Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Jak oceniacie swoje cecteki po czasie ?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 21:01



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Jak oceniacie swoje cecteki po czasie ? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.11.2014 17:17
Posty: 6
Miejscowość: Wąbrzeźno
Imię: Tomasz
Quad: Yamha Raptor 700
Poprzednie quady: Aeon crossland 300
PostWysłany: 18.06.2015 12:31 
Jak oceniacie swoje cecteki po czasie ?
Interesuje mnie Cectek Quadrift, mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej na jego temat? Bardzo ciężko znaleźć opinie użytkowników w internecie.. jak wygląda awaryjność, dostępność i ceny części ? Ile nim zrobiłeś km, jak wygląda sparawa wymiany oleju? standardowo co 10-15 mth czy bardziej jak w aucie ? itd, z góry dzięki ! :) Interesują mnie opinie użytkowników lub byłych użytkowników tej maszyny a nie zasłyszane opinie :)


 
Profil

Rejestracja: 08.09.2015 18:42
Posty: 2
Imię: Witek
Quad: Cectek Quadrift
PostWysłany: 08.09.2015 19:25 
Re: Jak oceniacie swoje cecteki po czasie ?
Cectek Qudarift to bardzo dobry sprzęt do jazdy po asfalcie i to najlepiej gładkim. Dziurawe, połatane ulice (których nie odczuwa się w aucie) staram się omijać nawet dokładając kilka przecznic. Zawieszenie jest niskie, stosunkowo sztywne i dobrze ponieważ na zakrętach prędzej quad Cię zrzuci niż się z Tobą przewróci ;).
Eksploatacja: Przejechane 2500km. Pierwsze 500 km do pierwszego przeglądu to jakaś porażka. W czasie jazdy OK, ale każde zatrzymanie to nierównomierna praca silnika na wolnych obrotach, gaśnięcie, to za wysokie obroty - podobno wszystko się docierało (kupiony nowy). Generalnie najlepiej chyba by było pojechać w trasę 500km bez zatrzymywania i od razu pojechać na 1 przegląd.
Po pierwszym przeglądzie wszystko wyregulowane - Rewelacja. Super zabawa.
Przeglądy co 1000 km więc teraz będzie trzeci. Koszt 400zł.
Używany niecały rok więc części jeszcze żadnych nie wymieniałem. Dostępność części raczej tak jak do innych quadów, zwłaszcza że te najczęściej wymieniane wygląda że pasują do kilku dostępnych na rynku modeli. Serwis twierdzi że nie ma większego problemu. Zobaczymy. Zaletą są opony jak do osobówki
Podsumowując:
Nie zastąpi samochodu, chociaż niejednokrotnie wyskoczyłem w mieście na małe zakupy.
Bardzo fajny na oderwanie się od codziennych zajęć. Dla osób które lubią górki, łąki przecięte drogą asfaltową.
Pozdrawiam.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.