Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Monster Energy Drink (Recenzja)
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.04.2024 06:37



Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Monster Energy Drink (Recenzja) 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.06.2011 20:33
Posty: 284
Miejscowość: Sierosław-Poznań
Imię: Norbert
Quad: Miska ryżu :)
PostWysłany: 26.07.2011 15:58 
Monster Energy Drink (Recenzja)
Witam, chiałbym dzisiaj opisać trochę napój MONSTER ENERGY.
Jest on niedostępny niestety w Polsce ,lecz chodzą pogłoski ,że ma wejść na rynek około 2012roku.
Monster energy występuję w 3 kolorach: Niebieskim , żołtym i najbardziej znanym zielonym.
Monster Energy jest podobny do wielu Energy drinków więc
Skład większości napojów jest podobny; składają się one z wody, cukru, regulatorów kwasowości (kwasu cytrynowego i cytrynianu sodu), dwutlenku węgla, tauryny (400 – 420 mg/100 ml.) , kofeiny (około 30 – 35 mg/100 mililitrów), witamin (niacyny, kwasu pantotenowego, witaminy B6, ryboflawiny i witaminy B12); niektóre zawierają też inozytol, glukuronolakton, L-karnitynę, teobrominę, ekstrakty guarany i kwas askorbinowy. Napoje te są niemalże pozbawione tłuszczu i białka;
ich wartość energetyczna waha się od 4 kcal (napoje w wersji light) do 61 kcal na 100 mililitrów.
Pierwszy raz miałem styczność w grecji tz. Sklepie firmowym ME* w grecji.Było tam dosłownie wszystko!
Po opaski przez naklejki,bluzki i ww.napojób. Mnie ME* niezbyt przypadł do gustu..wydawał mi się poprostu mdły tak jak i jego zapach.
Niestety spróbowałem tylko Zielonego więc o innych smakach poprostu mnie niewiadomo.
Na forum znalazłem użytkowników miejących wąptliwości w sprawie dystrybutora ME* , i zawiadamiam was ,że nie jest to Coca Cola Company tylko Monster Beverage Company.
Puszka napoju (500ml) posiada około 1000kl więc nie jest to dla ludzi dbających o diętę xD :wizi: :wizi: .
ME* jest to podobny do znanych na rynków Energy Drinków typu RedBull ,Burn i.t.p
Dobra to już chyba wszystko na temat tego napoju i na zakonczenie mogę polecić sklep ME* na wyspie Samos.
Nadole powstawiam fotki produktów zakupionych przezemnie:)


Puszki ME*
Image

I 2 bluzki (Druga rozmiar 2 razy większy będzie szłużyć jako bluzka na buzer) ;)

1.Image

2.Image

Jest to moja pierwsza recenzja ,więc proszę o wyrozumiałość :)
Pozdrawiam.
N.
Ps. Za błędy i niedociągnięcia przepraszam...Nie myślcie ,że to bluzki z Allegro ,bo podobne podróby widziałem ;D

*ME- Skrót od Monster Energy

_________________
Ja nie jeżdżę szybko(...) Ja wolno latam
MASZ PYTANIE ZWIĄZANE Z QUADEM? PISZ GG --------> 40672370


Ostatnio zmieniony przez Driftking, 26.07.2011 15:58, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.08.2006 10:56
Posty: 2705
Miejscowość: Łdz okolice
Quad: Banshee 350 2T
PostWysłany: 26.07.2011 17:17 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
Cytuj:
Monster Energy is marketed and distributed by Hansen Natural, a NASDAQ listed company of Corona, California. Though it is not widely advertised in the media, Monster receives a large amount of recognition from its sponsorship of various sporting events. Hansen Natural Corporation announced a distribution agreement with Anheuser-Busch in the U.S.[2] and Grupo Jumex in Mexico.[3] Hansen Natural Corporation announced a distribution deal with PepsiCo Canada in February of 2007. Contracts with existing distributors were bought out in these markets. In Germany Pepsi is the Producer and it is available there since summer/fall 2010. It is distributed in Australia by Schweppes as Coca-Cola Amatil manufactures Mother energy drink, which is an exclusive energy drink sold only in Australia and New Zealand. Coca-Cola Enterprises announced in 2008 that they would distribute Monster Energy, at about the time they were ceasing their distribution of Rockstar energy. Rockstar energy is currently distributed by PepsiCo Inc.


źródło : Wikipedia :^^D: :^^D:

z tekstu wynika ze jednak coca cola macza w tym swoje palce, jednak jakie to ma dla nas znaczenie:)

piłem wszystkie dostępne "kolory" ale jakoś smak mnie nie zachwycił.

_________________
Każdy kilometr to wyzwanie. Banshee Re-Building in progres... done ! :D
Kupię klasyki jak LT500R/250r,TRX250R mogą być do remontu, zapraszam na PW
http://tiny.pl/qvbxd <-- Polski klub sympatyków Yamahy Banshee na Facebooku


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.05.2011 16:52
Posty: 31
Quad: Polaris Predator 500E 2007r
PostWysłany: 26.07.2011 17:26 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
Piłem wszystkie 3, zielony i niebieski są spoko, ale żółty beznadzieja, z tego co wiem to chyba jakaś wersja "light" to pewnie dlatego :D


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 26.07.2011 17:50 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
Zielony mi kiedyś wpadł w ręce ale jakoś na mnie te napoje nie robią wrażenia :oczy:

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.06.2011 20:33
Posty: 284
Miejscowość: Sierosław-Poznań
Imię: Norbert
Quad: Miska ryżu :)
PostWysłany: 26.07.2011 18:09 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
Emhyr napisał(a):
Cytuj:
Monster Energy is marketed and distributed by Hansen Natural, a NASDAQ listed company of Corona, California. Though it is not widely advertised in the media, Monster receives a large amount of recognition from its sponsorship of various sporting events. Hansen Natural Corporation announced a distribution agreement with Anheuser-Busch in the U.S.[2] and Grupo Jumex in Mexico.[3] Hansen Natural Corporation announced a distribution deal with PepsiCo Canada in February of 2007. Contracts with existing distributors were bought out in these markets. In Germany Pepsi is the Producer and it is available there since summer/fall 2010. It is distributed in Australia by Schweppes as Coca-Cola Amatil manufactures Mother energy drink, which is an exclusive energy drink sold only in Australia and New Zealand. Coca-Cola Enterprises announced in 2008 that they would distribute Monster Energy, at about the time they were ceasing their distribution of Rockstar energy. Rockstar energy is currently distributed by PepsiCo Inc.


źródło : Wikipedia :^^D: :^^D:

z tekstu wynika ze jednak coca cola macza w tym swoje palce, jednak jakie to ma dla nas znaczenie:)

piłem wszystkie dostępne "kolory" ale jakoś smak mnie nie zachwycił.


Moje z wikipedi? Nieee

_________________
Ja nie jeżdżę szybko(...) Ja wolno latam
MASZ PYTANIE ZWIĄZANE Z QUADEM? PISZ GG --------> 40672370


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 18:35
Posty: 447
Miejscowość: Bernau / Zgorzelec
Quad: noo, taki niczego sobie
PostWysłany: 26.07.2011 18:42 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
pije ,jak nie ma redbula. osobiscie , poza logiem i calym tym marketingowym boomem napoj sam wsobie nie przypadl mi do gustu.
zdecydowanie za slodki. po nim trzeba zapijac , najlepiej mineralną :?

_________________
odi profanum vulgus


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.06.2011 20:33
Posty: 284
Miejscowość: Sierosław-Poznań
Imię: Norbert
Quad: Miska ryżu :)
PostWysłany: 26.07.2011 18:46 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
A więc napój ME im nie zbyt wyszedł..najlepiej zarabiają na sportach motorowych i naklejkach ;Dhehe
A jak oceniacie recenzje jako moją pierwszą?

_________________
Ja nie jeżdżę szybko(...) Ja wolno latam
MASZ PYTANIE ZWIĄZANE Z QUADEM? PISZ GG --------> 40672370


Ostatnio zmieniony przez Driftking, 26.07.2011 18:46, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.08.2009 19:52
Posty: 380
Miejscowość: Krzątka/Nowa Dęba
Quad: LTZ 400/Warrior 350
PostWysłany: 26.07.2011 19:10 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
ostatnio kolega mi przywiózł z Niemiec Monster Energy właśnie w tej czarnej puszce powiem tak szału nie ma 8)
jako pierwsza recenzja może być heh :wizi:

_________________
Quady mój ustrój moje życie moja pasja


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.04.2009 15:36
Posty: 222
Quad: LTZ
PostWysłany: 27.07.2011 16:29 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
są cztery rodzaje monster energy drink: zielony niebieski żółty i pomarańczowy 8)
Image

najbardziej polecam klasyczny - zielony :)

EDIT:
z tego co widzę na google jest jeszcze więcej smaków, lecz te 4 są chyba najłatwiej dostępne w sklepach za granicą


Ostatnio zmieniony przez Barol, 27.07.2011 16:29, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 02.06.2010 18:04
Posty: 313
Miejscowość: Czaplinek- Herning(DK)
Quad: Czerwony diabel ltz :)
PostWysłany: 27.07.2011 17:55 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
tego z sokiem nie radze kupować :D Dycha w plecy bo chyba nie da się go wypić.Przynajmniej mi i znajomym się nie udało.


 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 27.07.2011 20:08 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
A w Czechach jest już dostępny "ROCKSTAR" we wszystkich wariantach smakowych - > również warto przetestować :uśmiech:

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.06.2011 20:33
Posty: 284
Miejscowość: Sierosław-Poznań
Imię: Norbert
Quad: Miska ryżu :)
PostWysłany: 27.07.2011 20:26 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
Oj..do Czech pojadę dopiero w sylwestra więc ogarnę i opiszę:) Chyba ,że ktoś prędzej to zrobi ;) :]

_________________
Ja nie jeżdżę szybko(...) Ja wolno latam
MASZ PYTANIE ZWIĄZANE Z QUADEM? PISZ GG --------> 40672370


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.12.2009 19:58
Posty: 456
Miejscowość: Radom
PostWysłany: 27.07.2011 22:10 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
Akcesoria "z zielonym pazurem" już są dostępne w sklepach na imprezach sportowych, ale napojów jeszcze nie ma.
Mnie ciekawi tylko jedno:
Swojego czasu stany (a konkretniej Kawasaki) reklamowało Monster-a, a przecież napoje tego pokroju to jedno wielkie... bagno. ;) Żaden sportowiec nie pije takich wynalazków przed wyścigiem, znacznie lepsza jest woda, lub coś z pokroju "isotonic drink" Jednak mimo wszystko stojąc już na podium należy obowiązkowo trzymać w ręce napój sponsora i wychłeptać połowę, rytmicznie przy tym pomlaskując- a co, niech ludzie wiedzą, jakie to smaczne i pożywne. Głupota :oczy:


 
Profil

Rejestracja: 08.05.2011 15:48
Posty: 159
Miejscowość: Sokółka, k. Białystok
Quad: Grizzly 700
PostWysłany: 27.07.2011 23:24 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
"Napoj nie jest dostepny w Polsce", alez jest :P . Pojedz na jakies zawody cros country, motoc cross, itp. i prawie zawsze jest tam sklepik gdzie można takie cudenia kupić ;)
Kolejna nowinka to taka ze ja pilem ok 6 rodzajow monstera (i oczywiscie najlepszy jest zielony) . Ciekawostaka, jest takze monster.... (i tu problem bo nie pamietam nazwy), w kazdym razem jest to napoj z gazem rozwesalajacym, jak znajde puszki to zrobię fotki i podam pelna nazwe, osobiscie nie czulem zbytnio tego "gazu rozweselajacego", ale sama mysl o tym dodatku jakos wplywa na swiadomosc i jakis tam efekt jest :^^D:

-- dodano 28.07.2011 00:23 --

MAM!, jest to MONSTER NITROUS :^^D:
Image
Image
Image

_________________
Żyję by jeździć, jeżdżę by żyć...


Ostatnio zmieniony przez Leszek G700 27.07.2011 23:24, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil WWW
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 28.07.2011 04:25 
Re: Monster Energy Drink (Recenzja)
CiaTronic napisał(a):
Mnie ciekawi tylko jedno:
Swojego czasu stany (a konkretniej Kawasaki) reklamowało Monster-a, a przecież napoje tego pokroju to jedno wielkie... bagno. ;) Żaden sportowiec nie pije takich wynalazków przed wyścigiem, znacznie lepsza jest woda, lub coś z pokroju "isotonic drink" Jednak mimo wszystko stojąc już na podium należy obowiązkowo trzymać w ręce napój sponsora i wychłeptać połowę, rytmicznie przy tym pomlaskując- a co, niech ludzie wiedzą, jakie to smaczne i pożywne. Głupota :oczy:

Kasa - u nas (w Europie) najlepszym przykładem jest Red Bull. Chociaż od kiedy Monster podpisał kontrakt reklamowy z Tomkiem Gollobem, to pewnie i ten produkt zacznie mocno kojarzyć się ze sportem i ...marketingiem 8)

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.