Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Inca Yeti 700
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 08:20



Odpowiedz  [ 977 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  Następna
Inca Yeti 700 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 07.08.2011 22:11 
Re: Inca Yeti 700
niestety trochę się mylisz, wycofano się ze skuterow INCA , quady i utv zostaja w ofercie, ja tam caly czas czekam na wtryskowego 800

ps. co ciekawe pojawil się problem z dostepnoscia niektorych części, np. przedni walek pedny napędu przedniego - towar masowo wykupuja handlarze i sprzedaja jako OEM'owe części do Gryzzlakow

szkoda byloby aby IC przestal handlowac tym sprzetem, mi tam się nim jezdzi dobrze - tanie części, przewaznie wszystko jest, nie psuje się tak bardzo jak inne chinole, jezdzac tym sprzetem nie muszę się wstydzic, tylko pali trochę duzo :/

Image
Image

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2009 17:37
Posty: 188
Miejscowość: Wodzisław Śl (Gołkowice)
Quad: CF Moto 500 (short)
PostWysłany: 25.08.2011 15:41 
Re: Inca Yeti 700
mudmarker
Jak wygląda sprawa odblokowania incy 700? Czy to skomplikowane?

_________________
- Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 26.08.2011 16:46 
Re: Inca Yeti 700
jak dotad nie znalazlem zadnej blokady w tym pojezdzie poza skrecona manetka gazu, owszem niektore modele mialy blokade na module CDI jednak wystarczylo zamowic drugi i już byl rozblokowany, jesli quad jedzie 105-110 km/h to znaczy ze nie ma na nim zadnej blokady, jesli jedzie 80 km/h to znaczy ze ma modul zblokowany lub jesli uzywka zuzyty pasek w skrzyni pasowej

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2009 17:37
Posty: 188
Miejscowość: Wodzisław Śl (Gołkowice)
Quad: CF Moto 500 (short)
PostWysłany: 26.08.2011 18:05 
Re: Inca Yeti 700
Dziękuję za odpowiedź. Prawdopodobnie kupię yeti 700. Wydaje się być jednym z lepszych chińczyków. Na moje potrzeby będzie ok i co najważniejsze bardzo blisko mam serwis. Pozdrawiam

_________________
- Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 28.08.2011 19:41 
Re: Inca Yeti 700
marek36, fajnie jak ktoś jeszcze będzie na forum z tym quadem, teraz po taniosci je sprzedaja, chyba na rynku nic bardziej konkurencyjnego nie ma

co do serwisu to bym na nich nie liczyl za duzo, stawiam raczej na samodzielne naprawy

jesli kupisz to pamietaj aby porzadnie obejrzec quadzika, czy wszystko jest na swoim miejscu, czy wszystko podokrecane itp. oszczedzi ci to pozniejszych klopotow

najlepiej jest Sprzęt trochę rozebrac z plastykow i posprawdzac samodzielnie, serwis oleje temat a pozniej będzie jakas glupia awaria

jesli bedziesz mial jakis problem z czesciami to pisz do mnie, jestem w stalym konktakcie z chlopakiem w centrali IC który zamawia części to się dowiem co i na kiedy będzie dostepne jesli nie ma tego w danej chwili na stanie, części kupujesz w kazdym intercarsie, wiekoszosc w okresie gwarancji dostajesz za darmo

wiekszosc bo np. lozyska kol czy też sworznie wahaczy nie podlegaja gwarancji - to elementy eksploatacyjne

ale jak cos pisz smialo

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2009 17:37
Posty: 188
Miejscowość: Wodzisław Śl (Gołkowice)
Quad: CF Moto 500 (short)
PostWysłany: 30.08.2011 19:16 
Re: Inca Yeti 700
Pisząc serwis mam tylko na myśli ewentualne naprawy gwarancyjne. Jesli byś mógł to napisz ile Cię wyszła rejestracja + oc. W papierach jest wpisane 15kw tak?

_________________
- Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 31.08.2011 21:31 
Re: Inca Yeti 700
rejestracja zajela jakies 15 min, lacznie z wypaleniem fajki przed wejsciem, do sprzetu dostajesz swiadectwo homologacji, dowod zakupu, wykupujesz ubezpieczenie i rejestrujesz Sprzęt jako samochodowy inny, moc wpisana w dowod to 13KW wiec masz jeszcze trochę zapasu na tuning :) cen w tej chwili nie pamietam, jednak czesto probuja wcisnac ci komplet tablic jak do samochodu i naklejke na szybe wiec wez od razu ze soba kask i naklej przy pani naklejke sobie na kasku na szybie albo od razu ja popros zeby zrobila to za ciebie calosc zarejestruj komorka lub popros o tablice motocyklowa, będzie taniej niz dwie :)

i tu akurat nie zartuje, mam kolezke ktorego tak naciagneli na pare zlociszy wiecej za tablice i naklejke a bidulek nie mogl nic zrobic, jednak jak caly proceder zarejestrujesz komorka i postraszysz wywiadami w gazecie i telwizji to od razu zmieniaja zdanie :)

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2009 17:37
Posty: 188
Miejscowość: Wodzisław Śl (Gołkowice)
Quad: CF Moto 500 (short)
PostWysłany: 03.09.2011 14:23 
Re: Inca Yeti 700
Dzięki za info, przynajmniej będe wiedzial czego się spodziewać. Jak tam Twoja inca, kiedy nowe filmiki? :)

_________________
- Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 03.09.2011 17:23 
Re: Inca Yeti 700
Ostatnio nie bardzo mam czas na smiganie quadem bo sezon motocyklowy jeszcze trwa ale w zeszlym tygodniu trochę poblocilismy. Kolezka przylozyl mi w tyl i pobil tylna lampe, mam druga ale nie zdazylem wymienic. No i woda mi się kilka razy zagotowala w bagienku i trzeba bylo wracac do domu. Dzis wydlubalem chlodnice z quada - wygladala strasznie, calkiem zaklejona blotem i nasionami od roznych traw, do tego pekniety wentylator nie chodzil jak trzeba. Wentylator dostalem na gwarancji, lampe kupilem za 60 pln a chlodnice wyczyscilem. Jutro caly dzien upalania w terenie :) może cos się nakreci. chociaz ciezko mnie krecic bo zawsze to ja z kamera jestem.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2009 17:37
Posty: 188
Miejscowość: Wodzisław Śl (Gołkowice)
Quad: CF Moto 500 (short)
PostWysłany: 04.09.2011 19:18 
Re: Inca Yeti 700
Widze, że masz jakieś ciekawe opony? Co to za model?

-- dodano 04.09.2011 19:18 --

Widziałem na you tube, że robiłeś wymiane tłoka i pierścieni. Po jakim przebiegu i w sumie dlaczego. Wymiana tłoka i pierścieni to poważna sprawa.

_________________
- Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.


Ostatnio zmieniony przez marek36, 04.09.2011 19:18, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 05.09.2011 15:29 
Re: Inca Yeti 700
oponki sa bardzo fajne, sprawdzaja się rewelacyjnie w roznym terenie i swietnie chodza na bardzo niskim cisnieniu, jedyna wada jaka dotad znalazlem to sa dosc ciezkie ale nie tak ciezkie jak XTRY, moje opony to sedona rip saw

wymienialem tlok, pierscienie, cylinder, uszczelniacze zaworowe i sprzeglo - niestety jezdzilem trochę na gasienicach , zabawa fajna ale szybko zabijaja silnik, poza tym polamalo mi się jedno kolko prowadzace i gasienica się blokowala, nie zauwazylem tego od razu i spalilem sprzeglo ( jesli można to tak nazwac ) , opilki ze sprzegla wraz z olejem poszly w cylinder i przytarlo się wszystko , efekty byly takie ze silnik spalal duzo oleju, nie myslac duzo kupilem tlok 70 pln, pierscienie 40 pln i reszte gratow i zrobilem wymiane, w sumie to zadna robota, zajelo mi to dwa wieczorki po 2 godzinki i chodzi do tej pory

spotkalem się jeszcze raz z takim przypadkiem kiedy chlop w zimę probowal wciagnac do warsztatu samochod bez kol quadem, ale zamiast wrzucic terenowy bieg to robil to na szybkim i spalil sprzeglo, naprawa ta sama co u mnie

na cale szczescie części do Inca sa dosc tanie

ps. quadzik u mnie nie ma lekko, mam w ekipie kolezke który kupil sobie nowego 850XP, pojezdzil ze mna może pol roku i quad zmarl, w tej chwili czeka na nowy silnik, polecialy mu zawory, tloki pekly, pogiely się korbowody a Inca wciaz jezdzi :) , kurde już nie moge się doczekac kiedy go posklada bo z nim to chociaz można bylo powalczyc w konkretnym terenie - przeplynac rzeke jakas, albo w bagnie podlubac przez 6 godzin robiac 3 km :)

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2009 17:37
Posty: 188
Miejscowość: Wodzisław Śl (Gołkowice)
Quad: CF Moto 500 (short)
PostWysłany: 05.09.2011 15:57 
Re: Inca Yeti 700
Widziałem Twoje filmiki z jazdy na gąsienicach fajna sprawa, żaden teran Cię nie zatrzyma. Ceny części przystępne, spodziewałem się wiekszych kosztów.

_________________
- Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 05.09.2011 18:19 
Re: Inca Yeti 700
po rozebraniu nie wygladalo to fajnie :/

oprocz sprzegla wymienialem też wariator, rozwalila go sruba ktora odkrecila się w srodku z uchwytu i wpadla w wirujacy wariator

i jeszcze mniej wazne ..., np. uszczelniacz tylnego mostu - nawinela mi się zylka po jakiejs przeprawie brzegiem jeziora w trzcinach i pociela uszczelniacz, krociec gaznika przeciela mi opaska zaciskowa ktora zle zamontowalem przy okazji czyszczenia gaznika po jednym z wodowań, uszczelka tlumika jak zaczepilem drzewo i tlumik się przesunal, przy okazji polamalem tylny bagaznik, lampe tylna też już raz wymienialem bo pobilem o jakies krzaki, polamalem felge, urwalem zacisk hamulcowy, polamalem przegub napedowy ... w kazdym razie zawsze mam nowe części w sprzecie :P

z awarii fabrycznych to wypalila się stacyjka i nie chciala dzialac, czujnik stopu na klamce przestal dzialac

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



pomimo tego wszystkiego na Sprzęt nie mam co narzekac, uzywam go dosc mocno ale części tanie, sam naprawie wiec zabawa jest zawsze na maxa :)

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 04.09.2011 20:22
Posty: 48
Miejscowość: Mosty k.Gdyni
Quad: CFMoto 800 Terralander
PostWysłany: 08.09.2011 15:59 
Re: Inca Yeti 700
Witam pieknie wszystkich kolegow zgromadzonych na forum.
Primo: Fajny, tresciwy opis.
Secundo: Obecnie jestem na etapie wyboru quada i Inka pomimo ze chiniol wydaje się ciekawym wyborem. W zwiazku z tym po przeczytaniu tego opisu mam pare pytanek na ktore mam nadzieje ze znajdziesz czas by odpowidziec. Czy fabrycznie quad jest zblokowany i jeżeli tak to gdzie sa te blokady? (gaźnik, manetka..?)
Czy ta maszynka jest tylko w jednej wersji czy też sa dluga i krotka bo nie znalazlem zadnej informacji w tym temacie na ichnej stronie. I jak z miejscem z tylu dla drugiego pasazera? Mocno się trzeba sciskac czy można dalej w dwojke się pobujac?
Zawor oczyszczania spalin - co to za ustrojstwo i do czego? W spisie części widnieje jako zawor wtornego obiegu powietrza... rozumiem ze zbedny gadzet cos ala EGR w samochodzie.
Czy fabrycznie quad jest wyposazony w uniwersalna plyte montazowa do Wyciągarki?
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 08.09.2011 20:52 
Re: Inca Yeti 700
Czesc.

W odpowiedzi na twoje pytania, po kolei :

quad wystepuje w jednej wersji - sredniej :) , trochę wiekszy od G660 trochę mniejszy od CFMoto 500 Long, przystosowany do jezdzenia w dwie osoby - podesty dla pasazera i dluga kanapa, 500 km po mazurach z pelnym opakowaniem w dwie osoby nie bylo problemu zrobic ( relacja w najnowszym quadziku ) i viewtopic.php?f=62&t=42908

fotek w dwie osoby dorosle nie moglem niestety znalezc nie mam bo padl dysk na ktorym takie mialem

Image
Image

Zawor oczyszczania spalin to nic innego jak zawor membranowy który dopuszcza czystego powietrza do ukladu wydechowego - jest zbednym gadzetem wymaganym do homologacji, po zdjeciu tego ustrojstwa spaliny nie przejda testu na stacji diagnostycznej

wyciągarka montowana jest na zderzaku i wymaga specjalnej i nietypowej plyty montazowej, kupujac quada nie ma plyty montazowej, plyta montazowa jest dodawana do fabrycznej Wyciągarki i jest z nia w zestawie, ja generalnie dorabiam takie plyty w jednym z lokalnych zakladow slusarskich - docieta laserem z odpowiedniej blachy, jesli bedziesz potrzebowac a nie bedziesz mogl dostac to daj znac, koszt plyty 150 pln i pasuje pod kazda wyciagarke

Image

Jedyna blokada na quadzie to przykrecona manetka gazu srubką

masz pytania, pisz w tym temacie, przyda się też innym

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


Ostatnio zmieniony przez mudmarker 08.09.2011 20:52, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 977 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 36 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.