Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 12:56



Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2007 12:38
Posty: 146
Miejscowość: Śląsk
Quad: kilka
PostWysłany: 06.06.2009 11:26 
SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
no to jestem pierwszy :)
Mam go do tygodnia jestem zadowolony przejechane 100km.
Quadriderzy odezwijcie się nie ma wielu danych na forum o naszych 4 kółkach.

-- dodano 06.06.2009 11:26 --

bastust napisał(a):
no to jestem pierwszy :)
Mam go do tygodnia jestem zadowolony przejechane 100km.
Quadriderzy odezwijcie się nie ma wielu danych na forum o naszych 4 kółkach.

Albo nie ma nikogo albo temat padł :(
Dziwne podobno trochę się tych sprzętów sprzedało.


 
Profil

Rejestracja: 12.06.2009 21:55
Posty: 14
Miejscowość: Śląsk
PostWysłany: 12.06.2009 22:19 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
Witam
Mam Syma 1,5 m-ca i przjechane prawie 600 km. Do tej pory dostał w dupkę dość konkretnie, wczoraj np. przejechany beskid (czantoria, koniaków, istebna, skrzyczne itp. itd) 180 km i 17 h katowania sprzętu, jeżdżę z samymi grizzlakami i kq i nie odstaje od reszty. Mechanika jak narazie nie zawodzi, ale plastiki lipne i to na pewno musza poprawić, zrywają się mocowania śrubek w obudowach. 2 razy już też był w bagienku po siedzenie, targany 2 quadami żeby wyjechać potem myjka i dalej w trase.

-- dodano 12.06.2009 23:19 --

masz pytania, pisz.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2007 12:38
Posty: 146
Miejscowość: Śląsk
Quad: kilka
PostWysłany: 15.06.2009 14:14 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
ZmroQ napisał(a):
Witam
Mam Syma 1,5 m-ca i przjechane prawie 600 km. Do tej pory dostał w dupkę dość konkretnie, wczoraj np. przejechany beskid (czantoria, koniaków, istebna, skrzyczne itp. itd) 180 km i 17 h katowania sprzętu, jeżdżę z samymi grizzlakami i kq i nie odstaje od reszty. Mechanika jak narazie nie zawodzi, ale plastiki lipne i to na pewno musza poprawić, zrywają się mocowania śrubek w obudowach. 2 razy już też był w bagienku po siedzenie, targany 2 quadami żeby wyjechać potem myjka i dalej w trase.

-- dodano 12.06.2009 23:19 --

masz pytania, pisz.

Miło widzieć taki wpis!
Odblokowałeś go?
Ja plastiki wymieniam na gwarancji wada fabryczna podjedź do serwisu.
Masz wyciągarkę? dorabiałeś płytę?
Jak z podłogą montowałeś?
Ja dziś zostawiłem swego w servisie servis 300km + prędkościomierz nie wskazuje na dziurach wtyczka ok pewnie gdzieś zimny lut.
No i będzie odblokowany tu pytanie płaciłeś coś za odblokowanie? ile zapłaciłeś za przegląd 300 km


 
Profil

Rejestracja: 12.06.2009 21:55
Posty: 14
Miejscowość: Śląsk
PostWysłany: 16.06.2009 20:43 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
Co do plastików to u mnie w servisie też nie ma problemów, zgłaszam i ściągają (z Tajwanu hehehe)
Podłoga fabryczna, nie wiem czy robią do syma wzmocnioną.
A z wyciągarką to już inna bajka, mam kupioną w salonie, i 1,5 m-ca nie mogę się doprosić o montaż bo płyty nie mają i bidulka leży na servisie a mi nerwy się napinają jak baranie jajca :zły:
Co do odblokowania to rozumiem że miałeś do tej pory zblokowany i co? był słaby czy jak? Mi ponoć przy odbiorze od razu odblokowywali za free na servisie bo koleś sam powiedział że to śmiechu warte. Nie mam porównania ze zblokowanym, zbiera się migiem i na asfalcie po prostej na ZILLACH Targa 103km/h.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2007 12:38
Posty: 146
Miejscowość: Śląsk
Quad: kilka
PostWysłany: 20.06.2009 13:50 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
ZmroQ napisał(a):
Co do plastików to u mnie w servisie też nie ma problemów, zgłaszam i ściągają (z Tajwanu hehehe)
Podłoga fabryczna, nie wiem czy robią do syma wzmocnioną.
A z wyciągarką to już inna bajka, mam kupioną w salonie, i 1,5 m-ca nie mogę się doprosić o montaż bo płyty nie mają i bidulka leży na servisie a mi nerwy się napinają jak baranie jajca :zły:
Co do odblokowania to rozumiem że miałeś do tej pory zblokowany i co? był słaby czy jak? Mi ponoć przy odbiorze od razu odblokowywali za free na servisie bo koleś sam powiedział że to śmiechu warte. Nie mam porównania ze zblokowanym, zbiera się migiem i na asfalcie po prostej na ZILLACH Targa 103km/h.

Tak byl zablokowany 15kw to za mało szczególnie jak błoto sięga baku.
Ja odblokowuje teraz niestety muszę zapłacić za to.Servis do którego trafiłem to porażka TOTALNA !!!!!!!
Klienta mają za nic a terminy to dla nich abstrakcja a i z odkręconymi bagażnikami wyjechać można.Zmieniam na 100% na Katowicki wolę zapłacić parę złotych więcej ale poziom obsługi i usługi podobno o niebo lepszy.Tak naprawdę przez ten servis to siwych włosów się nabawię.
Słuchaj ja będę załatwiał płytę do tego syma u ślusarza odpisz mi na pw jak będziesz zainteresowany za 2 pewnie wezmie mniej.

PS skądjesteś


 
Profil

Rejestracja: 24.06.2009 15:02
Posty: 2
PostWysłany: 24.06.2009 18:28 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
witam ja też zakupiłem syma nawet dwa w jednym jest wszystko ok małe problemy z odpalaniem ale wina była świecy a w drugim padł wysprzęglik ale jest na gwarancji więc wymienili ale żeby padł po 100 km w serwisie zamontowali mi wyciągarkę odrazu warn 15 myślę że starczy w czraj już przechodziła test i dała rade :diabeł: ile ci policzyli za ściągnięcie blokady bo umnie jeszcze niewiem brakuje mi 100 km do serwisu


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2007 12:38
Posty: 146
Miejscowość: Śląsk
Quad: kilka
PostWysłany: 24.06.2009 21:43 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
MALY82PIOTR napisał(a):
witam ja też zakupiłem syma nawet dwa w jednym jest wszystko ok małe problemy z odpalaniem ale wina była świecy a w drugim padł wysprzęglik ale jest na gwarancji więc wymienili ale żeby padł po 100 km w serwisie zamontowali mi wyciągarkę odrazu warn 15 myślę że starczy w czraj już przechodziła test i dała rade :diabeł: ile ci policzyli za ściągnięcie blokady bo umnie jeszcze niewiem brakuje mi 100 km do serwisu
Witamy kolejnego posiadacza!!!! :)
Chcieli 200zł nie będę robił złej reklamy nie daj się wkręcić 99% sprzedawców oblokowuje za darmochę!
1%jak widać nie poszukaj a jak masz nie daleko zapytaj w symie w katowicach


 
Profil

Rejestracja: 12.06.2009 21:55
Posty: 14
Miejscowość: Śląsk
PostWysłany: 24.06.2009 22:22 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
witam
co do tej wyciągary to obiecali ostatni termin odnośnie płyty - 4 lipiec
ale widze że kolega już ma zamontowaną, czyli płyty się już pokazały w naszych złamanych servisach
jesli ten termin padnie to odbieram kase za wyciągare i uderzam do Ciebie po płytę
tak w ogóle to ja jestem z jastrzębia koło 60 km od ciebie :lol: bastust
możesz mi opisac mniej więcej osiągi przy zablokowanym Quadzie, chcę mieć porównanie z odblokowanym, tak jak pisałem lata około 103-105 km/h nie odstępuje praktycznie od gryzlaków, mocą w terenie również
Co do odblokowania to pisałem już, mi odblokowali (ponoć full :?: ) już na starcie gdyż sami stwierdzili że ta moc 15 kw jest śmieszna między innymi do wagi quada i nic ani złotówy nie płaciłem
servis przy 300 kosztował mnie 500PLN z czego 100 materiał a 400 robocizna 4 roboczogodziny hahaha banda złodziei ale cóż...

-- dodano 24.06.2009 23:22 --

Gdzieś tam w tłumie niebieski sym pomyka :diabeł:
http://www.youtube.com/watch?v=NHLRN38v ... annel_page


 
Profil

Rejestracja: 24.06.2009 15:02
Posty: 2
PostWysłany: 25.06.2009 09:12 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
witam osiągi są następujące przy dodanie gazu jest wrażenie że się dławi a dopiero później daje rade mak prędkość to 70 km/h a płyty sami mi dorabiali bo powiedziałem że nieodbiorę sprzętów jak nie będą gotowe do ustalonego terminu w końcu na co dzień nie wydaje się 50 tyś ja jestem z jeleniej góry serwis jest ok zobaczymy jak potraktują przegląd po 300 km :P

//Pisz bez błędów i używaj zdań!/Mod


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2007 12:38
Posty: 146
Miejscowość: Śląsk
Quad: kilka
PostWysłany: 27.06.2009 22:19 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
Ja już jestem po odblokowaniu różnica jest ale żebym padł na kolana to nie.Chyba już się przyzwyczaiłem.
Mój syn ma 9 lat i dje w palnik że błoto z pod kół wyrywa.
Co do odblokowań to jestem sceptyczny czy oni go odblokowują w 100% czytałem o innych ATV i tam jest parę blokad , w gaźniku w tłumniku.
Nie jestem pewien ale wygląda na to że całe odblokowanie to:
wyciągnięcie przepustnicy w niej są 3 dziury one zostają zablokowane poxyliną przeszlifowane i koniec.
Na pewno u mnie to było robione czy coś jescze na 80% nie popytajcie w servise coś będziemy więcej wiedzieć.
Ja się nie dowiedziałem.
Wcześniej V-max 78 i jak w koleiny z błotem w poprzeg się wpakowałem to 15 kw było za mało.
Teraz po odblokowaniu nie używam prawie reduktora zapinam napęd i rura.
ZmroQ może się kiedyś ustawimy ? :)
Mam pytanie do kolegów :
1)jak odpuszczacie gaz to strzela Wam z rury?
2)trudniej wchodzi "L"
3)Czy czasem po zapięciu przedniego dyfra a raczej jego rozłączenia słychać puk -czasem
4)Jak docieracie Quada?

aaaa jescze jedna sprawa podciągłem o ząbek amorki rewelacja koniec bujania.

-- dodano 27.06.2009 22:19 --

jakie kupiliście wyciągarki??
ja kupiłem dragon winth 4000 strasznie ciężka jeszcze płytę jak zrobię to w ogóle z 20 kg dojdzie na przodzie.


 
Profil

Rejestracja: 18.01.2009 16:24
Posty: 48
Miejscowość: Sopot
PostWysłany: 27.06.2009 23:05 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
bastust napisał(a):
Mam pytanie do kolegów :
3)Czy czasem po zapięciu przedniego dyfra a raczej jego rozłączenia słychać puk -czasem


SYM ma blokadę dyfra ?


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2007 12:38
Posty: 146
Miejscowość: Śląsk
Quad: kilka
PostWysłany: 28.06.2009 19:28 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
Piotrjub napisał(a):
bastust napisał(a):
Mam pytanie do kolegów :
3)Czy czasem po zapięciu przedniego dyfra a raczej jego rozłączenia słychać puk -czasem


SYM ma blokadę dyfra ?

Sorki pisałem późno w nocy po paru piwkach chodziło mi o zapięcie przedniej ośi
Strzelanie ustąpiło banał :)

-- dodano 28.06.2009 19:28 --

ZmroQ zmieniałeś opony?
Ja mam inne jestem na stalowych i większych kendy ale zupełnie inny bieżnik.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.03.2007 09:12
Posty: 1673
Miejscowość: 012
Quad: sprzedany
Poprzednie quady: Polaris SP500 H.O. '10
PostWysłany: 04.07.2009 20:17 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
Panowie, jak tam szczelność skrzyni biegów, podobno nie ma korka spustowego? Jak daje rade bez blokady dyfra?

_________________
mniej znaczy więcej


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2007 12:38
Posty: 146
Miejscowość: Śląsk
Quad: kilka
PostWysłany: 05.07.2009 21:37 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
REVOLVER napisał(a):
Panowie, jak tam szczelność skrzyni biegów, podobno nie ma korka spustowego? Jak daje rade bez blokady dyfra?

Plotkom nie ufaj jest korek w 3 sekundy go można zdjąć.
Pływałem w wodzie pod siedzenie nic nie naleciało.
Co do dyfra jak w życiu lepiej mieć niż nie.
Brykamy z Gryzlakami Polarisami KQ i spoko nie odstaje od reszty co do blokady jak się utopisz w błotnej dziurce to tylko winda pomaga mam od wczoraj zepsuła się przy pierwszej próbie o 22 w nocy w dziurze jak lej po bombie.
Dobrze że się ma prawdziwych kolegów tu dzięki JANUSZ!!!!! 4 godziny w leju po bombie wypełnionym błotem:) komarów było tyle że musiałem się z synem związać linom żeby nas nie porwały :)
Jutro jadę zawieść wyciągarę do servisu :) :^^D:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.03.2007 09:12
Posty: 1673
Miejscowość: 012
Quad: sprzedany
Poprzednie quady: Polaris SP500 H.O. '10
PostWysłany: 06.07.2009 10:28 
Re: SYM QUAD RIDER 600 szukam posiadaczy wpiszcie się
bastust coś masz niefart, co chwilę jakaś awaria nowych części :oczy: , albo masz za słaby sprzęt na swoje potrzeby :wizi:

_________________
mniej znaczy więcej


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.