Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Apollo Magnum 250cc
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 17:06



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Apollo Magnum 250cc 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.05.2020 16:57
Posty: 3
Imię: MT
Quad: CFMoto-520L
Poprzednie quady: Apollo Magnum 250
PostWysłany: 25.06.2020 12:05 
Apollo Magnum 250cc
Dzień dobry wszystkim, jestem co dopiero zarejestrowanym forumowiczem i początkującym jeżeli chodzi o przygodę quadem. Z góry przepraszam za to, że być może w złym miejscu umieściłem temat ale zależało mi na czasie.

Po krotce opowiem historie zakupu quada Apollo Magnum 250cc z homologacją T3B który zakupiłem ok tygodnia temu. A zleży mi na czasie aby inni nie zakupili i się nie rozczarowali. Otóż niech potencjalnych kupujących nie zmyli nazwa 250CC ponieważ to zwykły chwyt/oszustwo w przypadku niektórych sprzedających gdzie podają 250cc w parametrach.

Otóż quad posiada pojemność 174CC i 7,4kW 10Nm
parametry znajdziemy w poniższym linku
https://www.atvklion.com/product/atv/at ... r-200.html
i takie znajdują się w homologacji na taki pojazd. Powyższy link znalazłem podając oznaczenie z silnik quada. Generalnie quad daje radę ale czuje się oszukany, oszukany o jakieś 50%.

Do quada nie ma żadnej instrukcji obsługi po za instrukcją ogólną do pojazdów 2-kołowych z silnikiem 4-suwowym.
Punkty serwisowe nie są Apollo Motors tylko przedstawicielem jest firma Extreme Ride który ma tylko jeden serwis i podzleca serwisowanie quada innym warsztatom nie powiązanym z Apollo a jak kupimy w innym sklepie to sklep decyduje gdzie nas wyśle na serwis.

Na chwile obecną zrobiłem ok 30 mil ponieważ z licznik jest w milach pewnie można go przestawić ale jest zbyt nowy aby znaleźć jak to zrobić.


Będę na bieżąco informował co i jak aby inni wiedzieli co kupują.

-- dodano 01.05.2020 18:36 --

Pokombinowałem i zmiana mil na km, zmienia się:
wciskamy prawy przycisk SET trzymając wciśnięty włączamy zapłon.

-- dodano 04.05.2020 09:15 --

Quad unieruchomiony, ostatnio po przejechaniu 300m zgasł przed tym się dusząc jak by brakowało paliwa, potem jeszcze kilka razy udało się go uruchomić na krótko, teraz już się nie daje. Kręci nie odpala.

Druga sprawa to licznik stan ODO z 60 km przejechanych zrobiło się 12, czekam na termin serwisu w Gdyni do 28 maja :płacz: bo oblężenie duże.

-- dodano 04.05.2020 09:17 --

Myślę, że można przenieść temat do działu ATV/UTV

-- dodano 09.06.2020 06:15 --

Witam, ponownie. Powodem nie odpalania quada był niedoładowany aku. Po doładowaniu odpala od ręki. Licznik został wymieniony na nowy, ponoć zdarza się to w tych modelach. Quad po przeglądzie wszystko działa bez zarzutu. Serwis jest w Gdyni i Lęborku.

-- dodano 25.06.2020 12:05 --

Sprzedałem tego quada i kupiłem CF Moto 520L. Przejechane 98km jutro pierwszy przegląd. :)

P.S. Odradzam wszystkim kupowania jakiegokolwiek quada przez internet lub z bardzo daleka ponieważ potem jest problem z serwisem. Marudzą, że nie u nich kupione i nie chcą serwisować.
Odradzam też serwis w Gdyni przy wieździe na obwodnicę (Dramat obsługa na poziomie 0 - ale to już inne historia nie będę zanudzał- chyba, że kogoś to interesuje).


Ostatnio zmieniony przez T-M 25.06.2020 12:05, edytowano w sumie 6 razy



 
Profil

Rejestracja: 17.09.2020 19:16
Posty: 1
Imię: Remigiusz
Quad: apollo magnum 250
PostWysłany: 17.09.2020 20:00 
Re: Apollo Magnum 250cc
Czy w związku z tym, że quad sprzedawany jest jako 250cc o mocy 24km, a faktycznie ma ich 10, to nie można tego po prostu oddać do sklepu? Przecież towar jest niezgodny z tym co ponoć się kupiło.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.