Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - SMC RAM 250
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 11:31



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
SMC RAM 250 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 28.04.2013 10:29
Posty: 1
Imię: evoria
PostWysłany: 04.06.2013 19:49 
SMC RAM 250
Witam, od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem quada SMC RAM 250. Dość dlugo zmagałem się z pierwszą rejestracją ale udało się. Teraz już na spokojnie zabieram się za wymiane oleju i filtra i ustawienie zbieżności. No i tu zaczyna się problem :zalamka: :zalamka: okazało się że tylna oś a dokładnie lewy tył nie zgrywa się z przodem ucieka około 2-3 cm. Na oko rama nie jest nigdzie uszkodzona.
Quadzik gdy puszcze kierownice skręca w lewą stronę. Co może bys powodem, oczywiście prawą stronę da się uzgrać na 0 przód z tyłem.

ps. pytanie do mańka: podawałeś w którymś z tematów linki do aukcji z częściami do SMC ale niestety linki wygasły od jakiego modelu pasują końcówki drążka

Z góry dziekuję za odpowiedz i pozdrawiam..


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.06.2009 10:06
Posty: 853
Miejscowość: serce Kaszub
Quad: był 150 jest smc 170
PostWysłany: 10.06.2013 23:20 
Re: SMC RAM 250
witam szczęśliwego posiadacza czterokołowego pojazdu.
najpierw posprawdzaj czy nie ma luzu na tylnym wahaczu, czy we wszystkich kołach wentyle są na zewnątrz oraz wyrównaj powietrze we wszystkich kołach. jeżeli nadal ma tendencję do uciekania to musisz ustawić zbieżność. viewtopic.php?t=1618
końcówki powinny pasować od Yamahy blaster lub prawie każdej chińszczyzny. (smc ma drążki wciskane na stożek)
http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... c%C3%B3wka
BTW sprawdź czy nie masz wybite dolnych końcówek wahaczy (przód)

_________________
EJ, czy może być pięknie?


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.