Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - ADLY 300 ATV - wymiana tłoka
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 08:13



Odpowiedz  [ 1 post ] 
ADLY 300 ATV - wymiana tłoka 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 16.07.2014 09:23
Posty: 1
Imię: Paweł
Quad: ADLY ATV 300
Poprzednie quady: CPI Crab 100
PostWysłany: 16.07.2014 09:54 
ADLY 300 ATV - wymiana tłoka
Witam ! Adly aż taka słaba firma, że nie ma swojej kategorii ? Kupiłem Quada ADLY 300 z 2004 roku jak w temacie we Francji. Spojrzałem na coś podobnego w Polsce, żeby to mi się jakoś opłacało. Miał mieć problem z silnikiem i ma. Mianowicie zatarty tłok. Cylinder delikatnie dostał, więc myślę, że szlif pomoże. trochę aluminium na nim zostało, a rysy małe.
Tłok tak się zgrzał, że sworzeń nie chce wyjść, ale na to myślę jakoś poradzę tak żeby nie zgiąć korbowodu. Może będę musiał ciąć tłok.

Mam pytanie, gdzie dostać taki tłok. Szukam na necie. Jedni mówią, że w jakimś roczniku pasuje od Hondy TRX, ale nie jest taki sam. Gdzieś znalazłem jakiś tani za stówkę, ale do pojemności 150.
Czy jest ktoś kto w miarę szybko, żeby go odpalić na sezon, (bo to ostatnie wakacje przed studiami) i dobrze dorobi taki tłok. Muszę mu podać jakiś wymiar, że po szlifie itd ? Możę da się gdzieś to dostać i źle szukam. Mówią, że te quady 300 mają pojemność 280, ale i tak nic nie widzę. Model im wystarczy ? Waga czy coś ? Jak go przetnę to ciężko będzie to ocenić.

Proszę o pomoc !

Pozdrawiam !

-- dodano 16.07.2014 10:54 --

Wszystko co do Hondy to tanie nie jest, a na silniku nawet nie jest nic wspomniane o Hondzie .


Ostatnio zmieniony przez stoGi95, 16.07.2014 09:54, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.