Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Nowy Gas Gas
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 11:49



Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Nowy Gas Gas 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 16.03.2005 18:14
Posty: 660
Miejscowość: Kaszuby
PostWysłany: 14.03.2006 19:41 
Nowy Gas Gas
Na Motor Bike Show oglądałem na stoisku GG quada o pojemności 250cc. Po bliższych oględzinach okazał się on produktem chińskim firmy Loncin. Czyżby GG docenił jakość LONCINA? Może jestem odosobnionym przypadkiem, ale takiego właśnie quada używam, przejechałem 1500km i nic się nie dzieje. Kupiony "trochę" taniej niż sugeruje GG, homologowany. Może jeśli GG mu zaufał to mamy w końcu coś sensownego na pierwszego w życiu quada? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Na stronach GG go nie znalazłem, ale widziałem ostatnio w jakiejś gazecie na reklamie GG.


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 14.03.2006 23:01 
Myślę , że może za bardzo wierzysz. Bo to jak podejrzewam nie Gas Gas mu zaufał , ani nie na stoisku Gas Gasa go widziałes , ale na stoisku importera Gas Gas-a, i to on mu zaufał , a może nie do końca tak.
Nie wiem jak jest w tym przypadku, myślę , że jeżeli Gas Gas by mu zaufał , to sprzedawany byłby on pod jego marką. Nie jest, a miara zaufania byłoby firmowanie go.
Wszystko reguluje rynek. Najprościej mówiąc, otwierasz sklep z towarem z górnej półki, ale niestety, chciałbyś zajmować się tą górną półką tylko, ze nabywców na nią nie stać, a Twój wynik finansowy szybuje w dół. Wśród wszystkich użytkowników forum nie ma ani jednego własciciela Gas Gasa czyli niestety - nie sprzedają się.
Chcesz się utrzymać , wchodzisz w coś z tej samej branży co wydaje Ci się , że możesz sprzedać bardziej masowo. To sposób na istnienie , a nie miara zaufania. Nie wnikając jakiej jakości są te pojazdy.
Po prostu znam to z obserwacji a nawet z doświadczenia , i tutaj może być podobnie...


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 14.03.2006 23:13 
Glowny importer jest w moich stronach, salon pomocniczy ze tak to nazwe również. Ale tak motorkow jak i quadow gas gasa u nas brak. Fakt za malo sa promowani a sprzety wcale zle nie sa, tylko ciut przestarzale stylistycznie. Nowy design i ciut promocji cenowych na pewno cos by zmienilo.

_________________
www.ciecina.eu


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.03.2005 18:14
Posty: 660
Miejscowość: Kaszuby
PostWysłany: 15.03.2006 09:30 
Loncin stał na stoisku GG, logowany jako Gas Gas, o jego Loncinowym rodowodzie świadczył numer VIN, który osobiście sprawdziłem i porównałem z moim. To ta sama maszyna. Na stronach GG nie znalazłem tej 250tki, ale nie wierzę, by importer wykorzystywał logo GG i sam produkował naklejki, sam je naklejał i oszukiwał klientów. Może sondują rynek? Może rzeczywiście przetestowali te quady i wprowadzają na "uboższe" rynki? Tak czy inaczej, model jest niezły jak na chińczyka, choć to ostatnie to tylko moja prywatna opinia. Czas to zweryfikuje.


 
Profil

Rejestracja: 07.08.2006 21:10
Posty: 14
Quad: Gas Gas 450
PostWysłany: 31.10.2006 19:06 
Witam wszystkich proszę powiedzieć mi co za Quada mam kupić jestem młody i początkujący już 2 quady przerzuciłem przez swoje ręce a teraz chce wziąć się na poważnie za Quada cm mam sobie zakupić czekam na odpowiedz profesjonalistów. Nie chcę Chińczyka a sprzęt z prawdziwego zdarzenia. Proszę o kilka propozycji zawody cros cantry

_________________
Quady to całe życie...


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.10.2005 22:00
Posty: 270
Miejscowość: Poznań
Quad: Grizzly 700
PostWysłany: 31.10.2006 19:17 
Jezus trzymajcie mnie... Po co piszesz 3 takie same posty? Chłopie pakuj się, bo jak moderatorzy to zobaczą to będzie źle..

Ale postaram się odpowiedzieć..

Witam ciebie fajnie ze jestes mlody i poczatkujacy ale my nie wiemy co Ty mozesz chciec wziac na powaznie na zawody cros cantry bo to ze jestes mlody i poczatkujacy to nam nie wiele mówi bo my nie wiemy czy Ty chcesz quada z napędem na tylnia os czy Ty chcesz quada z napędem na obie osie i zaden profesjonalista nie wie ile masz pieniędzy do wydania jesli chcesz quada z prawdziwego zdarzenia to wez jakąś Hondę yamahe Bombardiera albo coś takiego podsumowujac wez Hondę Rincon yamahe Grizzly Bombardiera Outlandera yamahe YFZ Hondę TRX Suzuki ltr albo Suzuki king quada.








Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :lol: :lol:


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 07.08.2006 21:10
Posty: 14
Quad: Gas Gas 450
PostWysłany: 31.10.2006 20:13 
No sory stary !!. Właśnie niewiem co mam zakupić w tym momęcie mam z napędem na tył Quada mam 30 tysięcy i myślę nad gas gasem 450 więc co mi polecasz ??.

_________________
Quady to całe życie...


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.10.2005 22:00
Posty: 270
Miejscowość: Poznań
Quad: Grizzly 700
PostWysłany: 31.10.2006 20:18 
Możesz kupić Gas Gasa 450, jest on w jakimś stopniu przygotowany pod zawody, ale licz się z trochę gorszym dostępem do części i serwisu niż do japońskich quadów. Dlatego wybierałbym raczej w Suzuki LTR, Yamasze YFZ i Hondzie TRX


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 07.08.2006 21:10
Posty: 14
Quad: Gas Gas 450
PostWysłany: 31.10.2006 20:54 
To więc modele znam a jakie pojemności ???? Mam jeszcze pytanie dotyczace zawodów. Chciałbym wiedzieć czy jest moja klasa wiekowa czyli 16lat oraz gdzie mogę zobaczeć gdzie i kiedy i jakie zawody się odbywają. który Quad jest w tym momęcie najmniej awaryjny.

_________________
Quady to całe życie...


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.10.2005 22:00
Posty: 270
Miejscowość: Poznań
Quad: Grizzly 700
PostWysłany: 31.10.2006 21:02 
Wszystko to są 450-tki.. Yamaha YFZ450, Honda TRX450 i Suzuki LT-450R..
o zawodach Cross Country możesz szerzej przeczytać na stronie głównej portalu ATVPolska, KLIK, a kiedy odbędą się kolejne zawody możesz obejrzeć w KALENDARZU IMPREZ
Nie da się jednoznacznie powiedzieć który quad jest najmniej awaryjny, nie ma quada bezawaryjnego, w każdym coś się kiedyś popsuje..


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 31.10.2006 22:39 
Osobiście na zawody polecałbym Gas Gasa WILD 300. Miałem okazje ostatnio nim jeździć, dysponuje bardzo ładną mocą ( mocniejszy od 450ccm ), zawieszenie Ohlins ( wymarzone na zawody ), hamulce brembo, podesty ( niezbędne do jazdy ), opony Maxxis Razr ( również bardzo dobre na zawody. Silnik 2T o pojemnośći 300ccm całkiem nieźle się sprawuje i jest w miare elastyczny jak na dwusuwa. Jedyny jego minus to to że trzeba mu zmieniać tłok co około 40h :? Myślę że koszta tłoków wyjdą podobnie jak servisowanie silnika 4T.

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 07.08.2006 21:10
Posty: 14
Quad: Gas Gas 450
PostWysłany: 01.11.2006 07:40 
Mam pytanie co takiego jest z 450 gas gasem bo tak naprawdę niewiem wkońcu co mam zakupić.

_________________
Quady to całe życie...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 01.11.2006 15:49 
Nie którxy narzekają na awaryjność tych jednostek :oczy:

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.