Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Czy można wymienić silnik w LS sp-50s na silnik z LS 250
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 23:55



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Czy można wymienić silnik w LS sp-50s na silnik z LS 250 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 04.05.2008 03:58
Posty: 2
Miejscowość: Kętrzyn
PostWysłany: 09.05.2008 15:12 
Czy można wymienić silnik w LS sp-50s na silnik z LS 250
Witam :D

Zamieżam kupić quada Lucky Star SP-50S ale użytkownicy tego forum napisali bym się jeszcze zastanowił nad swoim pomysłem. Ale jako jestem niepełnoletni to chciałbym poruszać się quadem po drogach publicznych za pośrednictwem karty motorowerowej , ale quad waży 200kg a przy silniku o mocy 50 ccm będzie się poruszał strasznie wolno , dlatego też wpadłem na pomysł , po zakupieniu quada i zarejestrowania go jako motorower wstawie silnik z Lucky Star SP-250 , który ma 250 ccm . Ciekawy na ten temat zadzwoniłem do serwisanta i powiedział , że jest to możliwe gdyż te oba modele mają takie same ramy , powiedział jednak że to będzie się związywało do tego, że będe musiał wymienić wahacz i jeszcze pare części . Jestem ciekaw co państwo sądzą na temat mojego pomysłu i proszę o podzielenie się ze mną swoimi komentażami .

Dziękuje

Przepraszam za błędy


 
Profil Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2008 19:54
Posty: 129
Miejscowość: A.P.T. - ATV Poznań Team
Quad: kaczka 700
PostWysłany: 09.05.2008 21:25 
no,no kolego....gruuuby pomysl...,szalony,--ale podoba mi sie---sie gra się ma--wiec kombinuj ile wlezie zeby odpychac się szybciej!! ..ja jestem za :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 09.05.2008 21:56 
Cytuj:
Przepraszam za błędy


Nie przepraszaj, tylko używaj przycisku "PISOWNIA", nie będzie trzeba przepraszać, a i Mod Team nie wsiądzie Ci na kark :diabeł:

To tak na wstępie.

Tego typu kombinacje są niezgodne z prawem, o czym oczywiście powinieneś wiedzieć aczkolwiek...

pomysł niezły, tylko byłoby sprytnie gdyby jedna cyferka z "249" ccm wybitych na cylindrze zaginęła w akcji, no i mieć na uwadze że jak cię Policja drapnie powyżej 45 km/h to pożegnasz się z dowodem - będzie trzeba robić abarot przegląd. :figielek:

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 09.05.2008 22:27 
Przedsięwzięcie nieco karkołomne, z punktu widzenia ekonomi i prawa, ale technicznie możliwe i proste ....to byłby/będzie kolejny "polski precedens". :lol: Kiedy zaprzestaniemy kombinowania? ;) - myślałem, że młodsze pokolenie już nie musi (bo "komuna" ich nie skaziła i do świata bliżej) :|

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.