Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - SYM 200 TRUCK RUNNER - WRAZENIA Z UŻYTKOWANIA
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 10:57



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
SYM 200 TRUCK RUNNER - WRAZENIA Z UŻYTKOWANIA 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2006 09:21
Posty: 212
Miejscowość: Warszawa - Wawer
Quad: Kymco MXU 500
PostWysłany: 04.08.2006 12:36 
SYM 200 TRUCK RUNNER - WRAZENIA Z UŻYTKOWANIA
Witam serdecznie

Od tygodnia jestem posiadaczem SYM- a 200 ( z ***** ) i chciałem się z wami podzielić wrażeniami z użytkowania. Zrobiłem już kilkaset kilometrów.

Przede wszystkim powiem że mam 192 cm wzrostu i prawie 100 kg żywego mięcha ( bez tłuszczu :lol: ).

Co do wyglądu oczywiście nie będe się wypowiadał bo gusty są jakie są i każdy ma swój.

Jest całkiem spory także nie wyglądam na nim jak słoń na motorynce i spokojnie ( wygodnie ) jeżdżę ze swoją szczuplutką żonką. Zrobienie 60 km przez tereny leśne i tym podobne nie powodują absolutnie żadnego zmęczenia głównych organów i członków :oops: . Zegary czytelne i wyposażone w prawie wszystko co trzeba. Mi jedynie brakuje wskaźnika temperatury ale to może moje stare zboczenie rajdowe.
Oczywiście została zainstalowana kontrolka zbyt wysokiej temperatury cieczy chłądzącej ale ta i to mnie zastanawia zapala się dosyć często przy dosyć intensywnej jeździe ale tylko i wyłącznie przy jeździe na włączonych swiatłach mijania. Jeszcze nie rozgryzłem o co chodzi ale jak się dowiem to poinformuję.

Silnik pracuje równo i nie wydaje żadnych podejrzanych odgłosów nawet po kilkugodzinnym lataniu bokami ( a się da i to jakimi ). Odpala na zimno bez problemów. Odgłos jaki wydaje z wydechu jest niesamowicie rasowy i miły dla ucha. Nie jeden większy i bardziej renomowany zawodnik uciekł by z podwiniętym wydechem na dźwięk jaki wydaje SYM.

Przekładnia i sprzęgło odśrodkowe pracuje sympatycznie bez zbędnych szarpnięć , dziwnych odgłosów itd.
Mimo latania po lesie w okolicach Starej Miłosnej gdzie nie brakuje kopnych i piaszczystych stromych podjazdów nie udało mi się spalić sprzęgła. Oby tak dalej 8) .

Elektryka wymaga dopieszczenia ponieważ wszelkie złączki i styki nie wyglądają aby były zbyt dobrze osłonięte przed wilgocią. Chwila pracy z silikonem i temat załatwiony.

Hamulce są bardzo wydajne i dają się dokładnie stopniowac i dozować. Nie zauważyłem zjawiska faddingu po dłuższym ich używaniu. Mam jedyny problem z tym że przedni hebel bierze nierówno ale popracuję nad tym.

Opony - to właśnie jest słaby punkt. Mam założona uniwersalne niskociśnieniowe gumy i jak wszystko co uniwersalne są do niczego. Na asfalt za głośne i wykładają się jak żelki znanej firmy. W terenie nie dają nawet minimum przyczepności w trudniejszym i śliskim terenie. nadają się tylko do lightowego latania po leśnych ubitych traktach.

Spalanie - nie sprawdzam. Jeżdzę aż trzeba zatankować.

Wydaje mi się że za te pieniądze ( sprzęt nowy ) jest to bardzo rozsądna propozycja dla osób które dopiero wkraczają w tajniki jeżdżenia ATV - em. Nie ma się co obawiać o jakość ponieważ SYM stoi na równo z Kymco a to jest dobre porównanie.

Mój sprzęt ma przejechane już 900 km i na nic nie mogę narzekać ale....

Zostawię go żonie ponieważ tak polubiła tę zabawę że się nie możemy dogadać kto ma jeździć a ja kupię sobie Kymco albo MXU 300 lub KXR300 ( oczywiście nowe ).

Jeżeli uda mi się zauważyć coś czym powinienem się z Wami podzielić na pewno szybko to zrobię.

Pozdrawiam

_________________
.:GALEON:.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 04.08.2006 13:51 
gratulacjie , nie ma to jak zadowolenie z posiadanego sprzętu ;)

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 19:36
Posty: 203
Miejscowość: Sławków
Quad: KQ 700
PostWysłany: 04.08.2006 16:21 
mesel napisał(a):
Przede wszystkim powiem że mam 192 cm wzrostu i prawie 100 kg żywego mięcha ( bez tłuszczu ).

To podobnie jak ja, tylko ja mam 1,76 i zero tłuszczu - samo mięcho :D :D :D


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Zbanowany

Rejestracja: 26.08.2009 18:54
Posty: 8
Quad: SYM TRUCK RUNNER 200
PostWysłany: 28.08.2009 19:42 
Re: SYM 200 TRUCK RUNNER - WRAZENIA Z UŻYTKOWANIA
czesc ma ktoś instrukcje obslugi w jezyku polskim bo niemoge nigdzie znalezc


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.