Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Eagle - szybkie pytanie, szybka odpowiedź.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 15.06.2024 21:13



Odpowiedz  [ 3695 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 247  Następna
Eagle - szybkie pytanie, szybka odpowiedź. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2008 22:48
Posty: 229
Miejscowość: Ostrzeszów
Quad: Yamaha Raptor 660
PostWysłany: 20.11.2008 21:27 
koledzy pomóżcie jak mam to zrobić z tymi migaczami aby nie świeciły odwrotnie? mam zamienić kable ale gdzie pod kierownica czy przy migaczach tylnych albo przednich? No i z tym czerwonym przyciskiem od zapłonu jak zmienić aby był odwrotnie?? aha i jeszcze jak wyłaczyc ten sygnał przy kierunkowskazach? :D


 
Profil

Rejestracja: 19.10.2008 20:10
Posty: 28
PostWysłany: 20.11.2008 23:28 
dj_mariush napisał(a):
koledzy pomóżcie jak mam to zrobić z tymi migaczami aby nie świeciły odwrotnie? mam zamienić kable ale gdzie pod kierownica czy przy migaczach tylnych albo przednich? No i z tym czerwonym przyciskiem od zapłonu jak zmienić aby był odwrotnie?? aha i jeszcze jak wyłaczyc ten sygnał przy kierunkowskazach? :D


Witam.zmień kable przy migaczach tych które świecą odwrotnie,chodzi o te kostki przy samych migaczach.Jeżeli wszystkie to wszystkie kostki musisz pozamieniać.A co do sygnału od migaczy to podnieś siedzenie włącz migacz i ... tam jest taka kostka jak ją znajdziesz to owiń ją całą taśmą izolacyjną i będzie ok. :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.10.2008 12:15
Posty: 52
Miejscowość: Koło
Quad: Suzuki LTZ 400 k8
PostWysłany: 21.11.2008 00:03 
Przede wszystkim witam Was bo to jest mój pierwszy post w tym temacie.
Też od niedawna posiadam quada Eagle.
Kolego dj_mariush po pierwsze migacze- spróbuj "iść" po kablach od migacza aż do kostki z jednej i drugiej strony i jak już je(kostki) znajdziesz to je zamień. Jeżeli chodzi o sygnał to ja odnalazłem ten przerywacz z którego się wydobywał i zakleiłem w nim otwór izolacją. Jest o wiele ciszej i o to chodziło. Nie chciałem odłączać całkiem tylko przyciszyć i udało się. Po drugie przycisk od zapłonu- po prostu odwróć go. Musisz go wydostać i całego obrócić tak aby ta strona co teraz jest na dole była na górze albo pogodzić się z tym i zostawić tak jak jest. Moja maszyna np. nie odpala na włączonym hamulcu ( a powinno tak być) kiedy nie świeci się światło "stop" dopiero można zapuścić rozrusznik i też musiałem się z tym pogodzić :bezradny:

_________________
Pozdrawiam
Radek


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.11.2008 13:46
Posty: 13
Miejscowość: Goleniów
Quad: Eagle 250cc Lyda 203-E
PostWysłany: 21.11.2008 10:32 
Kolego puntun - Luzy w kołach usunieto wedłóg wskazówek.
Natomiast to brzęczenie co mi nie dawało spokoju to luźny łańcuch.
Jak narazie jest wszystko ok.

Czeka mnie jeszcze sprawdzenie filtrów, bo olej już wymieniłem przy 50km
Masakra co oni leją do nich :bezradny:

Gdzioe szukać filtrów ????

Dziekuje za pomoc i pozdrawiam !!!! :lol:

_________________
Pozdrowionka dla wszystkich Quad-owiczów :-) !!!


 
Profil

Rejestracja: 02.10.2008 08:51
Posty: 386
Miejscowość: Olsztyn
Quad: Dawno temu Eagle 250 teraz chyba niedługo CF 500
PostWysłany: 21.11.2008 11:39 
Jakich filtrów ????
- paliwowego oryginalnie brak
- oleju, to jest takie małe blaszane sitko którego się nie wymienia tylko ... jest pod taką dużą srubą pod silnikiem od strony gałki biegów.
- pseudo filtr powietrza pod siedzeniem jest o straszna lipa nic nie daje i powoduje przyspieszone zniszczenie silnika bo puszcza piasek, ja przerobiłem i założyłem od jawy 350 - prawie pasuje.

_________________
Pozdrawiam

Bedboys


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.10.2008 12:15
Posty: 52
Miejscowość: Koło
Quad: Suzuki LTZ 400 k8
PostWysłany: 21.11.2008 11:49 
Bedboys to w końcu ten filtr powietrza pasuje od Jawy 350 czy od czeskiej CZ bo w różnych postach piszesz inaczej. Mam zamiar się za niego zabrać tylko nie wiem który kupić.

_________________
Pozdrawiam
Radek


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 19.10.2008 20:10
Posty: 28
PostWysłany: 22.11.2008 00:19 
Levis napisał(a):
Kolego puntun - Luzy w kołach usunieto wedłóg wskazówek.
Natomiast to brzęczenie co mi nie dawało spokoju to luźny łańcuch.
Jak narazie jest wszystko ok.

Czeka mnie jeszcze sprawdzenie filtrów, bo olej już wymieniłem przy 50km
Masakra co oni leją do nich :bezradny:

Gdzioe szukać filtrów ????

Dziekuje za pomoc i pozdrawiam !!!! :lol:


Witam, do 1500km możesz się kolego spodziewać częstego naciągania łańcucha,ale nasze orzełki już tak mają.pozdrawiam i miłego weekendu. ;)


 
Profil

Rejestracja: 02.10.2008 08:51
Posty: 386
Miejscowość: Olsztyn
Quad: Dawno temu Eagle 250 teraz chyba niedługo CF 500
PostWysłany: 22.11.2008 09:20 
radzio2504 napisał(a):
Bedboys to w końcu ten filtr powietrza pasuje od Jawy 350 czy od czeskiej CZ bo w różnych postach piszesz inaczej. Mam zamiar się za niego zabrać tylko nie wiem który kupić.


Jawa i Cz 350 mają w zasadzie takie same filtry Jawa ma troszkę wyższy więc dorabiasz cieńszą podkładkę pod niego ( aby był szczelny i go dociskało), ja włożyłem plaster wycięty z pianki poliuretanowej. W jednym quadzie mam od Jawy w drugim od Cz dlatego wyszło to zamieszanie.

_________________
Pozdrawiam

Bedboys


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2008 22:48
Posty: 229
Miejscowość: Ostrzeszów
Quad: Yamaha Raptor 660
PostWysłany: 23.11.2008 01:14 
Witam.zmień kable przy migaczach tych które świecą odwrotnie,chodzi o te kostki przy samych migaczach.Jeżeli wszystkie to wszystkie kostki musisz pozamieniać.A co do sygnału od migaczy to podnieś siedzenie włącz migacz i ... tam jest taka kostka jak ją znajdziesz to owiń ją całą taśmą izolacyjną i będzie ok. :D[/quote]

No właśnie w tym problem że bez ucinania kabli i izolowania na nowo to się nie obędzie ponieważ kostki te jak dzisiaj zauwazyłem jeżeli bym je chcial zamienic poprostu nie pasują do siebie a wygląda to tak:

lewy migacz prąd do kostki gniazdo A ------ B od kostki do migacza
prawy migacz prąd do kostki B ------- A od kostki do migacza

gdym chciał zamienić wyglądało by to tak

lewy migacz prąd do ksotki gniazdo A ------- A od kostki do migacza
prawy migacz prąd do kostki B ------- B od kostki do migacza
to samo jest z tyłu

i z tego wynika iż do siebie nie beda pasowac a kostki wyglądaj jak jednorazówki zgrzewane wiec rozebrać się ich nie da:(


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2008 22:48
Posty: 229
Miejscowość: Ostrzeszów
Quad: Yamaha Raptor 660
PostWysłany: 23.11.2008 01:17 
dzisiaj się uporałem z filtrem paliwa i zrobiłem tą nózke od hamulca noznego aby nie uderzała o silnik. Jutro mam nadzieje zabiore się za te migacze.

A poniedziałek wybieram się na wyważenie kół, czy przy swoich orłach też wywarzaliście koła?


 
Profil

Rejestracja: 13.11.2008 15:03
Posty: 18
Quad: Eagle Lyda 203e 250cc
PostWysłany: 24.11.2008 13:45 
Ja w swoim nie wyważałem


 
Profil

Rejestracja: 13.11.2008 15:03
Posty: 18
Quad: Eagle Lyda 203e 250cc
PostWysłany: 24.11.2008 13:48 
Swoją drogą jezdziliscie już po sniegu? Ja wczoraj próbowałem i rewelacja, Quad to jak najbardziej sprzęt na cały rok. Super się jezdzi, a zwłaszcza Eaglakiem na oponach terenowych.

Pozdrawiam!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.10.2008 08:19
Posty: 200
Miejscowość: Brodnica
Quad: eagle 250
PostWysłany: 24.11.2008 15:58 
Wczoraj też próbowałem, dawał radę ale było niewiele śniegu. Zobaczę jak będzie się zachowywał jak dosypie (mam szosowe opony). Póki co było spoko natomiast "przeszkadzał" mi trochę ogranicznik skrętu kół, ciekawe jak jezdżiło by się po jego "unieszkodliwieniu" (przynajmniej na śniegi).

_________________
mimo wszystko z dumą PL


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.11.2008 13:46
Posty: 13
Miejscowość: Goleniów
Quad: Eagle 250cc Lyda 203-E
PostWysłany: 25.11.2008 11:15 
Kół nie wywarzałem !!!

Powiem tak śnieg wygrywa jest niesamowita jazda :hura: - lato się chowa.

Sami zobaczcie :

http://pl.youtube.com/watch?v=bD9oJm4yKWU


Tylko zimowa porą tak polatacie - śnieg nie był ubity - jak wylecicie na ubitą drogę to jest masakra :lol:

_________________
Pozdrowionka dla wszystkich Quad-owiczów :-) !!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.11.2008 13:46
Posty: 13
Miejscowość: Goleniów
Quad: Eagle 250cc Lyda 203-E
PostWysłany: 25.11.2008 11:21 
Mam go dopiero od miesiaca wiec dopiero się ucze - jakimś za bardzo doswiadczonym kierowca to nie jestem.

Frajdę daje bynajmniej niesamowita - 3 dorosłe osoby na sankach + kierowca i daje rade ok. 320kg. troszke koła boksuja pod górke na ubitej nawierzchni.

Macie dzieci , chrzesniaków sprawcie im radosc - moi mi nie daja spokoju .

_________________
Pozdrowionka dla wszystkich Quad-owiczów :-) !!!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3695 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 247  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.