Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 16:25

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE* 
Autor Wiadomość
Mod-Team Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.07.2008 21:19
Posty: 5235
Miejscowość: Żory
Imię: Marcin
Quad: Renegade 1000
Poprzednie quady: G660, BF750, TRX 500, TRX 680, G700, CAN-AM 800
PostWysłany: 25.05.2009 21:05 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Krz. a na relację filmową kiedy można liczyć :^^D: ?


 
Profil WWW
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.01.2009 13:40
Posty: 1137
Miejscowość: prawie warszafka
Quad: zielony
PostWysłany: 25.05.2009 21:09 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Impreza super.
Trasy jak zawsze przygotowane WZOROWO mimo delikatnych problemów z gpsami :)
Nie byłem na wielu imprezach, ale teraz wiem, że jak organizują je Agnieszka i Michał to będzie super :brawo1: :brawo1:
Fajnie było spotkać osoby, które dominują tu na forum a jeszcze fajniejsze jest to, że są to super ludzie, z którymi można i pogadać i wypić piwo :D

Ale mam takie pytanie. Czemu nie były od razu zbierane zaliczki na kolejną integrację????

_________________
Nadzieja - MATKA głupich


 
Profil Gadu-Gadu
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.08.2008 16:03
Posty: 1226
Quad: 29er
PostWysłany: 25.05.2009 21:14 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
danio_wawa napisał(a):
Ale mam takie pytanie. Czemu nie były od razu zbierane zaliczki na kolejną integrację????

Daniel to fakt, lepiej by mi się spało jakbym znał termin kolejnej INTEGRACJI. mam nadzieje że nie będzie trzeba czekać aż 3 lat.
pozdrawiam i do zobaczyska na LW

_________________
spragniony podróżnik


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 25.05.2009 21:29 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
PREZES 9999 napisał(a):
Instruktorom jak najbardziej należą się zielone quadziki ;)

Są zielone quadziki dla instruktorów :D . Oni zrobili dla mnie tak dużo, to ja chociaż tyle.

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.03.2006 15:42
Posty: 2292
Miejscowość: SD
Quad: Outlander 800 XT-P srebrny (!)
Poprzednie quady: Aeon 220, Kawasaki KFX 700, Brute Force 750, Can-Am Renegate 800, Outlander 800 Max, Outlander 800, Outlander 1000 XMR, Outlander 1000 Max XTP
PostWysłany: 25.05.2009 21:47 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Kilka moich fotek:
Image
ANDRUS żegluje po morzu z sera.
Image
MISIOŁ i OLA
Image
MISIOŁ w błotnym SPA
Image
Zdjęcie pod tytułem "Mokro aż w rowku ;) "
Image
Śliski temat
Image
Trawersik
Image
Winda poszła w ruch
Image
MISIOŁ w żywiole
Image
Twarda ekipa

Za dużo tych zdjęć nie narobiłem, ale może chociaż Michał się ucieszy, bo rzadko ma zdjęcia z samym sobą.
3mka

_________________
Jazda na górskim rowerze jest równie fajna!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.02.2007 19:50
Posty: 526
Miejscowość: Nysa
Quad: DEMON
PostWysłany: 25.05.2009 22:26 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
To może kilka słów ja napiszę ...

Zostaliśmy zaproszeni na Integrację aby pokazać nasz styl jazdy, nazwany przez nas Draping. Nie znaliśmy terenu więc Planus, Denis i Maciek P zabrali Nas na rekonesans terenu. Po kilu kilometrach stwierdziliśmy, że musimy zostać w takim fajnym wąwoziku i zbudować mały tor. Ja i Kain zostaliśmy i przez 4h zbudowaliśmy od podstaw kilka drapek, trawersów i zjazdów. Mam nadzieję, że nie zawiedliśmy oczekiwań naszej grupy :^^D:

Teren był trudny do drapowania, bo było bardzo ślisko w związku z tym baliśmy się o naszą grupę.

O godz. 20.00 wystartowaliśmy na nocną jazdę
walek6969, rafcio, prezes9999, rider 79, łysy, remi, pieron, bob-as to nasza grupa. Wszyscy podeszli do nocnej jazdy bardzo profesjonalnie, dzięki czemu nikomu nic się nie stało ( poza małym incydentem , ale to raczej był błąd w sztuce :uśmiech: ). Planus, Denis i MaciekP wykorzystali swoje doświadczenie i zabezpieczyli podjazdy dokładnie tam gdzie to było potrzebne jednym słowem świetna robota. :brawo:

W sobotę również daliśmy czadu :wizi: Przejechaliśmy jeszcze raz wąwozik tym razem w dzień. A następnie Planus poprowadził grupę na poligon. Krótka chwila na posiłek który był przepyszny. No i dzida...naszym oczom ukazał się piękny wąwóz który dla każdego Drapera wywołał by uśmiech na twarzy. Tym razem nie budowaliśmy, tylko uprawialiśmy Freestyle tzn. Kain prowadził grupę i widząc jakiś ciekawy podjazd po prostu wjeżdżał na nią. Gdy się tylko upewnił, że grupa da rade pozwalał na wjazd, oczywiście przy moim zabezpieczeniu. Po jakimś czasie wróciliśmy do bazy na poligonie. Widząc że grupa ma jeszcze sporo sił czego nie można było powiedzieć o Majówce :lol: Planus zabrał cała ekipę i pokazał na co go stać :wizi: Jednym słowem chłopaki przyjechali dojechani i uradowani na całego.

Była to moja pierwsza integracja ATV Polska i muszę powiedzieć, że było Mi niezwykle miło poznać Wasze wszystkie mordy uśmiechnięte. Poznałem świetnych ludzi od których buchała przyjaźń i szczerość. Za co bardzo dziękuję :^^D:

-- dodano 25.05.2009 23:26 --

Zapomniałem że z ANT Nysa Extreme był również ANT Promil w składzie Majówka i Zajcyk :^^D:

_________________
TRIAL ENDURO DRAPING EXTREME
DRAPER


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 22.04.2009 15:44
Posty: 6
Quad: Suzuki 750
PostWysłany: 26.05.2009 09:48 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Witam. Oto kilka fotek z imprezki :lol: :lol: :lol: :lol:

// edit

pozdrawiam wszystkich
Marcin

-- dodano 26.05.2009 10:48 --

Image
:lol:
Image
:lol:
Image
:lol:
Image
:lol:
Image
:lol:
Image
:lol:
Image
:lol:
Image

Image

Image

:lol:
Image
:lol:
Image
:lol:
Image[/img]
:lol:

-- dodano 26.05.2009 10:48 --



Ostatnio zmieniony przez ciSZA 26.05.2009 06:58, edytowano w sumie 2 razy

błędne odwołania do zdjęć



 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce

Rejestracja: 04.12.2008 18:35
Posty: 6
Quad: Kingquad 570
PostWysłany: 26.05.2009 10:27 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
:!: Oczywiście tylko potwierdzę że było SUPER pod każdym względem :lol:
Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy się przyczynili do zrobienia tak wspaniałej imprezy.
Była to moja pierwsza impreza w tak doborowym towarzystwie i myślę że jak czas pozwoli to będę na każdej następnej.
Wielkie podziękowania dla instruktorów Mr.Quada i Romulusa :!: :!: :!: :D
Myślałem że instruktorzy odwalą tylko swoją robotę jak najmniejszym wysiłkiem i wrócą do bazy żeby odpoczywać.
Bardzo się myliłem :!: :!: :!:
Wykonali swoje zadanie perfekcyjnie .
"My walczyliśmy o przeżycie , a oni podpowiadali nam jak przeżyć " ;)
A wszystko to robili z pasją i sercem nie szczedząc własnych sił.


Jeszcze raz dziękuję wszystkim za atmosferę i organizację .
Do zobaczenia na następnej imprezie :!: :zalamka:

PS.
Podziękowanie dla Krz. za wskazanie drogi do dobrej zabawy w tak zacnym towarzystwie :!:


 
Profil

Rejestracja: 23.04.2009 14:30
Posty: 37
Miejscowość: Olsztyn
Quad: Renia
PostWysłany: 26.05.2009 10:31 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Czas na kilka słów ode mnie…
Była to dla mnie nie lada zabawa i duże przeżycie. Wielkie ale to naprawdę WIELKIE podziękowania dla chłopaków z Nysy szczególne podziękowania dla gomeza który niczym matka prowadził mnie za rączkę, podziękowania dla JANOSIKÓW którzy również dbali i podpowiadali jak jeździć aby czerpać przyjemność z jazdy, oczywiście nie mogę tu zapomnieć o moich kompanach walku i prezesie. Był to mój pierwszy raz i pierwsza taka impreza dla mojej czerwonej gadziny która dojechał cała dzięki chłopakom który wymieniłem powyżej czujemy się rozdziewiczeni :^^D: , szacunek dla organizatorów, jeszcze raz wszystkim dziękuje. Do następnego razu. Pozdrowienia dla braci z Ciechocinka :lol:


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 26.05.2009 10:31 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
quadi napisał(a):
Krz. a na relację filmową kiedy można liczyć ?

Robi się już, więc zapowiada się dość szybko ;)
gomez napisał(a):
Zapomniałem że z ANT Nysa Extreme był również ANT Promil w składzie Majówka i Zajcyk

Myślę, że chłopaki w pelni zasługują aby docenić ich zasługi i zmienić nazwę na ANT Procent :uśmiech:


 
Profil WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.03.2009 11:31
Posty: 101
Miejscowość: ATVKielce.pl
Quad: Outlander 800R prawie najlepszy:)
PostWysłany: 26.05.2009 10:48 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Krz. napisał(a):
gomez napisał(a):
Zapomniałem że z ANT Nysa Extreme był również ANT Promil w składzie Majówka i Zajcyk

Myślę, że chłopaki w pelni zasługują aby docenić ich zasługi i zmienić nazwę na ANT Procent :uśmiech:


POPIERAM :!:


 
Profil WWW

Rejestracja: 22.04.2009 15:44
Posty: 6
Quad: Suzuki 750
PostWysłany: 26.05.2009 11:12 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Image
:lol:
Image

Image

Image


Image


Image

Image

Image

Image


Image


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.11.2005 18:45
Posty: 845
Miejscowość: legionowo
Quad: Suzuki Vinson 500, Honda Rincon 680
PostWysłany: 26.05.2009 11:37 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
lary77 napisał(a):
Michał i Agnieszka jak zwykle spisali się na medal trasa wzorowa p.s Michał ciekawy pomysł na pieczątkę na 3 trasie ta w tym kanaliku tuż przed tunelem chyba jako jedyni z partnerem ją znaleźliśmy bo była nówka

...a ta pieczateczka to mój pomysł był- ale to Agnieszka dzielnie ganiała z plombownicą a czasami nawet gubiła kalosze w bagienku :uśmiech: zreszta razem z Romulusem pomagaliśmy ustawiać całą trase nr 3 (?).


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 26.05.2009 19:05 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Denis ! Mam nadzieję że te kule ortopedyczne na którymś zdjęciu to jakaś ściema , a nie prawdziwa kontuzja ?
Żal d..ę ściska że mnie nie było.ale obowiązki Ojca Chrzestnego nie pozwoliły na udział .


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 26.05.2009 19:37 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Z wielką przyjemnością czytam Wasze posty :D! Bardzo cieszy mnie fakt, że dobrze się bawiliście :D !

Pozdrawiam serdecznie
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.