kierwnicą
I tu jest ząk. Niekiedy możesz czekać i cały rajd i nic z tego. nie wspomnę już o sytuacji, że jadąc przez bagno zauważysz że przegiołeś i chcesz załączyć blokadę mostu - zapomnij.
Generalnie miałem sytuacje że zostawał mi w trybie r i ni cholery nie dało mi się go wyłączyć (a wtedy to naprawde ku....wicy można dostać). Albo w ogóle nie zauważał przejscia na blokady.
To tyle.
Plusów 5 a minusów 3 ale konkretniejsze.
A ha. i Jeszcze coś na temat serwisu i ich odpowiedzi:
- biegi - ten typ tak ma
- 2/4 wd, mosty ten typ tak ma :)
- urwałem dwie osłony przednich wahaczy (takie małe plastkikowe płytki) po 5 tyg od zamównienia zadzwonili że każda kosztuje po 160 zeta i właściwie po co mi to,
- zgubiłem zakończenie gumowe prawago zderzaka (taka guma na koniec rury będącej zderzakiem) do kupienia razem z całym zderzakiem - 1100 zł. Od tego czasy wożę zawsze aktualne bagno w zerzaku.

Nie wiem jaką mam wersję. Quad Cectek Gladiator 500EFI kupiny 2009 i rok produkcji 2009. Kupiny 3 miesiące temu...
I jeszcze jedno: po każdej przeprawie lubię wymyć quada kercherem by nie robić syfu w garażu
Quad + kercher z Castramy za 500 zeta (nie jakiś turbodoładowny monster) = brak naklejkek po 2 myciach. Poszły wszystkie.

To mój czwarty quad. Było chińskie 200, Linhai, CF500, stary polaris500. Nie jestem nowicjuszem.
Wrażenia mieszane Generalnie chodzi fajnie a wk....rwiają głupie ....
PZDR

-- dodano 18.06.2009 21:00 --



-- dodano 18.06.2009 21:02 --



 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.03.2007 09:12
Posty: 1673
Miejscowość: 012
Quad: sprzedany
Poprzednie quady: Polaris SP500 H.O. '10
PostWysłany: 20.06.2009 12:28 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Andrzej ATVSWEDEN co Ty na to ?

Nayebunny napisał(a):
co za idiota wymyślił te pokrętła??? Biegi wchodzą delikatnie mówiąc losowo albo wcale. Normą jest to że w trakcie zmiany biegu musisz za pomocą dupy bujać quadem bo inaczej kupa,
- przełączanie 2wd 4wd - z 2 na 4 od razu i bez problemu. Z powrotem bywa różnie. Musisz kombinować bo nie przełącza. Najczęściej się udaje jadąc powoli musisz lewą ręką wciskać i przekręcać pokrętło znajdujące się z prawej strony quada!!! i po chwili zaskoczy,
- włącznie blokady most - to chyba najgoszy problem. Wg instrukcji kupe roboty a czasami w emocjach możesz któregoś z punktów zapomnieć, a więc: aby włączyć blokady mostów należy:
po pierwsze primo - dać na neutral
po drugie primo ;) - włączyć blokadę
po trzecie primo - quad przechodzi w tryb R ( tak jak na wstecznym)
po czwarte primo - poczejkaj aż quad przełączy się w normalny tryb i poskręcaj parę razy w kierwnicą
I tu jest ząk. Niekiedy możesz czekać i cały rajd i nic z tego. nie wspomnę już o sytuacji, że jadąc przez bagno zauważysz że przegiołeś i chcesz załączyć blokadę mostu - zapomnij.
Generalnie miałem sytuacje że zostawał mi w trybie r i ni cholery nie dało mi się go wyłączyć (a wtedy to naprawde ku....wicy można dostać). Albo w ogóle nie zauważał przejscia na blokady.

Nie wiem jaką mam wersję. Quad Cectek Gladiator 500EFI kupiny 2009 i rok produkcji 2009. Kupiny 3 miesiące temu w Mototrend Tarnowskie Góry.


Gladiator nowy 2009 więc wg Ciebie poprawiono mankamenty, boje się myśleć co w takim razie było w starszej wersji ?!

P.S.
Komentarz na jednym z filmików też dosyć wymowny

_________________
mniej znaczy więcej


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 20.06.2009 19:23 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Witam:
Została poprawiona skrzynia biegów aby się lepiej przełączało i generalnie to był największy mankament.


PS. przecież inne firmy zanim zbudowały zaufanie to też miały problemy ze swoimi pojazdami i nie tyczy się to tylko quadów ale całej motoryzacji.

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.06.2009 09:28
Posty: 10
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 22.06.2009 10:58 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
A ja jeżdżę takim Quadriftem i jestem pod wrażeniem bo to takie dziwne jakieś nowe i się bałem ze się rozsypie ale na asfalcie, na piasku zabawa jest świetna!! Polecam ten sprzęt. I to nie jest chińszczyzna, jest o niebo lepszy :) :>


 
Profil

Rejestracja: 19.06.2009 18:58
Posty: 16
Quad: Lucky Star 250
PostWysłany: 20.09.2009 02:11 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Mi się spodobał Cectek Kingcobra 500 oczywiście model z zamontowaną turbiną http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B98682 ale cena mnie przeraziła i jeszcze trzeba dorzuci na turbinkę aby miał 75 koni


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 21.09.2009 07:43 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
22BoX22 napisał(a):
Mi się spodobał Cectek Kingcobra 500 oczywiście model z zamontowaną turbiną http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B98682 ale cena mnie przeraziła i jeszcze trzeba dorzuci na turbinkę aby miał 75 koni

Witam:
Panowie aby nie było nie domówień turbiny do silnika bez niej, nie można dołożyć tylko będą wychodzić seryjnie z turbiną.

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


 
Profil
Free Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.11.2006 22:06
Posty: 5363
Miejscowość: Kraków
Quad: LAND ROVER
Poprzednie quady: Liszaj 4x4 Sralis 700 KingKupa 750
PostWysłany: 21.09.2009 08:15 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
22BoX22
Andrzej CECTEK


Czytajcie posty przed naciśnięciem przycisku Wyślij to co skrobiecie widzi cała Polska nie wstyd Wam ??

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów

ATV-IRBIS-SQUAD//DZIKIE WYPRAWY

Fotosy


 
Profil Gadu-Gadu
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 22.09.2009 10:35 
Re: CECTEK - Czy ktoś już to ujeżdża ?
Sanol napisał(a):
22BoX22
Andrzej CECTEK


Czytajcie posty przed naciśnięciem przycisku Wyślij to co skrobiecie widzi cała Polska nie wstyd Wam ??

A co my takiego skrobiemy :?: :!: :!:

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.