Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Inca Yeti 700
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 16:38



Odpowiedz  [ 977 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 66  Następna
Inca Yeti 700 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.08.2006 10:56
Posty: 2705
Miejscowość: Łdz okolice
Quad: Banshee 350 2T
PostWysłany: 05.11.2010 12:30 
Re: Inca Yeti 700
i niby to 800 ...

_________________
Każdy kilometr to wyzwanie. Banshee Re-Building in progres... done ! :D
Kupię klasyki jak LT500R/250r,TRX250R mogą być do remontu, zapraszam na PW
http://tiny.pl/qvbxd <-- Polski klub sympatyków Yamahy Banshee na Facebooku


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 05.11.2010 15:00 
Re: Inca Yeti 700
tak widzialem go już kilka miesiecy temu, robiony w calosci jest w tej samej fabryce co moja 700setka

model 800V2

Image

Silnik V2, dwa cylindry w ukladzie V, zasilany wtryskiem paliwa, hamulce z tarcza na kazdym kole

duzy quad raczej do turystyki dwoch osob niz quad na przeprawy, rozstaw osi zdecydowanie wiekszy , a raczej za duzy, moja 700 ma 2120 mm a ten nowy 800 ma 2350 mm, waga tej 800setki - 380 kg, moc prawie 60 koni i moment obrotowy 120Nm przy 4500 rpm, silnik kreci się prawie do 8000 rpm

powiem szczerze, fajnie byloby gdyby wpakowali z niego silnik w bude ktora ja mam, byloby tak w sam raz ;)

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.03.2009 12:45
Posty: 175
Miejscowość: Bialystok
Quad: czerwony też ladny:)
PostWysłany: 08.11.2010 20:40 
Re: Inca Yeti 700
a ile ta 800 kosztuje i gdzie można ja kupić


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 06.12.2010 08:06 
Re: Inca Yeti 700
tej 800 jeszcze nie ma na polskim rynku

znalazlem trochę innych niz swoje filmiki z jazd Inca, co prawda za granica nazywaja się inaczej ale to dalej te same pojazdy

odsniezanie







fajna pokazowka roznych pojazdow na poczatku Inca Rancor, Inca Truck, pozniej quad ale u nas go nie ma, pozniej byla ta 450 z silnikiem subaru a na koncu Inca Yeti 700 model 2010 z kompletem gasiennic



tu jakies inne







tu Inca w kanadzie :)





i temat na czasie : ZIMA :D



i ..



-- dodano 27.11.2010 10:52 --

w przyszlym tygodniu powinienem dostac gasienice do quada, ciekawe jak będzie na tym jeździć ;)



-- dodano 27.11.2010 17:07 --

mala relacja z uzytkowania mojej sztuki Inca Yeti 700

na liczniku w tej chwili 1700 km

wiekszy przeglad byl przy 1000 km

1. zawieszenie - brak oznak zuzycia - smarowanie tylnych tulei

Image

2. uklad kierowniczy - podczas jednej z wypraw uderzam wystajacy korzen i urywam frez kolumny kierowniczej, koncowki drazkow kierowniczych bez oznak zuzycia ( dzis ma lekki luz na wewnetrznych koncowkach ale jeszcze pochodza, planowana wymiana przy drugim przegladzie 2000 km )

Image
Image
Image
Image


3. uklad hamulcowy - zuzycie klockow w 1/3, poluzowane mocowanie pedalu tylnego hamulca - dokrecenie srub, ciezko dzialajaca klamka tylnego hamulca na kierownicy - demontaz linki - smarowanie

4. oswietlenie - czasem nie dziala jeden kierunkowskaz, demontaz zarowki, czyszczenie, w lampach widac odrobine pary wodnej - wyciagniecie zarowek - suszenie

5. napędy - wymiana oleju i przedmuchanie odpowietrzen - w rurkach odpowietrzenia bylo troszke wody, olej w mostach czysty bez wody, ale bylo go strasznie malo, zapewne chinczycy wlali na oko, radze od razu po kupnie wymienic olej lub chociaz sprawdzic stan oleju

Image
Image

6. silnik - druga wymiana oleju, tym razem stosuje zamiennik filtra olejowego, sprawdzenie luzow zaworowych - niestety wszystkie byly do regulacji, sprawdzam mocowania silnika, dokrecam sruby

Image
Image
Image

7. skrzynia biegow i skrzynia pasowa, dziala prawidlowo, dokrecam sruby obudowy paska i opaski przewiewu

8. zasilanie - mycie i nasaczenie filtra powietrza, czyszczenie airboxa, poprawiam odpowietrzenie komory plywakowej gaznika ponieważ z jednej strony po nagrzaniu stale spada wezyk

niezbedne również dociecie oslony termicznej zbiornika paliwa ponieważ oslona dotyka wezyka odpowietrzenia membrany i z czasem zrobilaby w niej dziure, oslone trzeba naciac aby otwor byl wiekszy

Image
Image
Image

9. pozostale - oslona termiczna zbiornika rozpuscila się nad wydechem, przypalony plastyk kapal na tlumik - kupa dymu bez ognia, dorobilem kawalek oslony z foli aluminiowej, można dostac taka w sklepach z kominkami lub piecami

Image
Image
Image
Image

polamalem trochę podnozki - kleje je na goraco wtapiajac siatke w plastyk, montuje dodatkowe chlapacze ponieważ strasznie sypie blotem i woda jesli mamy dystanse

Image
Image
Image
Image

nastepny planowany przeglad 2000 km

kilka filmikow z jazdy











-- dodano 04.12.2010 20:35 --

gąsienice już przetestowane ;) dają rade... tylko spalanie wzrasta x2 :/

Image

wkrotce jakas relacja ze smigania ;)

-- dodano 06.12.2010 08:06 --

pierwsze testey gasienic :


_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 31.01.2011 18:43
Posty: 3
Quad: Jeszcze szukam.....
PostWysłany: 01.02.2011 07:59 
Re: Inca Yeti 700
Jestem zafascynowany ta maszyna..

Zapytalem się w dziale CF Moto o quada który może sprostac moim oczekiwaniom..
No i po przeczytaniu tego zalego "poscika" od deski do deski zaczynam się powaznie zastanawiac nad kupnem tego Inca Yeti 700 r. 2010.. w gre wchodzi wciaz CF'ka no i DINLI 700 - tylko sam nie wiem co jest lepsze..?

"mudmarker" - miales może doczynienia z tymi dwoma pozostalymi quadami abys mogl wystawic obiektywna opinie? Chodzi mi o maszynę 2osobowa, na lesne wycieczki z moja kobieta,a nie koniecznie jakies topienia etc. :)

Z gory dziekuje za pomoc

Kuba


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 01.02.2011 12:25 
Re: Inca Yeti 700
co jest lepsze nie wiem, natomiast smialo moge powiedziec ze Inca jest niezla :) , a jesli Ty bedziesz traktowac ją lagodniej niz ja to w sumie poza wymiana oleju nic z nia nie bedziesz musial robic

a jesli chodzi o cfmoto to podam ci prosty przyklad :

chlop kupuje cf'ke, jezdzi ona tyle co nic ale mimo to laduje na serwisie (tlumik, mocowanie silnika, wentylator, przekaznik rozrusznika itp. ), quad ma jakies 3 lata i przechodzi w rece syna, a ojciec kupuje sobie drugiego quada, kupuje Inca - dlaczego nie kupil drugiej cfki skoro to taki dobry Sprzęt?

na temat dinli nie będę się wypowiadal :wizi:

oczywiscie nie twierdze ze Inca się nie psuje

najczesciej sa to zwykle drobne niedorobienia produkcyjne ktore wychodza w pierwszym okresie uzywania tj. :

wlacznik swiatel - np. swiatla dzialaja a podswietlenie zegarow nie
czujnik predkosciomierza - np. licznik przestaje pokazywac predkosc
stacyjka - np. jak nie przekrecisz z oporem do konca to nie zalaczy

oczywiscie wszystkie takie usterki sa naprawiane gwarancyjnie, części z Inca sa dostepne po dwoch dniach od zgloszenia

co jest bardzo wazne to porzadne przygotowanie sprzetu przed jazda, dlatego jak kupisz to albo daj gdzies do zakladu aby ci podokrecali sruby na klej i zrobili te usprawnienia o ktorych wczesniej pisalem, albo w garazu przed jazdami zrob wszystko sam

zapewne sprzedawca po uruchomieniu quada w ogóle nic nie zrobi, a pozniej bedziesz mial problemy bo się np. tlumik rozkreci albo co gorsza wariator czy cos innego

jak to ktoś slusznie napisal "chinese assembly" :P

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2011 11:30
Posty: 16
Miejscowość: Siemianowice Śl.
Quad: Inca Truck 500
PostWysłany: 22.02.2011 22:37 
Re: Inca Yeti 700
Witam, w zakładce "Inca Truck 500" zamieściłem temat z moją Incą. Proszę o informację jeśli ktoś może coś doradzić. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich z domieszką benzyny w krwi.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.12.2008 13:25
Posty: 489
Miejscowość: Stryszawa
Quad: Honda TRX420 FE BIG BEAR 400 CC
PostWysłany: 23.02.2011 10:18 
Re: Inca Yeti 700
Wrzuć link do wątku.

_________________
jeśli wiesz dokąd idziesz nie musisz się spieszyć
https://www.facebook.com/jarekstryszawa


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2011 11:30
Posty: 16
Miejscowość: Siemianowice Śl.
Quad: Inca Truck 500
PostWysłany: 23.02.2011 20:36 
Re: Inca Yeti 700
Witam i podaje link
viewtopic.php?f=57&t=38760


 
Profil

Rejestracja: 15.02.2011 00:40
Posty: 52
Miejscowość: Mazury
Imię: Tomek
Quad: 800xxc, MXU 500, MXU 300, KVF 750
Poprzednie quady: inca yeti 700 4x4,
PostWysłany: 02.03.2011 15:53 
Re: Inca Yeti 700
mudmarker
hej, niedawno zakupiłem taki sprzęcik jak Twój, w chwili obecnej lekko ponad 600 km na liczniku, możesz mi wyjawic jak u Ciebie ze spalaniem i osiągami max? Jak narazie quadzik się sprawdza, miał kilka wizyt w serwisie ale drobne rzeczy były do zrobienia więc nie jest źle, tym bardziej że nie ma lekko. Chociaż ostatnio zdecydowanie lżej bo wszelkie bagienka i topieliska pozamarzały. Lata z jeszcze jedną Yeti 700, Gryzlakiem, Kymco i czasami z innymi wynalazkami ale szczerze mówiąc daje rade.
pozdrawiam Tomek

_________________
pozdrawiam Tomek
quady-mragowo


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 04.03.2011 16:14 
Re: Inca Yeti 700
luxshop, Czesc :)

luxshop napisał(a):
możesz mi wyjawic jak u Ciebie ze spalaniem i osiągami max?


predkosc max 110 km/h wg. wskazan licznika
spalanie paliwa miedzy 12-15 litrow

przeczytaj od poczatku moj watek i zrob usprawnienia o ktorych pisze a gwarantuje ze bedziesz jezdzil dlugo i bezawaryjnie... no chyba ze bedziesz go meczyl jak ja :P to wtedy potrafi się cos urwac :wizi:

jesli masz już 600 km to wiekszosc niedorubek już powinna sama wylezc, ale sprawdz jeszcze przykrecenie pedalu hamulca noznego, ewentualnie posmaruj klejem do srub i przykrec, oraz przykrecenie zaciskow hamulcowych do piasty, dobrze wiem ze przy tym przebiegu lubia się odkrecac a malo który serwis raczy rzetelnie sprawdzic Sprzęt

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 02.04.2011 10:05
Posty: 1
Quad: inca 700
PostWysłany: 03.04.2011 05:57 
Re: Inca Yeti 700
Witam w listopadzie 2010r zakupiłem ince 700,
do dnia dzisiejszego przejechałem tylko 160km większość podczas zimy oczyszczając osiedlową ulicę ze śniegu
po zakupie tylko sprawdziłem oleje, zamontowałem wciągarkę,pług i to wsio :D po pierwszych testach okazało się ze przedni napęd nie działa, umówiłem się w serwisie okazało się, że to jakaś ... i naprawili od ręki stopiła się także plastikowa osłona ta koło wydechu(ta sama którą opisywał fabik)
Na maszynę nie mogę powiedzieć złego słowa, cena adekwatna do jakości, jak w końcu przetestuję ja w terenie to zdam relacje na forum.


Ostatnio zmieniony przez FIŚMAN, 03.04.2011 05:57, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 09.04.2011 13:52 
Re: Inca Yeti 700
radek mrągowo, a jak tam twoj rajd majowy?

swoja droga to wczoraj bylem w centrali IC , maja trochę planow i nowe modele dosc ciekawe, będzie też wkoncu wtryskowa 800 z silnikiem Bombardiera i to w malej ramie a nie kanapowca, z tego co wiem chinczycy pracuja nad udoskonaleniem napędu przedniego który w nowym modelu 800 się psuje, co ciekawe napędy beda mialy mechanizmy roznicowe ale zrezygnowano z blokady, przy wlaczeniu przedniego napędu mosty maja dzialac tak jak w polarisie czyli jedno kolo zaczyna się uslizgiwac to drugie dociaga, ma być też hamulec najazdowy i zmieniony uklad wietrzenia paska i wlotu powietrza do filtra powietrza, no i chyba jedna z wazniejszych spraw to quad ma dostac nowy alternator o duzo wiekszej mocy

z tego co wiem quad na polske ma być w specjalnej mocniejszej wersji i na lepszych materialach bo chca go opchnac dla policji, ktora ma swoje wymagania - zmieni się cena o kilka tys w gore, w kazdym razie to co widzialem na miejscu wyglada i chodzi naprawde fajnie, chcialem maszynę do testow wycyganic ale maja tylko jedna ktora już ktoś dla nich testuje...

zapowiadaja ze nowy model 800 będzie dostepny w sprzedazy od 2012 roku, ale dostawa nowego sprzetu będzie już w 2011 pod koniec roku

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2011 11:30
Posty: 16
Miejscowość: Siemianowice Śl.
Quad: Inca Truck 500
PostWysłany: 10.05.2011 23:02 
Re: Inca Yeti 700
mudmarker
Witam i pytam czy miałeś problem który opisałem na
viewtopic.php?f=57&t=38760
dotyczący ... gaśnięcia po pewnym czasie jazdy na "mocnym" gazie jak znajdziesz chwilkę to rzuć okiem na ten temat i jeśli miałeś taki problem to daj znać, będę wdzięczny.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.03.2007 09:12
Posty: 1673
Miejscowość: 012
Quad: sprzedany
Poprzednie quady: Polaris SP500 H.O. '10
PostWysłany: 06.08.2011 08:57 
Re: Inca Yeti 700
Chodzą słuchy że to już koniec marki INCA w Polsce, dziwny zbieg okoliczności z tą wyprzedażą....

_________________
mniej znaczy więcej


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 977 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 66  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.