Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Adly 500
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 11:41



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Adly 500 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 06.09.2020 08:22
Posty: 1
Imię: Przemek
Quad: Adly 500s
PostWysłany: 06.09.2020 08:38 
Adly 500
Witam Panowie, stałem się puki co nie do końca szczęśliwym posiadaczem quada adly hurricane 500s. Jest to mój pierwszy quad. Przy kupnie nie zauważyłem wielu rzeczy które okazało się później są w nim do zrobienia a z częściami jest bardzo średnio. Napisze kilka pytań jakie mam i będę z góry wdzięczny za odpowiedź:

1. Amortyzatory przednie są bardzo miękkie i nie reagują na regulacje dobicia i odbicia. Nowe koszt 450euro z quad germany de. I tu moje pytanie czy myślicie że te stare są do zregenerowania (matka Makida) czy ktoś się podejmie regeneracji jakiejś nieznanej marki? Czy próbować dopasować może amory od jakiegoś innego quada?

2. Czuć podczas jazdy że felgi są krzywe, wczoraj podniosłem przód i prawa po za kręceniu widać że ósemkuje. Myślicie że takie zwykle zakłady które zajmują się prostowaniem felgi ogarną też felgi od quada?

3. Chciał bym wymienić też elementy zawieszenia drążki itp. Był bym wdzięczny gdyby ktoś podpowiedział który Polski sklep mógł by posiadać te elementy do adly 500.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.