Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Uwaga na Cannodale'a !
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 08:13



Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Uwaga na Cannodale'a ! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 23.01.2005 19:16 
Uwaga na Cannodale'a !
Ostatnio przegladalem sobie Allegro w kategorii quady i trafilem tam na ciekway sprzecik w postaci CannonDale'a Canibala z 2003. (http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39884538)
Sprzęt mnie zainteresowal bo cena dosyc okazyjna jak na takie komponenty ale moim glownym powodem zainteresowania byly plastiki - w pierwszej chwili myslalem ze pojawila się prawdziwa Honda TRX250R - ale nie pasowal mi do niej 4suwowy silnik ;)
Poszperalem wiec trochę w sieci i - O Boze! Nie dosc ze jest to jakis składaczek (plastiki od 250R jak już mowilem) to tak awaryjnego sprzętu dawno nie widziałem :/ Tutaj pozwole sobie zacytować 2 opinie z Powersports Network :

"I bought an '02 Cannondale in June. I rode it for about two total hours, and some how the whole motor blew. I'm finally getting it back soon. I do like the quad. It's the fastest quad I've ever ridden. I dragged a Honda 250r that was boared to 275 with fmf pipe and silencer. I took it by about five quad lenghts. Even though it's a good quad, I think I'm going to sell it just because it's too hard for me to get it fixed (...) "

i kolejna -

"Where do I even start? I have had more problems with this piece of junk than you could ever imagine. I don't ever get to ride it because it?s always in the shop; even they are tired of fixing it! I am on my 4th motor, 3rd frame, etc. I had numerous electrical problems, tranny needs to be rebuilt. Also, I can't even get parts anymore. It's only worth about 1/3 of what I bought it for. I can't even give this piece of crap away. I recently bought a Yamaha Raptor, and it doesn't even compare. The Raptor is 100 times better than the 440. Don't even think about buying a 440 Cannondale. I won't even sell mine because I would feel sorry for the person who buys it."

Tak wiec przestrzegam przed ta "okazja" zwlaszcza ze jak mi wiadomo koncern Cannondale'a niemalze padl w 2003 i nie wiadomo czy kiedykolwiek jeszcze "wroci" na rynki...

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 23.01.2005 20:53 
Wszystko ok , dzięki za takie wiadomości , proponuję jednak by zamieszczać linki do żródeł oryginalnych , a na forum podawać je w jęz ojczystym , którym na razie (mimo wejścia do UE) pozostaje polski. Pozdrawiam Krzysztof

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 23.01.2005 21:27 
Dobrze że ktoś zauważył takie coś niemile by było jakby ktoś go zakupił i wynikły takie problemy :? Jak ja na niego popatrzyłem na początku to se pomyślałem że spoko okazja taki sprzęcior ale widać się myliłem i jescze jak wynika z opinii posiadaczy ojejku :szok: no comment

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 23.01.2005 21:34 
Whooops sorry mój błąd - pisałem na szybko i nie pomyślałem o tłumaczeniu :) Znajdę chwilkę czasu to to z chęcia poprawie :)

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 24.03.2004 13:56
Posty: 1
PostWysłany: 02.05.2005 13:46 
Re: Uwaga na Cannodale'a !
aXcid napisał(a):
Ostatnio przegladalem sobie Allegro w kategorii quady i trafilem tam na ciekway sprzecik w postaci CannonDale'a Canibala z 2003. (http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39884538)
Sprzęt mnie zainteresowal bo cena dosyc okazyjna jak na takie komponenty ale moim glownym powodem zainteresowania byly plastiki - w pierwszej chwili myslalem ze pojawila się prawdziwa Honda TRX250R - ale nie pasowal mi do niej 4suwowy silnik ;)
Poszperalem wiec trochę w sieci i - O Boze! Nie dosc ze jest to jakis składaczek (plastiki od 250R jak już mowilem) to tak awaryjnego sprzętu dawno nie widziałem :/ Tutaj pozwole sobie zacytować 2 opinie z Powersports Network :

"I bought an '02 Cannondale in June. I rode it for about two total hours, and some how the whole motor blew. I'm finally getting it back soon. I do like the quad. It's the fastest quad I've ever ridden. I dragged a Honda 250r that was boared to 275 with fmf pipe and silencer. I took it by about five quad lenghts. Even though it's a good quad, I think I'm going to sell it just because it's too hard for me to get it fixed (...) "

i kolejna -

"Where do I even start? I have had more problems with this piece of junk than you could ever imagine. I don't ever get to ride it because it?s always in the shop; even they are tired of fixing it! I am on my 4th motor, 3rd frame, etc. I had numerous electrical problems, tranny needs to be rebuilt. Also, I can't even get parts anymore. It's only worth about 1/3 of what I bought it for. I can't even give this piece of crap away. I recently bought a Yamaha Raptor, and it doesn't even compare. The Raptor is 100 times better than the 440. Don't even think about buying a 440 Cannondale. I won't even sell mine because I would feel sorry for the person who buys it."

Tak wiec przestrzegam przed ta "okazja" zwlaszcza ze jak mi wiadomo koncern Cannondale'a niemalze padl w 2003 i nie wiadomo czy kiedykolwiek jeszcze "wroci" na rynki...


z calym szacunkiem !
nie jestem jakos zwolennikiem marki Cannondale ale ......

1.koncern Cannondale nie tak do konca PADL !! tylko rozgrywal bardzo ciekawa polityke marketingowa .
2.cala seria cannondale produkowana w 2002 i 2003 to maszyny o bardzo wytrzymalej ramie i nie mniej wytrzymalych silnikach
3.co do plastikow to ''cannondale 250R conversion '' jest to chyba najbardzej popularna podworkowa conversja w cannondalu w ostatnim roku
4.natomiast co do flagowego modelu 'moto' to ciezko będzie znaleźć na chwile obecna tak mocno rozwinietego technologicznie quada przygotowanego odrazu do sportu,cena wachala się w granicach $11000 w 2003r

no i nastepca ! ''ATK450 mx'' kwestia czasu zeby pojawil się na zawodach w PL . i gwarantuje niespodzianki :-)))

a oto link http://www.atkusa.com/newsite/Products450Quads.aspx

pozdrawiam serdecznie


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 03.05.2005 20:54 
Tylko ze jakbys dobrze poszukal to kupisz te "swietne i wytrzymale" maszyny w Stanach za smieszne pieniadze...ludzie się tego pozbywaja jak najszybciej i niemalze za darmo - to raczej o czyms swiadczy :x
Niedawno sam mialem okazje obejrzec go dokladnie i się nawet przejechac - wrazenia srednie - nic specjalnego ;-)

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 03.05.2005 21:20 
Co do ostanich paru pytan... Slyszales o takiej marce jak GasGas? Obejrzyj sobie ich 450 i wtedy porozmawiamy o mozliwosciach, osiagnieciach technologicznych i cenie...bo nowiutka pachnaca 450tke GasGasa kupisz za 9000$ w 2005...Zreszta popytaj się paru ludzi tutaj na forum którzy byli na Motorshow 2005 (mam nadzieje ze się nie walnalem :D) w Warszawie - i jakie wrazenie na nich zrobil (np. Zippo22)
A Cannondale nic nie rozgrywal tylko fachowo mowiac "padl"... zreszta tutaj cytat ze strony ATK ktora sam podajesz:

"ATK's pace setting quality standards in engineering and manufacturing build reliability into every vehicle. In 2003 ATK purchased the remaining inventory of Cannondale Motorsports. This purchase added ATV's to the ATK product line. For over two years ATK has refined and evolved the Cannondale platform. "

W 2003 roku ATK odkupilo pozostalosci po Canondale'u, i przez ostatnie 2 lata odświeżylo i produkty oferowane przez platforme Cannondale'a

Co do zawodow - swietnie ze pojawi się nowa marka a nie tylko Yamaha i Yamaha :/ Ale nie licz ze będzie latwo... aXcid też się szykuje - i pojawi się z hukiem :>

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 03.05.2005 21:51 
OO tak ja potwierdzam nie ma co Gas Gas 450 zrobil na mnie wielkie wrazenie a jak się na niego siadlo to już calkiem tylko szkoda ze kluczyka nie bylo w stacyjce :diabeł: hehe A jescze z tymi czeciami co ma odrazu (amorki ohlinsa i inne) to nie ma co prawdziwa machina do wyscigow, trzeba zobaczyc na wlasne oczy zeby osadzic ;)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 04.09.2007 17:54
Posty: 7
Quad: Kawasaki Brute Force 750 4x4i
PostWysłany: 15.09.2007 21:42 
Niech Cannondale zostanie przy rowerach jednak:D. To im w miare dobrze wychodzi :D. Jak nie mieli do czynienia z silnikami spalinowymi, tylko z sila ludzkich miesni, to się nie dziwcie ze te pierwsze wybuchaja:D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 15.09.2007 21:56 
Ryzak napisał(a):
Niech Cannondale zostanie przy rowerach jednak:D. To im w miare dobrze wychodzi . Jak nie mieli do czynienia z silnikami spalinowymi, tylko z sila ludzkich miesni, to się nie dziwcie ze te pierwsze wybuchaja:D


Człooowieku, tos dopiero trupka odkopał :D już nawet trumna się się rozpadla, tak dawno zostal pochowany ;)

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.