Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z silnikiem w quadzie E-Ton Yukon EXL 150
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 23:17



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Problem z silnikiem w quadzie E-Ton Yukon EXL 150 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 04.04.2019 18:34
Posty: 1
Imię: Kacper
Quad: e ton yukon exl 150
PostWysłany: 04.04.2019 19:00 
Problem z silnikiem w quadzie E-Ton Yukon EXL 150
Witam. Mam problem z quadem E-ton Yukon Exl 150. Problem pojawił się od czasu kiedy pękną pasem napędzający w silniku. Kiedy nastąpiło pęknięcie paska silnik został zablokowany przez niego gdyż pasek wszedł pomiędzy 1 z kół. Po odkręceniu pokrywy pasek został wyciągnięty. Był rozerwany na szczępy lecz jakieś numery tam były. Wziołem te resztki paska do sklepu i po numerach ustalono jaki to pasek. Kiedy przyjechałem do domu i założyłem nowy pasek okazało się że quad nie ma mocy ale za to jest szybki. Po wrzuceniu begu przedniego quad rozpędza się do większej prędkości niż wcześniej lecz nie ma mocy aby ruszyć z miejsca. Kiedy wrzucę bieg wsteczny sytuacja jest odwrotna. Dodam jeszcze że przy ruszaniu do przodu silnikiem strasznie częsie.

Pojemność silnika to 150
Quad E-ton Yukon EXL 150
Skrzynia biegów pół automat. Bieg do przodu i tyłu.

Jak myślicie czy jest to wina paska? Może jest on za szeroki i przez to nie ma mocy. Może po zmianie paska na węższy będzie w porządku. A może jest to wina sprzęgła które mogło zostać uszkodzone w chwili zablokowania silnika przez pasek. Proszę o odpowiedź bo sam nie mam już pojęcia co może być nie tak.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.